NK Maribor

0

• Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za uwagę dziękuje serdecznie Damian Wiśniewski.

• Gole zdobywane w drugiej połowie:

• To była różnica przynajmniej kilku klas. Chelsea kompletnie zdominowała rywala, wykorzystała wszystkie jego słabe punkty i dokonała rzezi niewiniątek. NK Maribor po dwóch pierwszych niezłych meczach teraz doznał bolesnej lekcji futbolu.

• Koniec meczu! Chelsea gromi NK Maribor!

• Kolejna indywidualna akcja Hazarda, ale tym razem Belg skończył ją za lekkim strzałem i bramkarz złapał piłkę

• Nathan Ake zagrał długą piłkę z głębi pola, przyjął ją spokojnie Hazard, Belg następnie tak zakręcił obrońcą, że temu pewnie przez tydzień będzie jeszcze kręcić się w głowie, znalazł się w dobrej pozycji do strzału i pewnie pokonał bramkarza. Pogrom!

• GOOOOOOOOOOOOOOL!! Eden Hazard po raz drugi i jest już 6:0!

• Tym razem długo akcję budowali gospodarze, ale piłkę przed polem karnym rywala stracił Drogba.

• Filipović postanowił spróbować strzału z dystansu, ale pomylił się okrutnie. Piłka daleko minęła bramkę gospodarzy

• Felipe Luis dośrodkował piłkę z lewej strony boiska, ale mimo małego zamieszania obrońcy gości wybili piłkę

• I znowu goście wrócili do mozolnego budowania akcji

• Ivanović dośrodkował przed chwilą z prawej strony boiska, ale spokojnie piłkę złapał Handanović

• Spokojnie, długo wymieniają teraz podania goście. Ale nic z tego nie wynika

• Długa piłka z głębi pola w kierunku Drogby, ale spokojnie zatrzymał Filipović

• GOOOOOOOOOOL!! Eden Hazard pewnie i mamy 5:0!!

• Marko Suler faulował we własnej szesnastce Ivanovicia i arbiter z Holandii podyktował trzeci w tym meczu rzut karny!

• RZUT KARNY DLA CHELSEA!

• Poprzeczka! Willian oddał potężny strzał z dystansu, ale na jego nieszczęście piłka trafiła zaledwie w poprzeczkę!

• Świetnie z dystansu uderzył Oscar, ale Brazylijczyk minimalnie przestrzelił

• A teraz odpowiedź gospodarzy! Eden Hazard zaatakował indywidualnie, wyszedł sam na sam z Handanoviciem, ale bramkarz Mariboru wygrał ten pojedynek!

• NIE MA GOLA! IBRAIMI TRAFIA W SŁUPEK!

• Ibraimi był faulowany w polu karnym rywala przez Maticia i arbiter nie miał wyjścia, musiał wskazać na wapno!

• RZUT KARNY DLA MARIBORU!

• Oscar oddał przed chwilą strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

• Matić już jest gotowy do gry, a tymczasem Nathan Ake zmienia Cesca Fabregasa

• Matić złapał teraz jakąś kontuzję i leży na boisku

• Ibraimi dośrodkował przed chwilą w pole karne, ale spokojnie piłkę wybił Ivanović

• A teraz pechowiec Viler opuszcza murawę, a w jego miejsce widzimy Vrsicia

• Felipe Luis świetnie zaatakował lewą stroną boiska, równie dobrze dośrodkował w pole karne, a piłka w polu karnym odnalazła Edena Hazarda. Belg zdecydował się na strzał z niemal zerowego kąta, futbolówka natrafiła po drodze na Vilera, który umieścił ją we własnej bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Samobójcze trafienie Vilera!!

• Tavares przymierzył przed chwilą z dystansu, ale Cech spokojnie złapał piłkę

• To była dobra okazja dla Chelsea. W polu karnym rywala znalazł się Hazard i kiedy Belg miał już oddawać strzał, to w ostatniej chwili zatrzymał go obrońca Mariboru

• Gole zdobywane w pierwszej połowie:

• Chelsea w pierwszych 45 minutach kompletnie zdominowała swojego rywala. Była lepsza pod każdym względem i wypunktowała Maribor strzelając mu trzy gole i nie tracąc przy tym żadnej bramki. Szkoda tylko trochę Loica Remy, który doznał urazu w akcji, w której strzelił gola. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

• I w tym właśnie momencie arbiter zakończył pierwszą połowę!

• To mógł być gol! Hazard świetnie dośrodkował z prawej strony boiska, piłka trafiła do Ivanovicia, który z dobrej pozycji fatalnie przestrzelił!

• Teraz troszkę dłużej przy piłce utrzymują się goście, ale zupełnie nic z tego nie wynika

• Z tej kontry po rzucie rożnym, o której pisaliśmy dosłownie sekundy wcześniej zrodziła się ta bramka! Eden Hazard poprowadził piłkę przez połowę boiska, podał na prawo do Fabregasa, ten zagrał piłkę wzdłuż bramki, a akcję wykończył kapitan The Blues!

• GOOOOOOOOOOOOOOL!! John Terry, 3:0!!

• Rzut rożny mieli przed chwilą goście, ale słabo go wykonali piłkę mają już goście

• Fabregas dostał przed chwilą piłką na skraju pola karnego rywali, oddał strzał, ale został zablokowany

• Bohar oddał teraz strzał z dystansu, który spokojnie obronił jednak Cech

• Viler oddał teraz strzał z dystansu, ale mocno się pomylił

• Kolejna wrzutka Ivanovicia z prawej strony boiska, a Oscar choć dostał piłkę w szesnastce rywala, to zupełnie się zaplątał i szybko ją stracił

• GOOOOOOOOOOOOOOOL!! Didier Drogba pewnie wykorzystuje jedenastkę!!

• Ales Mertelj starał się zatrzymać Williana we własnej szesnastce i zagrał ręką, ależ błąd piłkarza gości!

• Dobrze teraz z prawej strony, na bliższy słupek dośrodkował Ivanović, ale Hazard, który zdołał oddać strzał, nie trafił w bramkę

• Willian znalazł się przed chwilą w niezłej sytuacji, ale nie dość, że oddał niecelny strzał, to jeszcze wcześniej był na spalonym

• A teraz Ales Mejac poleżał trochę na boisku po starciu z Felipe Luisem, ale chyba może kontynuować grę

• A jednak! Kontuzjowany Remy musi opuścić boisko i w jego miejsce widzimy Drogbę. Ależ pech Francuza!

• Ibraimi! Dobry strzał z dystansu, ale dobrze broni Cech!

• Kapitalną prostopadłą piłkę z głębi pola zagrał John Terry, Loic Remy wyszedł sam na sam z bramkarzem i wykorzystał tę sytuację! Jak się jednak okazało, Francuz złapał chyba przy tym jakąś kontuzję, bo od razu po strzale złapał się za pachwinę. Na razie jednak kontynuuje grę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL!! Loic Remy, 1:0 dla Chelsea!