Bayer Leverkusen

3

Benfica Lizbona

1

• Pierwsza połowa należała do Aptekarzy. Piłkarze Benfici w pierwszych 45 minutach nie potrafili zagrozić bramce Leno, a gospodarze dwukrotnie pokonali Julio Cesara za sprawą Sona oraz Kiesslinga. W przerwie Jorge Jesus dokonał dwóch roszad i gra mistrza Portugalii uległa poprawie, strzelony gol kontaktowy Eduardo Silvy jednak nic nie przyniósł. Chwilę później arbiter wskazał na 11 metr, a bramkę dla Bayeru z karnego strzelił Calhanoglu. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy an kolejne relacje w serwisie Ekstraklasa.net! Dobranoc!

• Koniec meczu!!!!! Bayer Leverkusen pokonuje jak najbardziej zasłużenie Benficę Lizbona 3-1.

• Rzut rożny dla Benfici, do piłki dopadł Luisao. Strzał głową Brazylijczyka przeszedł obok bramki Leno.

• Żółty kartonik dla Oztunaliego.

• Martin Atkinson dolicza 3 minuty!!!!

• Co chwilę słyszymy jak na BayArena wybuchają petardy.

• Piłkę bez trudu łapie Leno.

• Rzut wolny dla gości. Szybko rozegrana piłka. Będziemy mieli korner dla Benfici.

• Piąta żółta kartka dla gości, tym razem ukarany Andreas Samaris.

• Wrzutka została wybita przez obrońców, jednak piłkarze Benfici reklamowali zagranie ręką jednego z piłkarzy Bayeru.

• Rzut wolny dla Benfici z około 27 metrów, zobaczymy czy będzie dośrodkowanie, czy bezpośredni strzał na bramkę Leno.

• Na BayArena kibice świetnie się bawią, tego samego nie mogą za to powiedzieć fani mistrza Portugalii.

• Trzecia zmiana wśród gospodarzy, boisko opuszcza Lars Bender, a w jego miejsce pojawia się Giulio Donati.

• W drugiej części spotkana, to goście maja przewagę w posiadaniu piłki w %: 54-46 na korzyść Czerwonych Orłów.

• Ostatnie dziesięć minut przed Nami, nie zanosi się na to, aby Benfica miała wywieźc z BayArena jakiekolwiek punkty.

• Ostatni zmiana w zespole gości, Samaris za Enzo Pereza pojawi się na placu gry.

• Dwa rzuty rożne dla gospodarzy w odstępie kilkudziesięciu sekund. Bez większego zagrożenia dla bramki Julio Cesara.

• Schodzi strzelec pierwszej brami dla Bayeru- Kiessling. W jego miejsce pojawia się Josip Drmić.

• Piłka z korneru dotarła do Sona, strzał Koreańczyk obronił Cesar.

• Rzut rożny dla gospodarzy po bardzo ładnym strzale Calhanoglu, z trudem piłkę obronił Julio Cesar.

• Kiessling indywidualnie przebijał się, jednak z oddaniem strzału za długo zwlekał i został zablokowany przez obrońców Benfici.

• Jeszce około 20. minut do końca meczu, Benfica nadal nie am pomysłu na przedostanie się pod pole karne gości.

• Bayer Leverkusen - Benfica LizbonaBayer Leverkusen - Benfica LizbonaBayer Leverkusen - Benfica Lizbona

• Kolejny kartka dla zawodnika gości za zbyt ostry faul zdaniem pana Atkinsona.

• Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Bellarabi, a w jego miejsce pojawia się Levin Oztunali.

• Faulowany Enzo Perez , od środka zaczną goście.

• Czy Benfica będzie stać na nawiązanie jeszcze walki w tym spotkaniu?

• 3-1 pewny strzał Calhanoglu!!!

• Faulowany w polu karnym gości Kiessling!!!

• Argentyńczyk otrzymał piłkę an lewym skrzydle złamał z piłką do środka, przełożył na lewą nogę i po krótkim rogu pokonał Leno. 2-1!!!

• GGGGGoooooooool 2-1!!!! Eduardo Salvio z lewej nogi!!!

• Faulowany Gaitan po lewej stronie boiska, a żółtą kartką ukarany Roberto Hilbert.

• Kolejny żółty kartonik wędruje do piłkarzy Benfici. Faulowany Lars Bender.

• Ładna akcja gospodarzy, piłkę na prawym skrzydle otrzymał Son. Koreańczyk an skraju pola karnego zatrzymał się z piłką zagrał piętką do nadbiegającego Kieslinga. Niemeic uderzył niecelnie.

• Żółta kartką za faul an Bellarabim ukarany Enzo Perez. Będzie okazja do dobrej wrzutki.

• Turek otrzymał podanie wzdłuż pola bramkowego od Bellarabiego, jednak nie potrafił skierować piłki do bramki.

• Powinno być 3-0 do pustej brami nie trafił Calhanoglu!!!!

• Za mocno zagrywana piłka. Piłkarze Benfici nie stracili piłki, ale przy próbie onownego dośrodkowania wyjaśnili obrońcy Bayeru i odzyskali futbolówkę.

• faulowany Maxi Perreira, będzie okazja do dobrego dośrodkowania z boku boiska.

• Zobaczymy czy dwie zmiany przeprowadzone przez Jorge Jesusa ożywią wystarczająco grę gości.

• W przerwie doszło do dwóch zmian w zespole gości. Na boisku pojawili się Lima oraz Maxi Perreira.

• Zaczynamy drugą połówkę.

• Tak jak się spodziewaliśmy w ekipie Benfici szykują się od razu dwie zmiany.

• Jak na razie zawodnikiem meczu wydaje się być Son. Koreańczyk stwarza dużo zagrożenia pod bramką Benfici, a swoje rajdy lewą stroną często kończy dobrymi strzałami.

• Gospodarze w pełni zasłużenie prowadzą do przerwy 2-0 po bramkach Kiesslinga oraz Sona. Benfica jest zespołem o co najmniej dwie klasy słabszym. W przerwie chyba nie obejdzie się bez zmian w zespole gości.

• Kolejna akcja Sona. Zawodnik Bayeru pognał lewym skrzydłem i z około 25 metrów uderzył nad bramką. Po tej akcji pan Atkinson zakończył pierwszą część spotkania.

• Arbiter doliczył 60 sekund.

• Ostatnie sekundy pierwszej części spotkania, czy któryś z zespołów stworzy sobie jeszcze dogodną okazję do strzelenia gola?

• Calhanoglu, zagrywa zbyt niską piłkę, wybijają obrońcy Benfici.

• Wendell przejął piłkę na lewym skrzydle zagrał do Sona, Koreańczyk wywalczył rzut rożny dla Aptekarzy.

• Kiks jednego z piłkarzy Benfici, piłkę przejmuje Bellarabi. Niemiec uderza niecelnie,

• Piłkę zagrywaną przez Calhanoglu łapie pewnie Cesar.

• Rzut wolny dla gospodarzy z bocznego sektora boiska, kolejna okazja na dobre dośrodkowanie.

• Drugi stały fragment gry nie przyniósł zagrożenia pod bramką Leno.

• Piłka trafiła przed pole karne do Enzo Pereza. Strzał Argentyńczyka odbija się od ejdnego z zawodników gospodarzy i mamy kolejny korner dla Benfici.

• Mamy pierwszy korner dla gości.

• Benfica wykonuje teraz serię rzutów z autu w okolicy pola karnego gości.

• Son uderzenie z około 25 metra, po ziemi mija bramkę gości. Benfica gra dziś bardzo, bardzo słabo.

• Prawym skrzydłem pognał Bellarabi podał piłkę w polu karnym do nabiegającego Sona, Koreańczyk ładnym strzałem pokonuje Julio Cesara.

• Bellarabi do Sona i mamy 2-0!!!!!!

• Pierwszy raz goście są pod polem karnym Aptekarzy. Nie potrafią mimo wszystko agozić bramce Leno.

• Son prostopadle do Calhanoglu. Turek jednak na spalonym, tak wyszedłby sam na sam z bramkarzem gości.

• Bayer Leverkusen - Benfica LizbonaBayer Leverkusen - Benfica Lizbona

• Kolejny strzał gospodarzy z dystansu, tym razem bez problemu piłkę łapie bramkarz gości.

• Jorge Jesus będzie musiał w przerwie wstrząsnąć zespołem gości. Benfica gra dziś naprawdę słabo.

• Statystyka celnych strzałów: 4-0 dla Bayeru.

• Na spalonym Calhanoglu.

• Benfica musi ruszyć do przodu, jak do tej pory goście nie oddali nawet strzału na bramkę Leno.

• Piłkę sprzed pola karnego uderzył Son, futbolówkę "wypluł" przed siebie Julio Cesar, piłka trafiłą do Kiesslinga, który bez problemów umieszcza piłkę w siatce.

• Gooooolllll Stefan Kiessling!!!!!!

• Kiessling prawym skrzydłem przedarł się i dośrodkował w pole karne. Do piłki nie doszedł Son.

• Pierwsza żółta kartka. Ukarany Nico Giatan. Argentyńczyk odkopał piłkę po gwizdku arbitra.

• Faulowany Son, będzie kolejna okazja na dobrą wrzutkę w szesnastkę gości.

• Posiadanie piłki 55%-45% na korzyść gospodarzy.

• Benfica nadal nie zagroziła bramce Bernda Leno.

• Teraz Turek strzelał z dystansu piłka minęła lewy słupek bramki Cesara.

• Rzut wolny wykonuje Calhanoglu, za krótkie dośrodkowanie.

• Rzut wolny dla Bayeru, będzie okazja no dobrą wrzutkę w pole karne Benfici.

• Faulowany w środkowej strefie boiska Nico Gaitan.

• Prostopadłą piłkę po prawej stronie pola karnego otrzymał Son. Koreańczyk zagrał przed pole karne, tam do piłki dopadł jeden z pomocników Bayeru i uderzył piłkę, którą zablokował defensor Benfici. Do piłki doszedł jeden z zawodników Bayeru i uderzył pikę w taki sposób, ze odbiła się od słupka.

• Słupek po akcji Bayeruuuuuuuuu!!!!!

• Cesar broni uderzenie jednego z pomocników Bayeru. Zawodnik Bayeru uderzył po ziemi z około 20 metrów z problemami obronił Brazylijczyk.

• Jak na razie mecz nie porywa, sytuacji bramkowych jak na lekarstwo.

• Słabe wykonanie stałego fragmentu gry, Benfica traci piłkę.

• Znowu gwizdek arbitra, będzie rzut wolny dla gości, będzie szansa na dobre dośrodkowanie

• Pierwszy faul w dzisiejszym spotkaniu, faulowany Eliseu, na którego wpadł kapitan gospodarzy.

• Jorge Jesus dyryguje z ławki rezerwowych do swoich piłkarzy, aby śmielej zaatakowali gospodarzy.

• Benfica jak na razie nie może wyjść z połowy boiska.

• Podanie na wolną pozycję do Bellarabiego. Niemiec zagrał do Sona, ale strzał Koreańczyka wybronił Cesar. Mogło być już 1-0!!!

• Od początku dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze, którzy swobodnie wymieniaja piłkę.

• Pierwszy strzał gospodarzy,z 25 metrów uderzał Karim Bellarabi. Piłka poszybowała obok bramki strzeżonej przez Julio Ceasara.

• Pierwszy spalony,a nam nim najlepszy strzelec poprzedniego sezonu wśród Aptekarzy- Stefan Kiessling.

• Zaczynamy!!! Od środka rozpoczną gospodarze.

• Przywitanie kapitanów obu zespołów. W zespole gospodarzy kapitanem jest Lars Bender, a w zespole gości Luisao.

• Piłkarze wychodzą na BayArena, czas na hymn Ligi Mistrzów.

• Piłkarze czekają już w tunelu prowadzącym na boisko.

• BayArena zapełnia się, właśnie w tej chwili grany jest hymn Aptekarzy.

• Arbitrem spotkania będzie pochodzący z Anglii Martin Atkinson.

• Benfica natomaist przyleciała do Leverkusen bez : Sílvio, Rúbena Amorima, Sulejmaniego. Natomiast za czerwoną kartkę w meczu przeciwko Zenitowi nie może wystąpić Artur.

• Bayer dziś musi sobie poradzić bez kilku kontuzjowanych graczy: Juliana Brandta, Kyriakosa Papadopoulosa, Simona Rolfesa,Gonzalo Castro, Sebastiana Boenischa. Szczególnie ciekawi Nas absencja Polaka, który został powołany na październikowe mecze eliminacyjne z Niemcami oraz Szkocją.

• Ewentualna porażka, którejś z drużyn w dzisiejszym spotkaniu mocno skomplikuje sytuację w grupie. Ciężko będzie awansować z grupy mając po 2 spotkaniach 0 pkt.

• Obydwa zespoły w pierwszej kolejce przegrały swoje spotkania: Bayer uległ na wyjeździe wicemistrzowi Francji - AS Monaco 0-1, a Benfica na Estadio da Luz przegrała 0-2 z Zenitem Sankt Petersburg.

• Po stronie gości, z ławki rezerwowych spotkanie będą obserwować: Varela, Maxi Pereira, Samaris, Lima, John Pizzi, Lisandro López.

• Na ławce rezerwowych Bayeru zasiądą dziś: Krešić, Donati, Boeder, Öztunali, Yurchenko, Drmić, Kruse.

• Kilkanaście minut temu zakończyło się pierwsze spotkanie grupy C. Zenit Sankt Petersburg bezbramkowo zremisował z AS Monaco.

• Do rozpoczęcia spotkania jeszcze trzy kwadranse. Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią dzisiejszego spotkania. Bayer - Benfica LIVE! Starcie o pierwsze punkty

• Witamy serdecznie na relacji live ze spotkania drugiej kolejki Ligi Mistrzów: Bayer Leverkusen - Benfica Lizbona.