Benfica Lizbona 2 - 1 Galatasaray Stambuł

Benfica Lizbona

2

Galatasaray Stambuł

1

• Po dramatycznej końcówce i sporej ilości szczęscia w ostatnich minutach piłkarze Benfici pokonują turecki zespół. Tym samym wskakują na pierwsze miejsce w grupie. Drużyna Galatasaray za trzy tygodnie powalczy o swoje championsleagueowe życie w Madrycie

• Koniec spotkania! Benfica bierze rewanż na Galatasaray!

• Jeszcze żółty kartonik dla Adina

• Trener Benfici kradnie czas ostatnią zmianą

• Adin zagrał po ziemi z lewej strony w pole karne, piłkę trącił Bulut, Cesar instynktownie odbił ją przed sibie, dopadł do niej OZtekin, ale w idealnej sytuacji uderzył ponad poprzeczką

• Coś niebywałego! Przestrzelić w takim momencie!

• Jesteśmy już w doliczonym czasie gry. Na co stać jeszcze turecki zespół?

• Baita ładnie wykłada piłkę Inanowi, kapitan gości uderza mocnie, ale w sporej odległości od bramki Cesara

• Gaitan od tyłu zahacza Colaka, przerywając kontratak Galaty, otrzymuje drugą żółtą kartkę i opuszcza murawę, Benfica w dziesiątkę

• Jimenez miał piłkę meczową! Po pięknej kontrze, kilku błyskawicznych podaniach atakujący Benfiki znalazł się sam przed Muslerą, ale urugwajski bramkarz popisuje się kapitalną interwencją

• Czas na sekwencję zmian. I tak na boisku meldują się: Carcela-Gonzalez

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafia do Jimeneza, ten przyjmuje futbolówkę po czym wrzuca na piąty metr, tam Luisao świetnie przyjmuje piłkę i pieknym strzałem uderza tuż pod poprzeczkę

• Rozpoczynamy drugą część gry!

• Więcej już się nie wydarzy do przerwy!

• Sneijder uderzał z dystansu, ale jego strzał został zablokowany, korner dla Galaty

• Ładna akcja gospodarzy, Jonas próbował uruchomić podaniem Gaitana, ten nie widząc większych perspektyw na oddani strzału oddał piłkę Jonasowi, a były zawodnik Valencii celnie, lecz minimalnie za lekko uderzył na bramkę Muslery

• Obie ekipy wchodzą na murawę Stadionu Światła, jeszcze tylko futbolowa pieśń nad pieśniami

• Za nami już pierwsze spotkanie czwartej kolejki grupy C, w którym Atletico niespodziewanie podzieliło się punktami z drużyną FK Astany. Sensacyjny remis w dalekim Kazachstanie otwiera przed drużyną Benfiki szansę na przejęcie pierwszego miejsca w tabeli, nawet przy remisie w dzisiejszym spotkaniu. Z kolei zespół Galaty wygrywając dzisiejszą rywalizację zrówna się punktami z ekipą Diego Simeone, gmatwając kompletnie sytuację w grupie C.

• Ławka rezerwowych Gaatasaray: Cenk Gönen, Semih Kaya, Karacan, Yasin Öztekin, Emre Çolak, Umut Bulut, Sinan Gümüs.

• Ławka rezerwowych Benfiki: Ederson, Lisandro López, Cristante, Carcela-González, Renato Sanches, Pizzi, Taarabt.

• Benfica - Galatasaray LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Czy Turcy po raz drugi pokonają Portugalczyków?

W 4. kolejce Ligi Mistrzów na Estadio da Luz piłkarze Galatasaray postarają się powtórzyć sukces ze Stambułu i po raz drugi ograć Benficę Lizbona.