1

Manchester City

3

• Koniec meczu. Manchester City odnosi zasłużone zwycięstwo.

• W ostatniej minucie czas na pierwszą zmianę w zespole gości. Boisko opuścił Sergio Aguero, a zmienił go Kelechi Iheanacho.

• Krótkimi podaniami długo piłkę na połowie Dynama akcję konstruowali piłkarze City. Nic sobie nie robiąc z rywali wymieniali się piłką. W końcu pod pole karne wszedł Yaya Toure i uderzył z dystansu. Prosto do siatki.

• GOL! Yaya Toure! Zwycięstwo City chyba już przesądzone

• David Silva chciał wypuścić lewą stroną Aguero, lecz en nie zdołał dojść do piłki.

• Gra nieco zwolniła w ostatnim czasie. Zawodnikom obu drużyn nieco puszczają nerwy i sędzia jest zmuszony do częstego używania gwizdka. Wciąż jednak bez kartek.

• Sterling skutecznie oszukał rywali po prawej stronie pola karnego i idealnie dośrodkował piłke pod bramkę Harta. Doszedł do niej Yaya Toure, ale 5 metrów chybił.

• Gonzalez przedzierał się lewą stroną przez defensywne szyki City. Bezskutecznie.

• Świetna interwencja Harta. Wyjął mocny strzał Buyalskiyego.

• Buyalskiy szbko wyszedł z kontratakiem. Podał piłkę do Makarenko, lecz ten nie zdołał jej dobrze przyjąć.

• Fantastyczna sytuacja Davida Silvy. Wymienił podania z Fernandinho po czym zmylił golkipera Dynama, zostawiając Aguero z praktycznie pusta bramką. Bez gola

• Po wybronionym uderzeniu Sterlinga, w polu karnym fajnie zachował się jeszcze Fernandinho. Nie zdołał jednak już zagrozić bramce Harta.

• Yarmolenko dostał sie pod pole karne City i podał futbolówkę do nadbiegającego Veloso. Ten dał sobie odebrać ją rywalom.

• Idealne podanie Veloso do Yarmolenki. Ten mógł uderzać na bramkę, lecz niecelnie posłał piłkę w pole karne. Na posterunku Hart

• Yarmolenko walczył po prawej stronie boiska, lecz przegrał starcie z Clichym.

• Zamiast Danilo na boisku pojawił się Jeqgienij Makarenko. Dynamo znowu gra w 11

• Silva pociągnął akcję środkiem boiska, lecz zakończył to niecelnym podaniem w kierunku Yaya Toure.

• Danilo Silva opuścił murawę. Pożegnał sie z kibicami.

• Przerwa w grze. Urazu mięśnia dwugłowego nabawił się Danilo Silva.

• Yarmolenko ładnie wyminął kilku rywali po czym fatalnie skiksował.

• Silva urwał się Rybalce i zagrał do Fernandinho, Ten próbował skierować futbolówkę do Aguero, lecz na drodze stanęli rywale.

• City szybko wyszło z ofensywną akcją. Silva padł w polu karnym, lecz arbiter nie dopatrzył się jedenastki.

• Otamendi po dośrodkowaniu Vidy wybił piłkę z pola karnego między dwóch swoich partnerów. Tam już czekał na nią Buyalskiy, który idealnie umieścił ją w siatce.

• GOL! Praktycznie z niczego piłkę w siatce umieścił Vitaliy Buyalskiy.

• Ofensywną akcję rozpoczął Otamendi. Piłkę dostał Sterling, który próbował przedostać się lewą stroną. Otoczony przez 3 rywali nie zdołał jednak nic zrobić.

• I ponownie Danilo. Przeszkadzał mu jak zwykle Kompany, więc zawodnik gospodarzy podał piłkę do Juniora Moraesa. Ten również nie zdołał jednak przebić się przez defensywny mur City.

• Szybko popędził Danilo, lecz spokojnie zatrzymał go Kompany.

• Teraz w ataku City, Najpierw sam próbował wyjść Aguero, lecz łatwo zgubił piłkę. Chwilę później w pole karne Dynama wbiegło już więcej zawodników Manchesteru. Całą akcję zakończyła jednak strata Sagny

• Bardzo duży błąd Clichy'ego spowodował chaos pod bramką Harta. Skuteczne interwencje Kompany'ego i Otamendiego sprawiły jednak, że gospodarze długo nie byli w stanie oddać strzału. W końcu na lepszą pozycję wyszedł Yarmolenko. Uderzył jednak niecelnie.

• Po stałym fragmencie w wykonaniu gospodarzy bezpiecznie piąstkuje Hart.

• Yarmolenko wywalczył rzut wolny pod polem karnym City.

• Z kontratakiem wyszedł Aguero. Na połowie rywali jednak niecelnie skierował piłkę w kierunku Silvy przez co futbolówkę przejęli rywale.

• Gonzalez wykonywał korner dla swego zespołu. Spokojna interwencja Harta.

• Fantastyczne interwencje Kompany'ego hamują ofensywne akcje Dynamo.

• Yarmolenko rozpędził się prawą stroną lecz łatwo został zatrzymany.

• Prosty błąd Gonzaleza i David Silva przejął piłkę na połowie Dynamo. Skutecznie broni Shovkovsky.

• Czas na drugą część gry. Czy przyniesie kolejne gole?

• Po przerwie na boisko nie powrócił już Łukasz Teodorczyk. W jego miejsce Junior Moraes.

• Koniec pierwszej połowy. Czas na przerwę.

• Piłka po stałym fragmencie gry w wykonaniu Silvy podążyła prosto na głowę Fernando. Ten jednak uderzył niecelnie.

• Po faulu Gonzaleza na Fernandinho arbiter nie wahał sie podyktować rzut wolny spod samego pola karnego gospodarzy.

• Zdobyty gol wyraźnie dodał gościom skrzydeł. Teraz już wyraźnie przeważają. Praktycznie wciąź znajdują się przy piłce i bardzo odważnie poczynają sobie pod polem karnym Dynamo.

• Fantastycznny kontratak City. To powinno być już 3:0 dla City. W sytuacji praktycznie sam na sam znalazł sie Aguero, lecz tym razem przestrzelił.

• Aguero sam oszukał dwóch rywali w polu karnym Dynamo po czym podał do nabiegajacego Sterlinga. Ten w tempo odebrał piłkę i skierował ją do Silvy. Ten, stojąc pod samą bramką, nie mógł tego nie wykorzystać.

• GOL! Strzelcem David Silva.

• Sagna rozpędził się prawym skrzydłem. Wyminął Gonzaleza i podał do Silvy. Ten nadbiegając uderzył z dystansu. Zabrakło celności.

• Sterling wygrał pojedynek w defensywie z Danilo tym samym hamując jego ofensywne zapędy.

• Świetna interwencja Shovkovskiego. Zagrożenie spod bramki Dynamo oddalone.

• Fernando świetnie przejął piłkę w środku boiska i skierował ją do Aguero. Ten popędził do przodu i podał ją do Yaya Toure. Ten wywalczył rzut rozny.

• Yarmolenko po tym jak pokonał kilkanascie metrów przez nikogo nie atakowany, uderzył z dystansu. Od bramki grę wznowi Hart.

• Sterling wyprowadził kontratak na bramkę Dynama. Po długim rajdzie zszedł na lewą stronę i dośrodkował w pole karne. Tam jednak na futbolówkę czekali rywale.

• Veloso miał szanse na wejście smoka. Uderzył na bramkę po dosrodkowaniu z rogu. Niecelnie.

• Pierwsza roszada w tym meczu. Murawę opuścił Denis Garmasz, a zmienił go Miguel Veloso.

• Vida w starciu z Sagną wywalczył rzut rożny dla Dynama.

• Środkiem boiska popędził Gonzales, lecz spokojnie zatrzymał go Otamendi.

• Dynamo wciąż walczy w ofensywie, lecz drobne błędy, nieporozumienia pomiedzy graczami stoją im na drodze ku wyrównaniu

• Szybka akcja Manchesteru zakończona zablokowanym strzałem Sterlinga

• Danilo Silva został złapany na spalonym. Od bramki wznowi Hart.

• Bardzo ładna akcja prawą stroną boiska w wykonaniu Dynamo. Uderzał Yarmolenko, jednak na posterunku Hart.

• Teodorczyk wykorzystał błąd Sterlinga i strzelił z bardzo daleka. Prosto w trybuny.

• Otamendi został uderzony łokciem we własnym polu karnym. Od bramki wznowi Hart.

• Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu uderzał Teodorczyk. Nie zaskoczył Harta.

• Fernandinho zagrał ręką na własnej połowie. Arbiter podyktował rzut wolny dla gospodarzy

• Po przerzucie Silvy, prawą stroną popędził Aguero. Akcje zakończył strzałem. Tym razem piłka nie zmierzała w światło bramki.

• Silva przebił się środkiem boiska po czym podał do Sterlinga. Ten oddał piłkę nadbiegającemu Clichy'emu, lecz ten łatwo został zatrzymany.

• Ostatnie minuty nie przyniosły ciekawszych sytuacji. Futbolówka wciąż krąży w okolicach środka pola.

• Manchester znowu dłuższą chwilę spędził na połowie gospodarzy, lecz w skutek solidnej gry defensorów, jego wysiłki spełzły na niczym.

• Ładne dośrodkowanie z korneru w wykonaniu Silvy dotarło do Yaya Toure. Ten odbił piłkę głową prosto do niekrytego przez nikogo Aguero. Ten bez problemu umieścił piłkę w siatce.

• GOL! Sergio Aguero!

• Sagna nie sięgnął piłki po rzucie rożnym. Zaraz będzie kolejny.

• Sterling starał się zcentrować z lewej strony boiska. Wywalczył rzut rożny

• Z kontratakiem popędził Aguero, lecz dał sobie odebrać piłkę około linii pola karnego.

• Czystym wślizgiem Kompany oddalił zagrożenie spod własnej bramki.

• Gonzales sprytnie wyminął Fernando i przedarł się lewym skrzydłem. Przed polem karnym podał do Teodorczyka. Ten oddał strzał, lecz niecelnie.

• Manchester długo konstruował sobie akcję, dostał się nawet pod pole karne gospodarzy, lecz nikt nie zdołał oddac strzału.

• W pole karne City dośrodkowywał Yarmolenko, leczTeodorczyk dał się złapać na wyraźnej pozycji spalonej.

• Teodorczyk wrócił na środek boiska i tam odebrał piłke rywalom.

• Krótka przerwa w grze. Na murawie leżał Bujalski. Teraz jest już jednak za linią boczną i najprawdopodobniej zaraz wróci do gry.

• Pierwszy strzał na bramkę Dynama. Delikatnie acz celnie uderzył Yaya Toure

• Uderzenie z dystansu Danilo Silvy. Niecelnie

• Yarmolenko najpierw uderzył z rzutu wolnego, lecz piłkę bez problemu przejęli defensorzy gości. Niefrasobliwie sobie ją jednak wybili i szybko z powrotem wziął ją Yarmolenko. Ponownie uderzył, lecz minimalnie ponad bramką.

• Wciąż przy piłce znajdowało się Dynamo. W końcu przedarło się na połowę Manchesteru i tutaj jeden z piłkarzy z Ukrainy wywalczył rzut wolny w starciu z Yaya Toure

• Zaczęło się niepozornie. Pierwszą minutę futbolówka pędziła między nogami gospodarzy, lecz nie przedarła się nawet na połowę Manchesteru.

• I rozpoczęli.

• Oba zespoły już na murawie! W tle słychać brawa kibiców i hymn Ligi Mistrzów. Do rozpoczęcia pozostało zaledwie kilka minut

• Zawodnicy obu zespołów zakończyli już rozgrzewki. Teraz spędzają ostatnie chwile w szatni a już dosłownie za chwilę zostaną wyprowadzeni przez sędziego.

• Polskich kibiców szczególnie cieszyć może powrót Łukasza Teodorczyka. Napastnik długo zmagał się z kontuzją i dlatego też próżno byłoby go szukać na boiskach Ligi Mistrzów. Teraz jednak powrócił do formy i już za chwilę będzie miał okazję się zaprezentować w spotkaniu z Manchesterem.

• Jak dotąd na pięć rozegranych meczów w Kijowie w tej edycji Ligi Mistrzów, Dynamo wygrało zaledwie jeden. 1:0 pokonało Maccabi Tel Aviv. Czy dzisiaj poprawią te statystyki?