2

Bayern Monachium

2

• To już koniec naszej relacji LIVE z tego spotkania. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE w Ekstraklasa.net!

• Juventus Turyn zremisował z Bayernem Monachium 2:2. Pierwsza część spotkania należała do Bawarczyków. W 44. minucie gola dla zespołu gości zdobył Thomas Mueller, a w 55. minucie drugą bramkę dorzucił Arjen Robben. Później jednak Juventus wrócił do gry. Najpierw kontaktową bramkę zdobył Paulo Dybala (63'), a później do wyrównania doprowadził Stefano Sturaro (76'). Zapowiada się ciekawy rewanż na Allianz Arenie.

• Sędzia kończy to emocjonujące spotkanie!

• Bonucci zdecydował się na uderzenie z okolic pola karnego. Piłka ląduje prosto w rękach Neuera.

• Morata poradził sobie z Vidalem i ten musiał uciec się do faulu. Żółta kartka dla byłego piłkarza Juventusu.

• Robben wbiegł z piłką w pole karne, ale na tym się skończyło, bo sprzed nóg sprzątnął mu ją jeden z obrońców "Juve".

• Robben minął Ewrę z prawej strony i dograł w pole karne. Wybijają obrońcy Juventusu.

• Na kolejną zmianę zdecydował się Pep Guardiola. Na boisko wchodzi Ribery, a w stronę ławki kieruje się Douglas Costa.

• Lichsteiner dośrodkował w pole karne prosto na głowę Pogby. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

• Rzut wolny miał Juventus. Marchisio zdecydował się podać do Cuadrado. Goście wybijają piłkę poza linię boczną boiska.

• Żółtą kartką za faul na Robbenie ukarany Morata.

• GOOOOOL!!! 2:2! STURARO! Morata dograł głową do Sturaro, a ten wpakował piłkę do bramki.

• ...a w zespole gospodarzy Morata zastępuje Dybalę.

• Zmiany w obu zespołach. Schodzi Bernat, wchodzi Benatia...

• Douglas Costa próbował dograć w pole karne, ale zdążył interweniować Lichsteiner, który nabił piłkarza Bayernu.

• Żółtym kartonikiem ukarany Lewandowski.

• Kolejna roszada w drużynie gospodarzy. Sturaro zastępuję na placu gry Khedirę.

• JUVENTUS DWUKROTNIE BYŁ BLISKI WYRÓWNANIA! Najpierw Mandżukić zatrzymał się przed polem karnym i zauważył dobrze ustawionego Cuadrado. Kolumbijczyk uderzył na bramkę, jednak piłka po rękach Neuera opuściła plac gry i gospodarze mieli rzut rożny. Ostatecznie z linii pola karnego uderzył jeszcze Pogba. Piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką!

• Costa zacentrował w pole karne. Niewiele zabrakło, by musnął ją Mueller. Goście od nowa konstruują atak pozycyjny.

• GOOOOOL!!! 1:2! DYBALA! Błąd jednego z obrońców Bayernu, któremu odskoczyła piłka. Przejął ją Mandżukić i dograł do wbiegającego Dybali. Ten się nie pomylił i pokonał Neuera.

• Robben podał do Muellera, a ten chciał odgrywać do Lahma. Ostatecznie piłkę przejęli rywale.

• Robben odegrał do Muellera, a ten dośrodkował w pole karne. Lewandowski uderzył głową, ale bardzo niecelnie.

• GOOOOOL!!! 0:2! ROBBEN! Dwa szybkie podania i piłka wylądowała pod nogami Robbena, który następnie zszedł do środka pola karnego i uderzył na bramkę. Bez szans Buffon. Zabójcza kontra Bayernu!

• Bernat niedokładnie dograł do Lewandowskiego w polu karnym i rywale przejęli piłkę. "Stara Dama" niedokładnie rozegrała ten kontratak i znów straciła futbolówkę.

• Alaba zdecydował się na uderzenie z dystansu. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

• Vidal posłał piłkę do wbiegającego Lewandowskiego. Niewiele zabrakło, aby Polak zdążył do futbolówki.

• Bayern gra na utrzymanie. Piłka spokojnie wędruje od nogi do nogi.

• Evra zabrał się z piłką lewą stroną i próbował dośrodkować w pole karne. Neuer łapie futbolówkę.

• W przerwie pierwszą zmianę wykorzystał Massimiliano Allegri. [b]Hernanes[/] zmienił Marchisio.

• Sędzia rozpoczyna drugą część spotkania. Tym razem od środka goście.

• Arbiter kończy pierwszą połowę! Bayern Monachium prowadzi z Juventusem Turyn 1:0 po golu Thomasa Muellera (44').

• Sędzia doliczył 1 minutę do pierwszej części spotkania.

• GOOOOOL!!! 0:1! MUELER! Robben wbiegł w pole karne i niedokładnie dośrodkował. Na miejscu był jednak Douglas Costa, który zdołał odegrać do Muellera. Napastnik Bayernu się nie pomylił i umieścił piłkę w bramce.

• Dybala próbował dogrywać do wbiegającego w pole karne Mandżukicia. Alaba wybija na rzut rożny.

• Douglas Costa zacentrował w pole karne i piłkę wybił Buffon. Goście zdołali jeszcze dopaść do piłki, ale ostatecznie sytuację wyjaśnił Lichsteiner.

• Pogba próbował rozciągnąć do prawej strony, gdzie był Cuadrado. Kolumbijczyk nie zdążł jednak do tej piłki.

• Thiago dograł do Douglasa Costa, a ten posłał długą piłkę do Lahma. Nic jednak z tego nie wynikło i Bayern od nowa konstruuje swój atak pozycyjny.

• Bayern próbował odzyskać piłkę na połowie rywali. Ostatecznie Lewandowski sfaulował Lichtsteinera.

• Thiago dośrodkował w pole karne na głowę wbiegającego Lewandowskiego. Polak uderzył, jednak złapał piłkę golkiper Juventusu.

• Dogulas Costa próbował odgrywać do Alaby, ale zrobił to niecelnie i gospodarze przejęli piłkę. Po chwili odzyskał ją Bayern i ostatecznie na uderzenie zdecydował się Bernat. Bardzo dobrą interwencją popisał się Buffon, który odbił mocno posłaną futbolówkę.

• Piłka trafiła na głowę Kimmicha, który próbował zgrywać ją w stronę Lewandowskiego. Dobrze interweniują obrońcy Juventusu.

• Goście mieli rzut rożny. Thiago fatalnie dośrodkował w okolice pola karnego i piłkę przejęli rywale.

• Robben zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego. Piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką!

• Marchisio dośrodkował piłkę w pole karne z rzutu wolnego. Najwyżej wyskoczył Bonucci, który próbował uderzyć głową. Futbolówka odbiła się jeszcze od obrońców Bayernu i trafiła w ręce Neuera.

• Pierwszą żółtą kartką w tym spotkaniu ukarany Douglas Costa.

• Bayern przejął piłkę w środkowej strefie boiska. Futbolówka powędrowała w stronę najbardziej wysuniętego Lewandowskiego, który jednak do niej nie zdążył.

• Lewandowski zgrał piłkę Muellerowi klatką piersiową. Napastnik Bayernu znów nieczysto przyjął futbolówkę i obyło się bez zagrożenia pod bramką Buffona.

• Lewandowski dostał podanie w pole karne i jak na tacy wyłożył piłkę Muellerowi, a ten w doskonałej sytuacji przewrócił się i nieczysto trafi w futbolówkę. To powinien być gol!

• Juventus przejął piłkę. Zabrał się z nią Pogba, który następnie dośrodkował dośrodkował w pole karne. Mandżukić uderzył minimalnie niecelnie!

• Wyszli wyżej gospodarze. Neuer był naciskany i w konsekwencji niecelnie wybił piłkę z własnego pola karnego.

• Kolejne dwa dośrodkowania Douglasa Costy z lewej strony. Najpierw piłkę z piątego metra wybił jeden z obrońców Juventusu, a w drugiej sytuacji futbolówka nie trafiła do żadnego z piłkarzy Bayernu.

• Douglas Costa próbował dośrodkowywać w pole karne, ale mocno przesadził i piłkę przejęło "Juve".

• Goście rozciągnęli grę do lewej strony, gdzie był Douglas Costa. Brazylijczyk zbiegł do środka i próbował dogrywać do kolegów z drużyny. Futbolówka odbiła się od jednego z rywali i trafiła do Vidala, a ten groźnie uderzył sprzed pola karnego. Dobra interwencja Buffona, który sparował piłkę po tym strzale.

• Khedira zagrał ładną klepkę z Mandżukiciem, jednak ostatecznie rywale przejęli piłkę.

• Pierwsza akcja w wykonaniu Juventusu. Piłka powędrowała do Mandżukicia, a ten oddał strzał na bramkę. Pewnie złapał futbolówkę Neuer, ale zaskoczeni byli teraz goście.

• Pierwszy gwizdek arbitra i od środka rozpoczęli gospodarze!

• Dzisiejsze spotkanie poprowadzi sędzia Martin Atkinson z Anglii. Na liniach pomagać będą mu Michael Mullarkey i Stephen Child.

• Rezerwowi Bayernu Monachium: Ulreich, Benatia, Ribery, Rafinha, Alonso, Goetze, Coman

• Rezerwowi Juventusu Turyn: Neto, Rugani, Sturaro, Pereyra, Hernanes, Zaza, Morata

• Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki obu zespołów. Czas na rezerwowych.

• Witamy serdecznie! Już za 20 minut Juventus Turyn podejmie Bayern Monachium w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE z tego spotkania.