Bayer Leverkusen 2 - 0 Zenit Sankt Petersburg

Bayer Leverkusen

2

Zenit Sankt Petersburg

0

• Po sennej pierwszej części spotkania, kibice zgromadzeni na BayArena zobaczyli w drugiej części dwie bramki. Na listę stzrelców wpisał się Donati oraz Papadopoulos.
    Za wspólnie spędzony zcas dziękuje Sebastian Chmielak, Dobranoc!

• Bjoern Kuipers gwiżdże po raz ostatni koniec spotkania, Bayer pokonuje 2:0 Zenit Sankt Petersburg.

• Żółta kartka dla Rondona, Wenezuelczyka ostro atakował Jedvaja.

• Garcia w pole karne, wybijają defensorzy gospodarzy.

• Dobra okazja gości, Hulk huknął z 18. metra, piłkę obronił Leno.

• Arbiter doliczył 4. minuty do regulaminowych 90.

• Criscito ukarany żółtą kartką.

• Tak strzelał Donati.

bayer

• Na boisku ucierpiał Kiessling, który opatrywany jest poza boiskiem.

• Goście od dziesięciu minut grają z przewagą jednego zawodnika, ale jakoś tego wcale nie widać... Słaby mecz podopiecznych Vilasa-Boasa.

• Nadal nieznaczną przewagę w posiadaniu piłki maja gospodarze: 52%-48%.

• Trzecia roszada w Bayerze. Na boisku pojawił Julian Brandt w miejsce Bellarabiego- bezbarwny występ reprezentanta Niemiec.

• Składna akacja gości, jednak do piłki nie dobiegł Anyukov, a futbolówka opuściła boisko.

• Hulk faulował jednego z piłkarzy Bayeru, gdy przy piłce jest Brazylijczyk, fani Bayeru niesamowicie gwiżdżą.

• Druga zmiana w zespole gości, plac gry opuszcza Axel Witsel, na boisku zamelduje się Aleksandr Kerzakhov.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Hakan Calhanoglu,a w jego miejsce pojawi się Tin Jedvaj.

• Czy goście wykorzystają przewagę? Zenit am jeszcze około 10. minut.

• Wendell ukarany drugim, żółtym kartonikiem i Bayer będzie kończył mecz w dziesiątkę!!!

• bayer

• Po raz kolejny stały fragment gry nie przynosi zagrożenia pod bramką Leno.

• Ależ szansa Zenita, piłkę przed polem karny otrzymał Hulk, który uderzył futbolówkę. Piłka po drodze odbiła się od jednego z defensorów i będzie korner dla gości.

• Strzelał Kiessling z dystansu, piłkę wyłapał bramkarz mistrza Rosji.

• Lodygin teraz minął się z futbolówką, będzie korner dla gospodarzy.

• Criscito próbował dośrodkować w pole karne gospodarzy, piłka odbija się od defensora Bayeru i wraca pod nogi Włocha, który traci futbolówkę.

• kto by się podziewał, ze bohaterami spotkania będą dwaj defensorzy....

• Zenit gra jakby bez wiary piłkarze Andre Villasa-Boasa nie potrafią skonstruować dobrej akcji.

• Ponownie rzut wolny dla Bayeru, piłkę wyłapuje Lodygin.

• Calhanoglu zagrał futbolówkę ,która nie dotarła do żadnego z piłkarzy Bayeru.

• Atak pozycyjny Rosjan, Zenit nie ma pomysłu na grę, faul na Kiesslingu, zaczną gospodarze.

• Bayer bardziej szanuje teraz futbolówkę, gospodarze maja to czego chcieli, prowadzą 2:0 i mogą spokojnie rozgrywać kolejne minuty.

• Przez chwilę słyszeliśmy an trybunach śpiewających kibiców gości, ale szybko zostali uciszeni przez fanów Bayeru.

• Bayer szybko wbił dwie bramki, czy gości będzie stać na odpowiedź?

• Grek najwyżej wyskoczył do piłki zagrywanej z rzutu rożnego i strzela bramkę dla Bayeru, 2:0!!! Wejście smoka!!!

• Papadopoulos podwyższa na 2:0!!!!!!

• Zmiana w zespole gości za Viktora Fayzulina pojawi się Oleg Shatov.

• Na boisku leży Bender, potrzebna interwencja medyków.

• Zmiana w zespoel gospodarzy, za Emira Spahicia pojawia się Kyriakos Papadopoulos.

• Hakan Calhanoglu popędził z piłką środkiem boiska zagrał an prawą stronę do wchodzącego Donatiego, Włoch ładnym uderzeniem pokonuje Lodygina.

• Giulio Donati!!!!! 1:0!!!!!!! Świetna akcja gospodarzy!!!

• Pierwsza żółta kartka dla gospodarzy. Ukarany Wendell za faul na Hulku.

• bayer

• Goście nie stworzyli zagrożenia po stałym fragmencie gry pod bramką Leno.

• Ręką zagrywał piłkę Donati, od rzutu wolnego grę rozpocznie Danny.

• Dłużej przy piłce utrzymują się podopieczni Rogera Schmidta, obyśmy przez kolejne minuty zobaczyli kilka dobrych akcji.

• Calhanoglu źle dośrodkował,ale piłka trafiła ponownie pod nogi Turka, który próbował wzdłuż pola bramkowego posłać piłkę do któregoś z zawodników Bayeru. Futbolówkę na korner wybił defensor gości.

• Lewą stroną przedzierał się Wendell. Brazylijczyk wywalczył kolejny rzut rożny dla swojego zespołu.

• Gospodarze wywalczyli korner, piłkę zagrywał Hakan Calhanoglu, jednak nikt nie zamknął akcji strzałem.

• Snajper Bayeru już się podnosi, wracamy do gry.

• Na boisku leży Stefan Kiessling, chwila przerwy w grze.

• Piłka nie dociera do żadnego z piłkarzy Zenita.

• Faulowany Rondon przez Topraka. Danny będzie miał szansę na dobre dośrodkowanie w pole karne gospodarzy.

• Z animuszem atakują piłkarze Bayeru, po chwili tracą jednak piłkę, od autu zaczną goście.

• Zaczynamy!!!! Rozpoczynają gospodarze.

• Piłkarze wracają na boisko, za chwilkę zaczynamy drugą część spotkania!!!

• Spotkanie na BayArena nie porywa, dopiero w ostatnich pięciu minutach piłkarze obydwu drużyn się przebudzili, ale to zdecydowanie za mało, aby powiedzieć, ze mecz jest emocjonujący.

• Bjoern Kuipers gwiżdże po raz ostatni, do przerwy Bayer bezbramkowo remisuje z Zenitem.

• Bayer

• Na boisku leży Bellarabi po starciu z Criscito.

• Teraz bliski przejęcia piłki wślizgiem w polu karnym był Aleksandr Anyukov, prawemu defensorowi zabrakło naprawdę niewiele.

• Mecz trochę się rozkręcił, od kilku minut sporo się dzieje na BayArena.

• Odpowiedź mistrza Rosji z około 30. metrów huknął Hulk, piłka przeleciała obok bramki Leno.

• Tym razem strzelał Hakan Calhanoglu, Turek nie potrafił pokonać Lodygina, powinno być 1:0!!!

• Dobre uderzenie Sona z dystansu z problemami broni Lodygin.

• Son zagrał do Stefana Reinartza. Strzał Niemca zablokował Garay.

• Bayer zaatakował prawą stroną, Bellarabi zagrał na klepkę z Sonem, ale znowu wyjaśniają obrońcy gości.

• Danny za długie dośrodkowanie, ale przy piłce utrzymują się goście.

• Korner dla gości, może uda się ze stałego fragmentu gry zagrozić bramce Leno.

• Son zdecydował się na uderzenie z około 25. metra, piłkę łapie Lodygin. Pierwszy celny strzał gospodarzy w 37`.

• Fatalny strzał Giulio Donatiego. Włoch postraszył tylko gołębie zasiadające koronie stadionu w Leverkusen.

• Piłka zagrywana z lewej strony boiska nie dociera na prawą flankę do Bellarabiego, wybijają gracze z Petersburga.

• W Monaco również bez bramek jak na razie.

• W polu karnym gości próbowali się przedrzeć piłkarze Bayeru, jednak i tym razem goście wybili futbolówkę.

• Słabe spotkanie na BayArena, kibicie zgromadzeni na stadionie mogą czuć się lekko zawiedzeni, na pewno odważniejszej gry spodziewali się po swoich ulubieńcach.

• Rzut wolny dla gości z lewej strony pola karnego, piłkę rzucał Garcia, futbolówkę wybjajają obrońcy Bayeru.

• Długa pika na Rondona, ten dograł do Danny`ego, Portugalczyk próbował zagrać ponownie do Wenezuelczyka,a le wyjaśniają defensorzy gospodarzy.

• Posiadanie piłki 53% do 47% na korzyść gospodarzy.

• Z futbolówką przedzierał się Karim Bellarabi, jednak w polu karnym szybszy od niego Lodygin, który wyłapuje piłkę.

• Bayer - Zenit

• Zenit gra tak, jakby remis był dobrym wynikiem, mistrzowie Rosji nie forsują tempa, podobnie jak gospodarze.

• Z bólu zwija się Domenico Criscito, obeszło się bez interwencji lekarzy.

• Piłkę wybili defensorzy mistrza Rosji, przy próbie wyjścia z własnej części boiska faulowany Hulk.

• Na placu gry nie wiele się dzieje, dłużej przy piłce gospodarze, którzy wywalczyli korner.

• Bayer

• Stały fragment gry wykonał sam poszkodowany, piłka odbiła się od muru, a Ezequiel Garay nie utrzymał futbolówki w boisku.

• Faulowany Hulk, będzie okazja na dobre dośrodkowanie w pole karne gospodarzy.

• Troszkę senne widowisko na BayArena, gospodarze odważniej grali przeciwko Benfice.

• Prostopadłe podanie do Bellarabiego, piłkę przejmuje Lodygin.

• W drugim spotkaniu grupy C, po 20. minutach Benfica bezbramkowo remisuje z AS Monaco.

• Dobra piłka do Sona, Koreańczyk jednak na spalonym.

• Za dyskusję z arbitrem głównym, również upomniany Hulk.

• Groźny faul Javi Garcii i mamy zasłużoną żółtą kartkę dla Hiszpana.

• Dobre wyjście z bramki Leno, Niemiec zapobiegł groźnej akcji graczy z Petersburga.

• Przez pierwsze 12. minut widzieliśmy tylko jeden celny strzał oddany przez kapitana drużyny gości, trochę to za mało jak na hit grupy C.

• Karim Bellarabi strzelił z dystansu, piłka przeleciała obok bramki Lodygina.

• Spokojne tempo, nikt nie rzucił się od razu do ataku.

• Podopieczni Rogera Schmidta przedzierali się lewą stroną boiska, strata piłki, faulowany Hulk.

• Jak na razie dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze, Zenit natomiast potrafi wykorzystać szybkość między innymi Hulka i będzie czyhał na błąd Bayeru.

• Rajd Hulka zatrzymany kapitalnym wślizgiem Wendella.

• Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym spotkaniu, ukarany kartonikiem został Viktor Fayzulin.

• Korner dla Bayeru, piłka z rzutu rożnego doleciała do Emira Spahicia. Futbolówka poleciała obok bramki, było blisko!

• Danny uderzał z około 10. metra lewą nogą na bramkę Bernda Leno, Niemiec bez problemów łapie piłkę.

• Na spalonym Son, jak pokazują powtórki Koreańczyk był na równi z linią defensorów gości.

• Lewą strona przedzierali się gospodarze, piłka trafiła do Heunga-Min Sona, Koreańczyka zagrał piłkę do Larsa Bendera, ale uderzenie kapitana Bayeru było bardzo lekkie i niecelne.

• Pierwszy rzut wolny, faulowany Bender, od środka zaczną gospodarze.

• Długa piłka na Danny`ego, Portugalczyk przedłużył piłkę wysokim zagraniem piłki do Hulka, Brazylijczyk po prawej stronie boiska stracił piłkę.

• Od środka zaczną goście, Bjoern Kuipers rozpoczyna hit grupy C!!!

• Przywitanie obydwu drużyn oraz kapitanów obydwu zespołów; Larsa Bendera oraz Danny`ego.

• Piłkarze czekają już w tunelu prowadzącym na boisko. Za chwilkę zaczynamy!!!

• Teraz na stadionie rozbrzmiewa hymn Bayeru, tradycyjnie Aptekarze będą mogli liczyć na wsparcie swoich fanów.

• Sędzią głównym meczu będzie Bjoern Kuipers z Holandii, a na liniach pomagać mu będą: Sander van Roekel oraz Erwin Zeinstra.

• BayArena powoli się zapełnia, dzisiejszy zwycięzca meczu zrobi mały kroczek do awansu z grupy.

• Oba zespoły miały przyjemność ze sobą rywalizować w 1/16 finału Pucharu UEFA w sezonie 2007/2008. W pierwszym spotkaniu na BayArena Zenit pewnie wygrał 4:1. W rewanżu zwycięsko wyszedł zespół z Leverkusen, jednak skromna wygrana 1:0 nie wystarczyła do awansu do kolejnej rundy.

• Rozgrzewka Zenita.

Zenit

• Do dyspozycji trenera Mistrza Rosji pozostają: Arshavin, Kerzhakov, Malafeev, Neto, Shatov, Smolnikov, Tymoscuk,

• Na ławce rezerwowych Bayeru zasiądą dziś: Brandt, Drmić, Hilbert, Jedvaj, Kresic, Kruse, Papadopoulos.

• Rozgrzewka gospodarzy.

Bayer

• Mistrz Rosji lepiej rozpoczął tegoroczne rozgrywki Ligi Mistrzów. Zenit w pierwszym meczu wygrał 2:0 na Estadio da Luz z Benficą 2:0, po bramkach Hulka oraz Axela Witsela, a następnie zremisował bezbramkowo z AS Monaco.

• Gospodarze fazę grupową Ligi Mistrzów rozpoczęli od porażki 0:1 z AS Monaco na obiekcie wicemistrza Francji, w drugiej kolejce zaś podopieczni Rogera Schmidta rozbili Benficę Lizbona 3:1, po trafieniach Stefana Kiesslinga, Son Heung-mina i Hakana Calhanoglu.

• Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią dzisiejszego hitu grupy C.

Bayer - Zenit LIVE! Hit grupy C na BayArena

• Witamy państwa bardzo serdecznie za nieco ponad 30 minut rozpocznie się spotkanie grupy H, w którym Bayer Leverkusen podejmie na BayArena Zenit Sankt Petersburg.