BATE Borysów

0

FC Barcelona

2

• Koniec meczu! Barcelona pewnie pokonuje BATE Borysów 2:0 po dwóch trafieniach Ivana Rakiticia i pozostaje liderem grupy E.

• Słaby strzał z dystansu Sandro wyraźnie mija bramkę Czernika.

• Suarez dograł miękko piłkę do Neymara, ten uderza z powietrza, ale nad poprzeczką!

• Żółta kartka dla Aleksandra Wołodki.

• Suarez wbiegł z piłką w pole karne, ale w dość prosty sposób oddał ją rywalom.

• Teraz ukarany zostaje Milunović.

• Karnicki ogląda żółtą kartkę.

• 13 tysięcy kibiców ogląda to spotkanie na żywo.

• Jest pierwszy celny strzał BATE. Signiewicz uderza jednak z kilkunastu metrów prosto w ręce Ter Stegena.

• Szybka akcja gości, Sandro szukał podania do Suareza, ale to zagranie zostało przecięte. Rzut rożny.

• Kartka dla Gumbau za faul taktyczny.

• Zmiana w Barcelonie. Gumbau za Busquetsa.

• Sandro wchodzi w miejsce Munira.

• Jabłoński zmienia Nikolicia.

• 2:0 dla Barcy! Po bardzo ładnym podaniu Neymara Rakitić wychodzi sam na sam z bramkarzem i śliczną podcinką podwyższa wynik spotkania!

• GOOOL! Ivan Rakitić!

• Karnicki zmienia Maksima Wołodko.

• Żółta kartka dla Gajduczika za faul taktyczny na Busquetsie.

• Teraz Alves swoim dośrodkowaniem szukał w polu karnym Suareza, ale piłkę przejął Czernik.

• Barcelona spokojnie rozgrywa piłkę. Gospodarze, choć przegrywają, praktycznie nie utrudniają życia rywalom.

• Bardzo dobry mecz jest też w Leverkusen, gdzie Bayer prowadził z Romą już 2:0, ale już przegrywa 2:3.

• Neymar! Uderzenie z powietrza Brazylijczyka o centymetry mija bramkę Czernika!

• Próba odpowiedzi w wykonaniu BATE, jednak Bartra zatrzymał w polu karnym Stasiewicza.

• Kapitalne uderzenie Chorwata! Po podaniu Neymara Rakitić uderza z 20 metrów w samo okienko bramki gospodarzy!

• GOOOOOL! Ivan Rakitić!

• Po centrze Neymara strzał głową Pique poszybował nieznacznie nad poprzeczką!

• Pierwsza akcja Barcelony przynosi gościom rzut rożny.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Statystyki 1. połowy:

• Posiadanie piłki: 32% - 68%
    • Strzały: 0-13
    • Celne: 0-4
  • Koniec pierwszej połowy. Barcelona ma bardzo dużą przewagę, ale nie potrafiła dotąd ani razu pokonać Czernika. Zobaczymy, czy uda się to po przerwie.

• Dośrodkowanie w pole karne Barcelony i małe zamieszanie wyjaśnia dobrą interwencją Ter Stegen.

• Indywidualna akcja zakończona nieznacznie niecelnym strzałem zza pola karnego Neymara! Było groźnie!

• Barcelona dość sprytnie rozegrała teraz swój rzut wolny, ale akcja Katalończyków kończy się niecelnym strzałem Suareza.

• Żółta kartka dla Wołodko za niesportowe zachowanie.

• Fatalnie rozegrany rzut wolny przez BATE. Mladenović złapany w prosty sposób na spalonym.

• Żółta kartka dla Alvesa za 'sanki' względem rywala.

• Po dośrodkowaniu Alvesa Rakitić z kilku metrów uderza głową ponad poprzeczką!

• Miała już sporo sytuacji w tym meczu Barcelona, choć jej gra nie jest rewelacyjna. Przez swoją nieskuteczność goście wciąż jednak remisują 0:0. Ich przewaga jednak nie podlega dyskusji.

• Tym razem z dośrodkowaniem Neymara poradzili sobie obrońcy BATE.

• Niezła kombinacja Barcelony, piłkę w polu karnym otrzymuje Rakitić, ale zostaje zatrzymany. Rzut rożny.

• Blisko gola Barcelona! Po stałym fragmencie gry z ostrego kąta minimalnie obok bramki strzela Busquets!

• Żółta kartka dla Poliakowa za faul na Neymarze.

• Kontra Barcelony po stracie Poliakowa. Neymar zbyt długo jednak holował piłkę i nie zrozumiał się na końcu akcji z Suarezem.

• Cały czas Barcelona próbuje sforsować defensywę BATE. W międzyczasie żółtą kartkę za zagranie ręką ogląda Busquets.

• Po rzucie rożnym Pique padł w polu karnym gospodarzy, ale zdaniem sędziego nie było faulu na obrońcy Barcelony.

• Czernik! Długa piłka w pole karne do Alvesa, ale ten przegrywa pojedynek z bramkarzem BATE!

• Zagranie w pole karne w kierunku wbiegającego Munira, ale pewnie przejmuje piłkę Czernik.

• Teraz ma miejsce ta zmiana. Rakitić za Sergiego Roberto.

• Sergi Roberto doznał kontuzji. Nie jest w stanie kontynuować gry i w jego miejsce zaraz wejdzie Rakitić.

• Pierwsza lepsza akcja gospodarzy. Dośrodkowanie Stasiewicza nie dociera jednak w szesnastkę do żadnego z graczy BATE.

• Tym razem po wrzutce Neymara piłkę skutecznie piąstkuje Czernik. Barca wciąż utrzymuje się przy piłce.

• Powinno być 0:1! Kolejny korner, tym razem Neymar płasko zagrał w pole karne do Munira, którego strzał z bliska broni Czernik! Strzał Suareza zablokowany i kolejny rzut rożny!

• Groźnie! Po centrze Neymara z rzutu rożnego celnie główkuje Suarez, ale Czernik przenosi piłkę nad poprzeczką!

• Neymar bardzo dobrze wypatrzył na prawym skrzydle Alvesa, ale ten nie opanował łatwej piłki i dośrodkował bardzo niedokładnie.

• Kolejna próba gości! Z dystansu płasko uderza Busquets, ale obok bramki BATE!

• Pierwsza okazja dla Barcy! Neymar otrzymał piłkę na skraju pola karnego i uderzył mocno z kilkunastu metrów, ale prosto w ręce Czernika!

• Od pierwszych sekund Barca długo utrzymuje się przy piłce, co oczywiście nie jest żadnym zaskoczeniem.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn już na murawie, czas na hymn Ligi Mistrzów!

• Sędzią tego spotkania będzie Portugalczyk Jorge Sousa.

• Rezerwowi BATE: Soroka, Karnicki, Jabłoński, Aleksijewicz, Baha, Mazalewski, Rios.

• Ławka rezerwowych Barcelony: Bravo, Adriano, Gumbau, Mathieu, Vermaelen, Rakitić, Sandro.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn.

• Co ciekawe, po dwóch kolejkach obie drużyny dzieli tylko jeden punkt. Barcelona zremisowała na wyjeździe z Romą 1:1 oraz pokonała Bayer Leverkusen 2:1. BATE z kolei uległo na wyjeździe Bayerowi, ale niespodziewanie ograło na własnym stadionie Romę 3:2.

• Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu BATE - Barcelona w ramach 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

• BATE – Barcelona LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Czy mistrz Białorusi jest w stanie powstrzymać Neymara?

We wtorkowy wieczór w Borysowie, zaledwie 400 kilometrów od granicy z Polską, FC Barcelona zmierzy się z mistrzem Białorusi, BATE. Jeśli Katalończycy zdobędą na białoruskiej ziemi trzy punkty, to prawdopodobnie już nic nie odbierze im awansu do fazy pucharowej.