FC Barcelona

3

BATE Borysów

0

• Barcelona bez najmniejszego problemu pokonała BATE i praktycznie, lecz nie matematycznie, zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Mecz bez fajerwerków, czasem Suarez z Neymarem do spółki z Iniestą pokazali trochę magii. Dziękuję bardzo, dobrej nocy życzy Adam Wielgosiński.

• Jaki tu spokój, nananana...

• Trafienie Neymara na 3-0.

• Prostopadła piłka do Suareza, ten na wolne pole do Neymara i mamy 3-0. Znakomicie dogaduje się ten duet.

• Neymar na 3-0!

• Wrzutka z rożnego, lekkie zamieszanie w polu karnym, piłka pod nogami Bartry, Marc uderza niewiele od okienka bramki Chernika.

• Nemanja Nikolić wycina Luisa Suareza, za co otrzymuje słuszną żółtą kartkę.

• Rios wchodzi za Volodko.

• Gerard Gumbau zmienia Sergio Busquetsa.

• Wrzutka z rogu BATE, faul w ataku i sytuacja spaliła na panewce.

• Wrzutka Neymara z rzutu wolnego, piłka idealnie wycelowana w Bartrę, ale stoper Barcy nie trafia.

• Barca na wielkim luzie. Znów czaruje duet Suarez-Neymar. Urugwajczyk górą do Neymara, ten nożycami podaje do Suareza, Luis strzela w słupek.

• Marc Bartra zmienia Iniestę. Mascherano powędruje do linii pomocy.

• Aleksandr Volodko schodzi z boiska, w jego miejsce Nemanja Nikolić. Nie, nie ten z Legii.

• Chernik znakomicie broni uderzenie Neymara.

• Trochę barcelońskiej magii. Iniesta dostał idealne podanie, by wyjść sam na sam, jednak chciał zagrać piętką w kierunku Suareza. Niestety nie wyszło.

• Barca bardzo statycznie, BATE również nie kwapi się w odbiorze piłki, nudy.

• Mozolewski schodzi z boiska, a brawami na boisku witany jest Aleksander Hleb, były piłkarz Barcelony.

• Podanie Neymara, Urugwajczyk zabiera się z piłką i bez problemu trafia do siatki.

• Luis Suarez!!! 2-0!

• Strzał Munira z lewej nogi, uderzenie celne, ale piłka w rękawicach golkipera przyjezdnych.

• Neymar rozpoczął swój taniec, ale zagubił się w swoich zwodach.

• Przerwa w grze, Polyakov trafiony piłką w głowę.

• A oto ciekawe zagranie Ter Stegena z końcówki pierwszej połowy.

• Dani Alves fauluje taktycznie, zasłużony kartonik dla Brazylijczyka.

• Uderzenie Iniesty zablokowane, korner dla Blaugrany.

• Piłkarz BATE przewrócony w polu karnym, sytuacja podobna do tej, w jakiej Barca otrzymała karnego.

• Ciekawostka od komentatorów C+, kibice Piasta Gliwice mają zgodę z kibicami BATE. Gliwiczanie regularnie jeżdżą na mecze na Białoruś.

• Rozpoczynamy II połowę!

• Barca była o wiele lepsza, prowadzi zasłużenie, jednak to, czy karny z którego strzeliła gola, był słuszny, jest sprawą kontrowersyjną. Wracamy za kwadrans na drugą połówkę.

• Ter Stegen jako obrońca - przytrzymuje piłkę przy chorągiewce.

• Dwie minuty dolicza arbiter.

• Mozalewski z kartką za faul na Sergio Busquetsie.

• Gordejchuk wstrzeliwuje piłkę w pole karne, ale tam nie ma żadnego kolegi z zespołu, bez problemu przejmuje Alves.

• Otwierające podanie Busquetsa do Suareza, ten z trudem układa piłkę na prawej nodze, futbolówkę blokuje Gajduchik.

• Ostatnie minuty bardzo nudne, Barca klepie daleko od bramki BATE.

• Adriano wbiegł w pole karne z lewej obrony, uderzył, Chernika od utraty gola uratował słupek.

• Problemy zdrowotne Alvesa. Brazylijczyk poza boiskiem, ma jakieś problemy z kolanem.

• Ter Stegen wychodzi poza pole karne i skutecznie interweniuje nogami.

• Neymar trafia! 1-0 dla Barcelony!

• Mladenović fauluje Munira w polu karnym, jest kartka i jest rzut karny!

• Górna piłka Neymara do Munira, ten z woleja uderza, ale nawet gdyby to wpadło, to i tak by gola nie zaliczono, spalony.

• Przedmeczowa oprawa kibiców Barcelony.

• Kółeczko Iniesty a'la Xavi, przerzut na prawą stronę, wrzutka Alvesa, Munira uprzedza stoper i jest rzut rożny dla Barcy.

• BATE praktycznie nie było przy piłce, jestem ciekaw statystyki odnośnie posiadania piłki.

• Długo rozgrywana akcja Barcy zakończona celnym strzałem z dystansu Neymara.

• Roberto wejdzie na pozycję Rakiticia, Munir zagra na prawym skrzydle.

• Za Ivana Rakiticia wchodzi Munir El Haddadi.

• Na boisku leży Ivan Rakitić, kontuzja mięśniowa, będzie zmiana.

• Strzał z rzutu wolnego prosto w Ter Stegena.

• Thomas Vermaelen ma nieco szczęścia. Belg sfualował Mozolevskiego metr przed linią pola karnego.

• Świetne zagranie Suareza między stoperów na wolne pole do Neymara, ten w sytuacji sam na sam nie jest w stanie pokonać Chernika.

• Świetne przyspieszenie akcji przez Andresa Iniestę przez mocne podanie do Suareza, ale ten był na spalonym.

• Wrzutka Alvesa z prawej strony na długi słupek, Roberto zgrywa do Neymara, ale ten źle przyjmuje, jednak piłka wciąż w posiadaniu Katalończyków.

• Białorusini cała swoją ekipą na własnej połowie, piłka w linii obronnej Barcy.

• Drybling Iniesty, próba prostopadłego podania w pole karne, ale czujni defensorzy BATE.

• Fatalnie strzelił Neymar, piłka w trybunach.

• Neymar przebiega wszerz przedpola karnego, zostaje sfaulowany i mamy rzut wolny w odległości ok. 20 metrów od bramki.

• Sergi Roberto zaczynał w środku pola, w tym sezonie grał na prawej obronie, teraz gra na prawym skrzydle. Barca jednak w tradycyjnym 4-3-3.

• Wstrzelona piłka w kierunku Mozolewskiego, Mascherano ubiega napastnika BATE z interwencją i wybija futbolówkę.

• Wcinka Neymara w kierunku Suareza i Urugwajczyk marnuje bardzo dobrą okazję na otworzenie wyniku spotkania.

• Barca zanotowała już kilka strat, jednak w porę odbierali oni piłkę.

• Według uefowskiej grafiki Barcelona dziś w systemie 4-4-2.

• Węgierski arbiter gwiżdże po raz pierwszy!

• Gwizdy trybun witają piłkarzy.

• Na ławce BATE zasiadł dziś Aleksander Hleb, były piłkarz FC Barcelony.

• W poprzedniej kolejce obydwie ekipy grały ze sobą w Mińsku. Wówczas Barcelona pokonała BATE 2-0 po dublecie Ivana Rakiticia.

• W Barcy nie wystąpią dziś Leo Messi, Rafinha i Douglas.

• Znamy podstawowe składy obu ekip. Ławka rezerwowych Barcy: Gumabu, Pique, Bravo, Bartra, Munir, Alba, Sandro. Ławka rezerwowych BATE: Sorobo, Dubra, Karnitski, Nikolić, Rios, Hleb, Jevtić.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację na żywo z meczu FC Barcelona - BATE Borysów.

• Barcelona - BATE LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Blaugrana idzie po 12 awans z rzędu

FC Barcelona w meczu 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów zmierzy się na własnym stadionie z BATE Borysów. Jeśli Katalończycy wygrają, to zapewnią sobie awans do 1/8 finału. Warto odnotować, że będzie to już 12 awans z rzędu do drugiej rundy tych rozgrywek.