3 1 połowa

BATE Borysów

0

• Ja już dziękuję za uwagę. Dobranoc.

• Porto pewnie pokonuje BATE. Białorusini mimo iż są już drużyną jeśli chodzi o europejskie puchary, to dziś pokazali, że nie zasługują na nic więcej niż faza grupowa Ligi Mistrzów.

• Koniec meczu.

• Mecz potrwa o 3 minuty dłużej.

• Z daleka strzela Quaresma, ale nad bramką.

• BATE już tylko się broni. Praktycznie wszyscy Białorusini na własnej połowie. Zajmują się już tylko wybijaniem i przeszkadzaniem rywalom.

• Szansa na podwyższenie wyniku. Po krótkim rozegraniu rożnego i dośrodkowaniu z prawej strony pola karnego, piłka spadła pod nogi Maicona, który strzelał z woleja, ale pomylił się o kilkanaście centymetrów.

• Tello z prawej strony wbiegł w pole karne. Tam wdał w drybling i podał między dwoma rywalami do Aboubakara. Ten uderzył precyzyjnie po ziemi, przy długim słupku. BATE na kolanach.

• GOOOOOOOL!!!!!!!!!!! 6:0 DLA PORTO

• Kwadrans do końca spotkania. Piłkarze BATE modlą się, aby jak najszybciej skończył się ten mecz bo grozi im blamaż.

• Z kolei w BATE, Signevich wchodzi za Rodionova

• Ostatnie zmiany w obu ekipach. W Porto na boisko wchodzi Tello, zastępując Herrerę.

• Kolejna roszada także w drużynie gości. Za Alyakhnovicha wchodzi Karnitsky

• FC Porto - BATE Borysów

• Kolejna zmiana w Porto. Schodzi kolejny strzelec. Tym razem Martinez. Za niego pojawia się Aboubakar.

• Po strzale Martineza sprzed szesnastki, piłka odbija się od jednego z obrońców i trafia pod nogi Lopeza, który bez problemu umieszcza ją w siatce.

• GOOOOL!!!!!!! PORTO PROWADZI 5:0

• I bohater spotkania opuszcza boisko. Brahimiego zastępuje Evandro.

• Brahimi uderzył bezpośrednio z wolnego, z ok. 25. metrów ponad murem. Chernik bez szans.

• GOOOOOOL!!!!! HAT-TRICK BRAHIMIEGO

• Zmiana w BATE. Likhtarovicha zastępuje Yakovlev

• Pierwszy strzał w tym meczu ekipy gości. Uderzał Aleksiyevich, ale prosto w ręce Fabiano.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Po pierwszej połowie zwycięzca tego meczu jest już praktycznie znany. BATE jak do tej pory nie istnieje i wygląda na to, że po przerwie będzie się bronić, aby nie przegrać wyżej.

• Porto spokojnie dowiozło przewagę do przerwy i do szatni schodzi z bezpieczną zaliczką. Koniec pierwszej połowy.

• Danilo wpadł w pole karne i wzdłuż bramki podał do Martineza, który tylko dołożył nogę i pewnie pokonał Chernika.

• GOOOOOOOOL!!!!!!! PORTO PROWADZI JUŻ 3:0

• Brahimi po świetnym rajdzie uderzył z linii pola karnego, piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki.

• GOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! DRUGA BRAMKA BRAHIMIEGO

• Porto cały czas w okolicach pola karnego gości. Teraz seria rzutów rożnych dla Portugalczyków.

• Sandro był faulowany i po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, głową strzelał Maicon, ale dobrze broni Chernik.

• Prawie pół godziny gry za nami, a obraz gry wciąż wygląda tak samo. Porto bez wielkiego wysiłku prowadzi grę i zasłużenie prowadzi.

• Teraz na spalonym Martinez.

• Kolejna świetna sytuacja dla Porto. Martinez uderza głową i trafia w słupek.

• Porto spokojnie kontroluje wydarzenia na boisku, bez zbędnych zrywów. Prowadzi i wygląda na drużynę piłkarsko dojrzalszą.

• Faulowany Herrera w okolicach środka boiska i żółtą kartką ukarany Likhtarovich.

• Chernik fatalnie wznawia grę po strzale Martineza. Wyrzucił piłkę wprost do Brahimiego, ten wpadł w pole karne i strzałem pod poprzeczkę pokonał asystującego mu bramkarza gości.

• GOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! PORTO WYCHODZI NA PROWADZENIE

• Strzelał po ziemi, sprzed szesnastki Martinez ale broni Chernik.

• Teraz błąd Fabiano przy przyjęciu piłki i rzut rożny dla gości, z którego jednak nic nie wyszło.

• Pierwszy gwizdek arbitra i rozpoczynamy spotkanie.

• Obie drużyny już pojawiły się na murawie. Czas na hymn Ligi Mistrzów.

• Grupa H jest na pewno najbardziej wyrównana. Nie ma zdecydowanego faowryta, co zwiastuje walkę o awans i gryzienie trawy od pierwszego gwizdka.

• Dziś w grupie H odbędzie się także drugie spotkanie w którym Athletic Bilbao podejmie Szachtar Donieck.

• Rezerwowi BATE: Soroko, Yakovlev, Tubić, Karnitsky, Baha, Maksim Valadzko, Signevich

• Rezerwowi Porto: Fernandez, Evandro, Quintero, Aboubakar, Marcano, Ruben Neves, Tello

• Dobry wieczór. Rozpoczynamy drugi w tym sezonie wieczór z Ligą Mistrzów. Na Estadio do Dragao miejscowe Porto zmierzy się z BATE Borysów. Michał Przybycień. Zapraszam.