Dinamo Zagrzeb

0

Olympiakos Pireus

1

• Dzięki zwycięstwu Olympiakos zajmuje drugie miejsce w grupie i ma realne szanse na utrzymanie go i gry w Lidze Mistrzów także wiosną. Na początek musi przede wszystkim pokonać Chorwatów także przed własną publicznością.

• W końcówce mieliśmy jeszcze kontrowersje, po zagraniu ręki piłkarza Olympiakosu we własnym polu karnym, którego nie zauważył sędzie. Po chwili odgwizdał koniec spotkania!

• Da Costa zmienia Sebe. Ostatnia zmiana w spotkaniu

• Henriquez po wrzutce uderzył głową po długim słupku, ale piłka wyszła za linię końcową.

• Z przewrotki uderzył z kilku metrów Taravel, ale lekko i bez problemu piłkę wyłapał Roberto

• Dwa rzuty rożne dla Dinama, ale bez oddanego strzału.Olympiakos dobrze się broni.

• Ostatnia zmiana w Dinamie. Corić za Roga

• Ideye wycofał piłkę do Domingueza, a ten uderzył z pola karnego wprost w rękawice Eduardo.

• Salino zmienia Pardo

• Z rzutu wolnego uderzył Machado, ale piłka minęła bramkę

• Żółta kartka dla Siovasa!

• Żółta kartka dla Soudaniego!

• Długa piłka do Ideye, który zdołał ją opanować w polu karnym i w pełnym biegu, z ostrego kąta pokonał Eduardo!

• Gooool! Ideye daje Olympiakosowi prowadzenie!

• Piłka w siatce Olympiakosu. Gol nie uznany z powodu spalonego.

• Ależ okazja Dinama! Po wrzutce z prawej strony piłka uderzona w zamieszaniu, po rykoszecie obiła słupek. Tylko rzut rożny,

• Żółta kartka dla Elabdellaouiego

• Wrzutka z rzutu rożnego w pole karne Dinama, piłkę wyłapuje w powietrzu Eduardo.

• A w ekipie Dinama Henriquez zmienia Fernandesa.

• Dominguez zmienia Foutunisa.

• W ostatnich fragmentach przeważa Olympiakos, ale Dinamo stara się odgryzać kontrami. Ogólnie jednak nudy...

• Rzut rożny dla Olympiakosu, po zablokowaniu wrzutki przez Soudaniego.

• Wrzutka w pole karne Olymiakosu z lewej strony, ale znów szybsi obrońcy.

• Pierwsza zmiana w spotkaniu. Pjaca wchodzi w miejsce Hodzicia.

• Na spalonym złapany Fernandes, wychodzący sam na sam z Roberto

• Po chwili przestoju w grze Fortounis uderzył z dystansu, ponad bramką Eduardo

• Po rzucie rożnym większego zagrożenia już nie było. Po chwili piłka wróciła w pole karne, gdzie na raty opanował ją Eduardo.

• Kolejna akcja Pardo prawą stroną i tym razem Matel uprzedza Ideye, głową wybijając piłkę na rzut rożny!

• Emocje rosną! W odpowiedzi szybko wyprowadzona akcja gości, Pardo dograł wzdłuż pola karnego do Ideye, a ten przestrzelił na niemal pustą bramkę!

• W końcu coś się dzieje! Świetna akcja Dinama, rozklepana obrona gości i w idealnej sytuacji Antolić trafił w słupek!

• Próba ataku Olympiakosu z prawej strony, ale osamotniony Pardo wyszedł za linię końcową.

• Początek drugiej połowy równie senny, jak końcówka pierwszej. Nie wróży to dobrze dla widowiska.

• Rzut wolny dla Dinama. Z piłką minął się Roberto, ale był faulowany przez Hodzicia

• Drugą część meczu od środka rozpoczął Olympiakos.

• Piłkarze obu ekip już gotowi do wznowienia gry.

• Pierwsi na drugą połowę wyszli piłkarze Dinama, za nimi ekipa gości.

• Statystyka posiadania piłki bez niespodzianki - 57% Dinamo, 43% Olympiakos.

• Bez doliczania nawet minuty sędzia kończy pierwszą połowę. Nie dziwimy się, że tak szybko. Nie miało sensu przeciągać tej męki z ostatnich minut.

• Jeszcze zryw Dinama. Wrzutka w pole karne i łapie piłkę Roberto.

• Żółta kartka dla Taravela.

• Do końca połowy zostało pięć minut. Wygląda na to, że obu zespołom zabraknie pomysłu, by w tej połowie stworzyć jeszcze zagrożenie pod którąś z bramek.

• Gra zaczęła przypominać kopaninę w środku pola. Pojawiły się faule. Brakuje akcji bramkowych.

• W odpowiedzi wrzutka Olymapiakosu w pole karne Chorwatów i piłkę wyłapuje Eduardo.

• Roberto dalekim wyjściem na linię pola karnego ratuje swój zespół

• Kąśliwy strzał zza pola karnego Masuaku i czujnością wykazał się Eduardo!

• Wrzutka z kornera i po raz kolejny głowa obrońcy ekspediuje piłkę poza "szesnastkę".

• W odpowiedzi rzut wolny z lewej strony dla Olympiakosu. Wrzutka i Santos głową wybija piłkę na rzut rożny.

• Kolejny stały fragment dla Dinama. Wrzutka w pole karne z rzutu wolnego, głową zgrywa do bramkarza Ideye i łapie Roberto.

• Uderzenie z dystansu piłkarza Olympiakosu minął bramkę gospodarzy.

• Mogła być dobra okazja dla Dinama, ale pogubił się w polu karnym po przyjęciu piłki jeden z Chorwatów

• Wziął sprawy w swoje ręce Pardo. Dostał piłkę, przyjął, wszedł w pole karne i uderzył z jego narożnika. Ponad bramką.

• Próbują Chorwaci. Wrzutka w pole karne i uprzedza rywala Roberto, wyłapując piłkę w powietrzu.

• Akcja Olympiakosu i piłka za linią końcową. Wznawia grę Eduardo.

• Fernandes dostał piłkę z lewej strony i uderzył celnie z pola karnego. Prosto w środek bramki, gdzie pewnie wyłapał futbolówkę Roberto.

• Kwadrans meczu za nami. Na razie lepsze wrażenie robi na nas ekipa gospodarzy. To Chorwaci częściej atakują i choć nie stworzyli sobie jeszcze idealnej sytuacji z pewnością są bliżej gola.

• Wracamy pod pole karne Greków. Z rzutu rożnego wrzucił Machado, zamieszanie w polu karnym, lekkie zagranie głową Mateja i piłkę łapie Roberto.

• Daleka wrzutka w pole karne Dinama z rzutu wolnego. Główka jednego z piłkarzy Olympiakosu i piłka minęła bramkę przy długim słupku.

• Soudani wdarł się w pole karne i uderzył ponad poprzeczką. Niezła próba.

• Było groźnie w polu karnym gości. Zimną krew zachował jednak Ideye, który opanował piłkę

• Nieudolne są na razie próby Olympiakosu. Od bramki znów rozpoczyna Eduardo.

• Pierwsza próba Olympiakosu, ale po akcji Fortounisa piłka wyszła za linię końcową.

• Tym razem rzut wolny spod linii bocznej 20 metrów od pola karnego. Strącona piłka przeszła przez pole karne, nie niepokojona przez nikogo. Do tego jeden z Chorwatów był na spalonym.

• Wracamy do normy. Machado wrzucił piłkę w okolice pola karnego z rzutu wolnego, ale wylądowała ona na głowie obrońcy. Po wybiciu trafiła do Roga, który uderzył nieprecyzyjnie i łapie futbolówkę Roberto.

• Gra przeniosła się na połowę gospodarzy, ale to obrońcy rozgrywają piłkę. Praktycznie nie ma pressingu Olympiakosu na połowie rywali!

• Pierwsza minuta bez ataku Dinama! Mocny początek gospodarzy, czy będziemy mieli dłuższą chwilę oddechu?

• I kolejne próby Chorwatów wstrzelenia piłki w pole karne. Znów kończą się na nogach defensorów.

• I mamy kolejny rzut rożny dla Dinamo. Piłka wycofana, po chwili wrzutka w pole karne, ale znów wybijają obrońcy

• Dinamo od pierwszych minut "siadło" na gościach, szturmując pole karne. Na przeszkodzie stają na razie obrońcy Olympiakosu.

• Mamy pierwszy rzut rożny dla gospodarzy . Wrzutka i piłka wybita przez obrońców. Nie udało się wyprowadzić kontry. Piłka trafiła do Eduardo.

• Od środka rozpoczęli piłkarze Dinama!

• Dynamo gra dzisiaj w czarnych koszulkach, Olympiakos w czerwonych koszulkach i białych spodenkach.

• Oba zespoły wyszły już na boisko. Słuchamy hymnu Ligi Mistrzów!

• Co ciekawe, Olympiakos w ostatnich 17 spotkaniach przegrał tylko raz. Z kolei Dinamo przegrało tylko jedno spotkanie z ostatnich 48! Gdzie tu wspólny mianownik? Obie ekipy pokonał ostatnio tylko Bayern Monachium.

• Rezerwowi Olympiakosu: Kapino, Da Costa, Leandro Salino, Domínguez, Laci, Finnbogason, Hernani

• Rezerwowi Dinama: Ježina, Benković, Musa, Sovsić, Corić, Henríquez, Pjaca

• Witamy w relacji na żywo z meczu 3. kolejki Ligi Mistrzów, w którym Dinamo Zagrzeb podejmuje Olympiakos Pireus. Wynik tej rywalizacji może mieć kluczowe znaczenie dla końcowego układu tabeli grupy F.

• Dinamo - Olympiakos LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Dinamo - Olympiakos LIVE! Starcie pogromców Arsenalu

Przed tegorocznym losowaniem grup Ligi Mistrzów los nie był łaskawy dla Dinama Zagrzeb i Olympiakosu Pireus. W rywalizacji z Bayernem Monachium i Arsenalem Londyn obie ekipy od razu stawiono na straconej pozycji. Grecy i Chorwaci wyłamali się jednak z ram tej wizji, pokonując sensacyjnie "Kanonierów" w dwóch pierwszych kolejkach, stając tym samym przed szansą niespodziewanego wyjścia z grupy. Kluczowa okaże się teraz rywalizacja w ich bezpośrednich starciach.