Galatasaray Stambuł 1 - 1 Anderlecht Bruksela

Anderlecht Bruksela

1

• Koniec! Galatasaray remisuje z Anderlechtem 1:1!

• Dżemaili ukarany żółtą kartką.

• Napastnik Galatasaray pracował na tego gola przez całe spotkanie. Chedjou,świetnie wypatrzył niekrytego Yilmaza, który pewnym strzałem pokonał golkipera Anderlechtu.

• GOOOOL! Burak Yilmaz!!!!!

• Sneijder uderzał sprzed pola karnego, bezskutecznie.

• Yilmaz stracił kapitalną okazję do strzelenia gola, zamiast uderzań na bramkę zdecydował się podawać do Buluta.

• Felipe Melo niczym pachołki treningowe minął efektywni kilku rywali, stracił jednak piłkę do której dobiegł jeszcze Bulut, ale i on nie zagroził bramce Anderlechtu.

• Piłkarze Galatasaray próbują ostatnie minuty przeznaczyć na zaatakowanie bramki Anderlechtu, na razie jednak bezskutecznie.

• Zmiana w Anderlechcie, z boiska schodzi Dennis Praet, w jego miejsce pojawia się Leander Dendoncker.

• Zmiana w Galatasaray, z boiska schodzi Selçuk Inan, w jego miejsce pojawia się Umut Bulut.

• Yilmaz faulowany upadł polu karnym Anderlechtu i ewidentnie domagał się rzutu karnego, sędzia był jednak innego zdania.

• Gospodarze podrażnieni stratą gole próbują teraz za wszelką cenę doprowadzić do wyrównania. Jak na razie goście umiejętnie się bronią i mają w bramce świetnie dysponowanego Roefa.

• Zmiana w Anderlechcie, Aleksandar Mitrović, schodzi, w jego miejsce pojawia się Sacha Kljestan.

• Frank Acheampong ukarany żółtą kartką.

• Davy Roef popisał się genialna paradą! Bruma minął kilku rywali i próbował zaatakować bramkę Anderlechtu, ale golkiper przyjezdnych wyszedł zwycięsko z tego pojedynku.

• Felipe Melo ukarany żółtą kartką.

• Selcuk Inan uderzał z rzutu rożnego, ale piłkę wybili defensorzy brukselskiej drużyny.

• Tym razem do ataku ruszyli gospodarze, Telles posłał piłkę w pole karne Anderlechtu, dopadł do niej Bruma, którego ostatecznie zatrzymał Acheampong.

• Niezła wrzutka Sneijdera z lewej strony, futbolówkę złapał jednak Roef.

• Zmiana w Gaalatasaray, Bruma zastąpi Gorana Pandeva.

• Ależ mecz zrobił się nam w Stambule. Anderlecht od początku drugiej połowie narzucił gospodarzom swoje warunki, a piłkarze Galatasaray jakby w amoku nie potrafią otrząsnąć się po stracie gola.

• I znów okazja dla Anderlechtu! Ponownie Defour dośrodkowywał, do piłki dopadł Mitrović, ale uderzył tuż obok słupka!

• Anderlecht niespodziewanie obejmuje prowadzenie w Stambule! Defour zagrał ze skrzydła do Dennisa Praeta, a ten minął jednego z obrońców rywali i oddał strzał sprzed pola karnego, umieszczają piłkę tuż obok słupka bramki bezradnego Muslery.

• GOOOOL! Dennis Praet!!!!!

• Przez kilkadziesiąt sekund Anderlecht utrzymywał się przy piłce, wymienił kilka podań, ale ostatecznie futbolówkę przejęli rywale.

• Yilmaz niezwykle aktywny od początku meczu, znów próbował zagrozić bramce rywali, ale przy tym sfaulował Deschachta.

• Dżemaili w kierunku Yilmaza, jego podanie przeciął jeden z piłkarzy Anderlechtu.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Galatasaray bezbramkowo remisuje z Anderlechtem.

• Sneijder próbował zagrać w kierunku Yilmaza, ale jego zagranie przeciął Mbemba.

• Defour chciał zagrać do lepiej ustawionego partnera, ale piłkę przejął Muslera.

• Groźna sytuacja gospodarzy, Selcuk İnan egzekwował rzut wolny z okolic dwudziestego metra, ale piłka powędrowała obok słupka.

• Defour ukarany żółtą kartką.

• Wesley Sneijder uderzał z kornera, ale piłka powędrowała w kierunku obrońców, którzy oddalili ją od własnej bramki.

• Piłkę zza pola karnego nieźle uderzył Felipe Melo, ale ostatecznie opuściła ona plac gry.

• Ibrahima Conte ukarany żółtą kartką.

• Zapowiadała się niezła akcja gospodarzy, Pandev zagrał do Yilmaza, ale golkiper Anderlechtu w porę uprzedził napastnika Galatasaray.

• Galatasaray - Anderlecht

• Kolejna dogodna sytuacja Anderlechtu! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do futbolówki doskoczył Deschacht, ale trafił prosto w Muslerę.

• Suarez niepilnowany przez nikogo zagrał na pole karne, do piłki dobiegł Conte, ale uderzył niecelnie, tuż obok słupka.

• Mamy pierwszą zmianę, z boiska schodzi Bram Nuytinck, w jego miejsce pojawia się Matías Suárez.

• Olivier Deschacht zagrał na jedenasty metr od bramki Galatsaray, ale defensorzy gospodarzy poradzili sobie z jego strzałem.

• Najara w pole karne rywali, ale żaden z jego kolegów nie był tam obecny. Muslera spokojnie złapał futbolówkę.

• Semih Kaya ucierpiał w starciu z rywalem i potrzebował pomocy medycznej. Po chwili piłkarz wrócił do gry.

• Youri Tielemans zauważył, że Fernando Muslera wyszedł z bramki i postanowił wykorzystać tę sytuację, jednak uderzał zbyt niecelnie i piłka powędrowała ponad poprzeczkę.

• Fernando Muslera po raz kolejny w tym spotkaniu świetnie obronił piłkę uderzona z rzutu wolnego przez piłkarzy z Belgii.

• Na strzał z dystansu zdecydował się Praet, ale jego próba pozostawiała wiele do życzenia.

• Veysel Sari zamiast w piłkę kopnął w nogi przeciwnika. Sędzia dyktuje rzut wolny dla drużyny Anderlechtu.

• Sari nieprzepisowo zatrzymał Acheamponga, sędzia podyktował rzut wolny dla gości, ale bez zagrożenia pod bramką Galaty.

• To mogła być świetna akcja Buraka Yilmaza, który dosłownie na linii bramkowej próbuje zagrać do lepiej ustawionego kolegi, ale jeden z obrońców Anderlechtu wybija piłkę na aut.

• Dobra akcja Acheamponga, ale jego dośrodkowanie bez problemów wyłapał Muslera.

• Dwa z rzędu rzuty rożne dla Galatasaray, w obu przypadkach piłkę wylądowała w rękach Roefa.

• Gra przeniosła się na połowę gospodarzy, którzy dali się zepchnąć pod własną bramkę, ale nadal umiejętnie się bronią.

• Bram Nuytnick ukarany żółtą kartką za ostre wejście w nogi Buraka Yilmaza.

• Gospodarze rozpoczęli pierwszą połowę od spokojnej wymiany podań i nieudanego ataku na bramkę rywali.

• Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz!

• Türk Telekom Arena mamy komplet kibiców, tysiące gardeł już przed pierwszym gwizdkiem sędziego mocno wspiera drużynę gospodarzy.

• Piłkarze obu drużyn pojawili się już na placu gry. Za moment usłyszymy hymn Ligi Mistrzów.

• "Gramy przeciwko świetnie zorganizowanej, młodej i interesującej drużynie. Musimy być ostrożni, spróbujemy zdobyć trzy punkty, a pomogą nam w tym – mam nadzieję – kibice. Nim tu przyszedłem, sporo słyszałem o unikalnej atmosferze na naszym stadionie" - powiedział z kolei Cesare Prandelli,

• "Mamy młody, ambitny i utalentowany zespół,oraz kilku nowych, zdolnych piłkarzy. Nasi rywale są bardzo silni zarówno w obronie, jak i ataku, ale mamy szanse na punkty w tym starciu, wszystko zależy od taktyki. Jeśli zagramy własnym stylem, to dlaczego mielibyśmy nie wygrać?" - mówił na przedmeczowej konferencji Besnik Hasi, trener Anderlechtu.

• Kibice gromadzą się na trybunach stadionu Türk Telekom Arena w Stambule.

• Wato zaznaczyć, że Anderlecht to najmłodsza drużyna fazy grupowej Champions League. Średnia wieku tego zespołu to 22 lata.

• Cesrae Prandelli będzie miał do dyspozycji wszystkich swoich piłkarzy, natomiast w Anderlechcie nie zagrają Silvio Proto, Fabrice N'Sakala i Anthony Vanden Borre.

• Rezerwowi piłkarze Anderlechtu: Dendoncker, Colin, Kudimbana, Suárez, Kabasele, Klještan, Cyriac.

• Rezerwowi piłkarze Galatasaray: Bruma, Balta, Adın, Bolat, Çamdal, Bulut, Kurtuluş.

• Szatnie na Türk Telekom Arena są już gotowe. Galatasaray - AnderlechtGalatasaray - Anderlecht

• Obecnie Belgowie także przewodzą swojej lidze i do tej pory zgromadzili na swoim koncie już 15 punktów. W miniony weekend Anderlecht zremisował 2:2 z Lierse.

• Galatasaray przystąpi do spotkania w roli faworyta. Po dwóch kolejkach tureckiej ekstraklasy gospodarze po dwóch zwycięstwach z Bursasporem i remisem z Eskisehirsporem przewodzi tabeli.

• Przed pierwszym gwizdkiem sędziego zachęcamy do zapoznania się z ZAPOWIEDZIĄ tego spotkania.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na wieczór z Ligą Mistrzów! Dziś na Türk Telekom Arenie Galatasaray podejmie Anderlecht Brukselę.