Galatasaray Stambuł 2 - 1 Benfica Lizbona

Galatasaray Stambuł

2

Benfica Lizbona

1

• Mimo szybko straconej bramki, Galatasaray potrafiło odwrócić losy meczu i stworzyć wiele groźnych sytuacji. Szczególnie niebezpieczne strzały oddawał Lukas Podolski, który zdobył drugą bramkę dla Galaty. Turcy zasłużenie wygrali i mają obecnie na koncie 4 punkty w tabeli grupy C. Awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów wciąż jest możliwy.

• Koniec meczu!

• "Żółtko" dla Buraka.

• Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy - Jose Rodriguez za Bilala Kisę.

• ... piłkę łapie Muslera!

• Faulowany Victor Andrade - będzie rzut wolny...

• Benfica mocno naciska rywala w ostatnich fragmentach, ale nie może stworzyć poważnego zagrożenia pod bramką Muslery.

• Żółta kartka dla Luisao.

• Sneijder! Broni Julio Cesar. I jeszcze nabawił się jakiejś kontuzji...

• Odpowiedź Mitroglu z ostrego kąta - w boczną siatkę.

• Kolejny fenomenalny strzał Podolskiego! Niesamowite uderzenie lewą nogą sprzed pola karnego - piłka leciała w okolice okienka bramki Julio Cesara. Ostatecznie jednak minimalnie minęła cel.

• Mitroglu drapie się po brodzie i... wchodzi na boisko. Zmienia Silvio.

• Dopiero wszedł i już złapał żółtą kartkę - Victor Andrade.

• Burak Yilmaz zastępuje Umuta Buluta.

• Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona

• Zmiana - Andrade za Guedesa.

• "Żółtko" dla Samarisa za faul na Chedjou. Zabraknie go w kolejnym meczu Ligi Mistrzów.

• Hakan Balta ostro zatrzymuje groźną kontrę gości! Żółta kartka.

• Po raz kolejny w tym meczu strzelał Jonas - uderzenie blokują jednak ofiarnie defensorzy gospodarzy.

• Zmiana. Eliseu schodzi - za niego Pizzi.

• Cóż za bomba Podolskiego z woleja! Fenomenalny strzał minimalnie mija bramkę Julio Cesara!

• Gra nieco się uspokoiła - mniej groźnych sytuacji pod jedną i drugą bramką.

• Zabawne zagranie ręką Selcuka w środku boiska - żółta kartka.

• Benfica ciśnie! Po rzucie rożnym strzelał mocno lewą nogą z lewej strony pola karnego po ziemi Gaitan - niemal z linii bramkowej wybijają obrońcy!

• Zmiana - Olcan wchodzi za Yasina.

• Fenomenalna akcja gości! Piętki, gra na jeden kontakt zakończona mocnym strzałem po ziemi sprzed pola karnego Jimeneza - broni Muslera!

• Teraz próbował Gaitan, który strzelił sprzed pola karnego lewą nogą w długi róg - piłka nieznacznie minęła jednak bramkę Muslery.

• Dobry strzał Jonasa z woleja z kilkunastu metrów! Niewiele obok bramki! Dzieje się w Stambule!

• Cóż za parada Julio Cesara! Wrzutka z rzutu rożnego, dotknął piłki Bulut, ale z trzech metrów nie zdołał pokonać Brazylijczyka.

• Słupek! Teraz groźnie po drugiej stronie boiska! Strzelał Sneijder!

• Od razu groźnie atakują goście! Dobra akcja na lewej flance Gaitana, który zagrał przed pole karne do Jonasa. Ten nieźle uderzył wewnętrzną stroną prawej stopy, ale Muslera bez problemu złapał futbolówkę.

• Wracamy do gry!

• Sędzia nic nie doliczył - koniec pierwszej połowy.

• Żółtą kartką ukarany Bilal Kisa.

• Ze stojącej piłki strzelał Gaitan - broni Muslera.

• Faulowany na prawej stronie boiska Guedes. Będzie groźnie w polu karnym Galaty.

• Bramka Lukasa Podolskiego

• Świetna długa piłka z obrony od Chedjou - błyskawicznym sprintem uwolnił się od obrońcy Podolski, który z dosyć ostrego kąta w pełnym biegu strzałem lewą nogą pokonał Julio Cesara. Piłka przeleciała między nogami brazylijskiego golkipera.

• GOOOOOL DLA GALATY! 2:1! PODOLSKI!

• Gol Selcuka z rzutu karnego

• Zgodnie z oczekiwaniami, mamy dzisiaj bardzo otwarty mecz. Trudno sobie wyobrazić, żeby miały tu już nie paść żadne bramki.

• Świetna szybka akcja gości - po dośrodkowaniu z lewej strony boiska z linii pola karnego strzelał Gaitan. Bardzo dobra interwencja Muslery!

• Turcy poczuli krew - "podchodzą" pod rywala z mocnym pressingiem.

• Żółta kartka dla Almeidy

• GOOOOL DLA GALATY! Świetny strzał w okienko Selcuka!

• Jest karny dla Galaty! Cisnęli, cisnęli i doczekali się jedenastki po ręce jednego z obrońców!

• Na lewej flance pędził Selcuk - próbował dograć do Buluta, ale skończyło się na... wznowieniu z "piątki".

• Ni to strzał, ni dośrodkowanie Sneijdera - łapie pewnie futbolówkę Julio Cesar. Turcy cisną!

• Dwa rzuty rożne dla gospodarzy nie przyniosły większego zagrożenia dla bramki gości.

• Wrzutka Sneijdera, główka Buluta, piłka odbija się od obrońcy gości - będzie rzut rożny...

• Fenomenalny gol Gaitana

• Niezły strzał z rzutu wolnego Sneijdera, ale pewnie piłkę łapie Julio Cesar.

• Benfica gra bardzo swobodnie. Galata jest teraz pod sporą presją.

• To trzeci gol Gaitana w trzecim meczu Ligi Mistrzów w tym sezonie

• Portugalczycy szybko wprowadzili piłkę do gry z rzutu wolnego w środku pola posyłając prostopadłe podanie w pole karne Galaty. Futbolówkę przejął Gaitan, który w rewelacyjny sposób wymanewrował obrońcę gospodarzy i genialną delikatną podcinką efektownie pokonał Muslerę! Co za bramka! Palce lizać!

• GOOOOOL! Benfica już prowadzi! Co za gol Gaitana!

• Gramy!

• Rezerwowi gości: Ederson, Lisandro López, Fejsa, Victor Andrade, Mitroglou, Pizzi, Talisca

• Rezerwowi Galaty: Cenk Gönen, Semih Kaya, José Rodríguez, Olcan Adın, Emre Çolak, Burak Yılmaz, Sinan Gümüs

• Już o 20:45 rozpocznie się mecz grupy C Ligi Mistrzów pomiędzy Galatasaray i Benficą. Zapraszamy na relację LIVE z tego pojedynku.

• Galatasaray - Benfica LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Turcy postraszą Portugalczyków?

W środowym spotkaniu grupy C Ligi Mistrzów Galatasaray Stambuł zmierzy się u siebie z Benficą Lizbona. Po dwóch kolejkach zespół "Orłów" prowadzi w tabeli z kompletem punktów. Mistrzowie Turcji dotychczas zapisali na swoim koncie punkt.