FC Basel

0

Real Madryt

1

• Zasłużone zwycięstwo drużyny z Madrytu. Gospodarze mimo przewagi w końcówce nie zdołali doprowadzić do wyrównania. Nie tracą jednak drugiej pozycji w grupie i wciąż zachowują szansę na awans do kolejnej rundy. Z mojej strony to wszystko, za uwagę dziękuje Krzysztof Orzeł.

• Koniec meczu!

• Rozpaczliwa piłka posłana przez jednego z obrońców gospodarzy mija całą linię obrony Realu i opuszcza boisko.

• Hamoudi próbował technicznym strzałem pokonać Keylora Navasa, ale uderzył niecelnie.

• Gospodarze ruszyli do przodu. Nie potrafią jednak dojść do dogodnej sytuacji bramkowej.

• Zmiana w drużynie Realu Madryt. Boisko opuszcza Isco, w jego miejsce wchodzi Nacho.

• Sędzia doliczył 5. minut do regulaminowego czasu gry.

• Na boisku oprócz Marcelo pojawiło się także dwóch kibiców. Służby porządkowe szybko opanowały sytuację i gramy dalej.

• Zmiana również w zespole "Królewskich". Boisko opuszcza James, w jego miejsce Marcelo. Kibiców rozbawiło nieumiejętne posługiwanie się tablicą przez sędziego technicznego, który kilkakrotnie podchodził do przeprowadzenia zmiany.

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Z boiska schodzi Zuffi, w jego miejsce pojawia się Kakitani.

• mecz

• Kolejna zmiana w drużynie FC Basel. Boisko opuszcza Frei, w jego miejsce wchodzi Diaz.

• Hamoudi uderzył z 25. metrów wyraźnie obok bramki.

• Bale nieźle dośrodkował w kierunku Ronaldo, ale piłka była zagrana zbyt mocno.

• Schär bardzo ostro zaatakował Ronaldo i zobaczył żółtą kartkę.

• Kolejna świetna sytuacja dla Realu! Bale podał do Ronaldo, który uderzył minimalnie niecelnie. Piłka otarła się jeszcze o słupek.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Degen, w jego miejsce pojawia się Hamoudi.

• Świetne podanie Isco do Bale'a! Skrzydłowy Realu huknął wprost w poprzeczkę! Nie ma bramki!

• Isco podaje do Ronaldo a ten dogrywa w pole karne, jednak piłkę wybijają obrońcy.

• Zmiana w drużynie Realu Madryt. Boisko opuszcza Benzema, w jego miejsce pojawia się Illarramendi.

• Zawodnicy Basel coraz odważniej poczynają sobie na boisku. W ostatnich minutach przejęli kontrolę nad spotkaniem.

• Navas! Co za obrona! Embolo znalazł się w sytuacji sam na sam, jednak bramkarz Realu będąc już na ziemi, zdołał wybronić strzał napastnika gospodarzy!

• Zachęcamy do komentowania i głosowania na najlepszego piłkarza meczu w naszym plebiscycie!

• FC Basel - Real MadrytFC Basel - Real Madryt

• Gonzalez dopadł do piłki zmierzającej ku linii końcowej, zagrał w pole karne, ale piłkę wybił Ramos.

• Gashi znów miał okazję do zdobycia bramki, ale uderzył zbyt słabo by pokonać Keylora Navasa.

• Gonzalez szybko jednak wraca na boisko i mistrz Szwajcarii znów w komplecie.

• Gonzalezowi stało się chyba coś poważniejszego w starciu z Fabio Coentrao. Opuszcza on boisko na noszach.

• Coentrao ostro faulował Gonzaleza. Obrońca Realu musi się pilnować, mając żółtą kartkę na koncie.

• Benzema po raz kolejny próbował dograć z lewej strony do Ronaldo, ale tym razem Portugalczyk nie zdołał opanować piłki w polu karnym.

• Frei świetnie dograł do Gashiego, który w świetnej sytuacji uderzył ponad bramką!

• Suchy faulował Benzemę i został ukarany żółtą kartką.

• Dobry strzał Ronaldo z rzutu wolnego z trudem broni Vaclik.

• Szybka akcja zawodników Realu. James zagrywał w pole karne, jednak do piłki nie doszedł żaden z jego kolegów.

• Ostry faul Coentrao na Embolo. Zasłużona żółta kartka.

• Obie ekipy wyszły na drugą połowę w niezmienionych składach.

• Od środka "Królewscy". Gramy dalej!

• Piłkarze wychodzą na murawę. Za chwilę początek drugiej połowy.

• Bramka Cristiano Ronaldo:

• Pierwsza połowa z przewagą zawodników Realu Madryt, którzy zasłużenie prowadzą do przerwy. Miejmy nadzieję, że w drugiej części gry gospodarze śmielej zaatakują "Królewskich" i w tym spotkaniu doczekamy się jeszcze emocji!

• Koniec pierwszej połowy.

• Degen ukarany żółtą kartką.

• Brzydki faul Ramosa na Gonzalezie. Żółta kartka dla obrońcy "Królewskich".

• Ależ okazja dla gospodarzy! Gashi świetnie podał wzdłuż pola karnego do Gonzaleza. Ten znalazł się przed pustą bramką, ale nie zdołał skierować piłki do siatki!

• Strzał z dystansu Gashiego odbija się od jednego z obrońców, ale po raz kolejny pewnie łapie bramkarz Realu.

• Niezłe uderzenie Gonzaleza dobrze broni Navas.

• Embolo odważnie wszedł w pole karne rywali, jednak w decydującym momencie upadł. Sędzia nie podyktował rzutu karnego i od bramki goście.

• Świetna akcja Benzemy lewą stroną. Francuz podaje do dobrze ustawionego Ronaldo, któremu nie pozostaje nic innego jak skierować piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Cristiano Ronaldo!

• Strzał Zuffiego z 30. metrów znacznie mija bramkę Navasa.

• Ronaldo sprytnie zagrał do Bale'a na skrzydło, jednak Walijczyk na spalonym.

• Pierwsze 30. minut dla gości, ale bez dogodnych okazji bramkowych. Zobaczymy co przyniesie ostatnie 15. minut pierwszej części gry.

• Elmeny po indywidualnej akcji zdecydował się na strzał z 25. metrów. Piłka przeleciała nad bramką Navasa.

• FC Basel - Real MadytFC Basel - Real Madyt

• Brzydki faul Embolo na Coentrao, jednak sędzia nie pokazał żółtej karki. Od rzutu wolnego przyjezdni.

• Kolejny raz zagranie do Ronaldo, kolejny raz snajper Realu na spalonym.

• Niezłe podanie do wychodzącego Ronaldo, ale Portugalczyk na minimalnym spalonym.

• FC Basel - Real Madryt

• Benzema na 20 metrze podał do Ronaldo, który uderzył z dość trudnej pozycji. Nie bez problemów broni Vaclik.

• Coentrao próbował lewą flanką, ale niedokładnie zagrał w pole karne.

• Rzut rożny dla Realu. Przyjezdni wykonują go jednak nie najlepiej i od bramki Vaclik.

• "Królewscy " zamknęli swoich rywali we własnej połowie. Nie potrafią jednak stworzyć sobie dogodnej sytuacji

• Ładna wymiana piłki przez gospodarzy, piłka znajduje się pod nogami Degena, sędzia podnosi chorągiewkę. Spalony.

• Zuffi próbował przedrzeć się lewą stroną, ale został powstrzymany przez Varane'a. Rzut wolny.

• Pierwsze minuty pod dyktando "Królewskich". Przyjezdni spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska, co chwilę przenosząc się pod pole karne rywali.

• Dzisiejsze spotkanie z wysokości trybun obserwuje selekcjoner reprezentacji Niemiec, Joachim Löw.

• Szybkie zagranie do Embolo, który traci piłkę.

• Pierwsze długie podanie Ramosa do Bale'a, ale skrzydłowy Realu na spalonym.

• Od środka gospodarze. Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

• Zawodnicy obu drużyn właśnie wychodzą na murawę. Stadion zapełniony do ostatniego miejsca. Miejmy nadzieję, że czeka nas świetne widowisko!

• James Rodriguez zdobył swoją pierwszą bramkę dla Realu Madryt w Champions League, właśnie w spotkaniu przeciwko FC Basel. Czy dziś uda mu się po raz kolejny pokonać Tomasa Vaclika?

• Wyniki drużyn w ostatnich meczach ligowych:
    Basel 3-0 FC Aarau (Gashi 17, 86, Embolo 90+1)
    SD Eibar 0-4 Real Madrid (James 23, Ronaldo 43, 83, Benzema 69)

• Ławki rezerwowych: Basel: Vailati, Samuel, Delgado, Kakitani, Díaz, Hamoudi, Calla. Real: Casillas, Marcelo, Nacho, Illarramendi, Medrán, Torro, Hernández

• Statystki obu drużyn w fazie grupowej tegorocznych rozgrywek prezentują się następująco: mecz

• Przed rozpoczęciem spotkania zachęcam do zapoznania się z jego zapowiedzią:
    KLIK!

• Witamy w relacji LIVE! ze spotkania 5. kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy FC Basel a Realem Madryt! Zapraszamy!