Bayer Leverkusen 0 - 4 Paris Saint-Germain

Liga Mistrzów, 1/8 finału, pierwszy mecz

0

Paris Saint-Germain

4

3 1 połowa

• Koniec meczu! PSG w pełni zasłużenie rozbiło Bayer. Za uwagę dziękuje, Bartosz Czekała.

• van der Wiel wrzucał z prawej strony, do strzału głową doszedł Cabaye, ale uderzył prosto w bramkarza!

• Bender z dystansu obok bramki.

• Kolejna kapitalna bramka! Ibra zagrał kapitalnie do Maxwella, ten wrzucał w pole karne, do piłki doszedł Lucas, wycofał do Cabaye, a ten strzałem w okienko pokonuje Leno po raz czwarty!

• GOOL! 0-4!

• Świetne zagranie Ibry do Pastore, które dostawia nogę, ale jego uderzenie broni Leno!

• Dość komicznie wygląda bezradność gospodarzy, którzy tylko biegają za piłką toczącą się przez graczy PSG.

• PSG klepie sobie piłkę po całej szerokości boiska. Wynik wydaje się już przesądzony.

• Dobre uderzenie głową Reinartza, ale dobra interwencja Sirigu!

• Pastore za Lavezziego.

• Uderzenie Lucasa z dystansu, ale bardzo słabe i bez problemów wyłapuje tę piłkę Leno.

• Na boisku totalna nuda. Brakuje sytuacji podbramkowych.

• PSG gra w przewadze i spokojnie utrzymuje się przy piłce.

• Pierwsza zmiana w PSG. Zszedł strzelec pierwszej bramki, Matuidi, a za niego na placu gry pojawił się Cabaye.

• Świetne podanie Ibry do Matuidiego, który umieszcza piłkę w siatce, ale sędzia sygnalizuje pozycję spaloną! Bramka nieuznana!

• Bardzo aktywny na boisku jest 17 letni Brandt, który pojawił się na placu gry w drugiej połowie. Wywalczył właśnie korner!

• Przed szansą Ibra! Ale strzał Szweda broni Leno!

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Za Sama wszedł Wollscheid.

• Bayer w dziesiątkę! Spahić otrzymuje drugą żółtą i w konsekwencji czerwona kartkę!

• Castro przerywa kontrę PSG i otrzymuje żółty kartonik!

• Bayer drugą połowę gra o niebo lepiej niż pierwsza. Czy pójdą za tym bramki dla gospodarzy?

• Uderzenie Reinartza z dystansu, ale bardzo kiepskie.

• Sam przyjmował piłkę w polu karnym, ale długo się z nią odwracali ostatecznie defensorzy PSG wybili piłkę na róg.

• Podanie do Kiesslinga, ale ten faulował Thiago Silve.

• Drugą część gry lepiej rozpoczęli gospodarze, który długo utrzymują się przy piłce.

• Żółty kartonik dla Guardado za faul w środku pola.

• Oraz za Sona wszedł Brandt.

• Mamy pierwsze zmiany w drużynie gospodarzy. Za Rolfesa wszedł Reinartz.

• Początek drugiej części gry.

• Koniec pierwszej połowy. Bayer znokautowany do przerwy. Na drugą połowę zapraszam za 15 minut.

• Ibrakadabra! Ależ bramka Szweda! Uderzenie zza pola karnego lewą nogą i piłka ląduje w okienku bramki strzeżonej przez Leno!

• 0-3! IBRA!!!!!

• Ibrahimović pewnym egzekutorem. Leno bez szans.

• GOOL! 0-2! IBRA!

• Rzut karny dla PSG! Spahić ukarany jeszcze żółtą kartką!

• Tym razem Spahić z dystansu, ale w środek bramki.

• Lavezzi z dystansu zablokowany.

• Dośrodkowanie w poszukiwaniu Kiesslinga, ale Sirigu wyłapuje futbolówkę.

• Na boisku zaczęło wiać nudą. PSG czeka na rywali na własnej połowie.

• Jeżeli chodzi o posiadanie to na razie wygląda to tak: PSG - 58%, Bayer 42%

• Szybka akcja gości. Lavezzi popędził z piłką parę metrów, zagrał przed pole karne do Ibry, ale ten traci piłkę.

• Fatalne zagranie Sama na prawą stronę do Hilberta.

• Paryżanie ewidentnie chcą zabiegać gospodarzy, którzy nabijają sobie kilometry biegając za futbolówką.

• Wrzutka na głowę Kiesslinga, ale był on na pozycji spalonej.

• Sam faulowany na prawej stronie. Rzut wolny dla gospodarzy.

• Bayer ma ogromne problemy z utrzymaniem się przy piłce.

• Kartka dla Hilberta za faul na Ibrahimoviciu.

• PSG spokojnie konstruuje sobie kolejną akcję na połowie Bayeru.

• Wrzutka van der Wiela z prawej strony, złe zachowanie Leno, który nie złapał piłki, ta padła pod nogi Ibrahimovicia, który mógł podwyższyć wynik, ale uderzył prosto w obrońcę Bayeru!

• Guardado dośrodkowywał z lewej strony w pole karne do Kiesslinga, piłka jednak padła łupem Sona, który uderzył bardzo wysoko nad bramką!

• Uderzenie Ibry z rzutu wolnego prosto w mur!

• Bayer stara się zaatakować, ale póki co operują tylko piłką w środku pola bez zagrożenia pod bramką PSG.

• Matuidi bardzo aktywny od początku tego meczu. Najpierw strzelił bramkę, a teraz obejrzał żółty kartonik za zatrzymanie akcji gospodarzy.

• Świetna akcja PSG. Matuidi odzyskał piłkę w środku pola, zagrał do Ibrahimovicia, ten do Verrattiego, a Varratti prostopadłym podaniem uruchomił Matuidiego, który w sytuacji sam na sam nie dał szans Leno!

• GOOOL! 0-1!

• Pierwsze dośrodkowanie Lucasa z rzutu wolnego w pole karne, ale Kiessling wybija piłkę głową.

• Od początku meczu przy piłce utrzymuje się PSG. Bayer stara się zaatakować paryżan pressingiem.

• Początek meczu. Przy piłce PSG.

• Zawodnicy już na środku boiska. Przed nami Hymn Ligi Mistrzów!

• Piłkarze obydwu drużyn już w tunelu prowadzącym na murawę.

• Arbitrem głównym dzisiejszego meczu będzie Viktor Kassai.

• Pierwszy gwizdek tego meczu za około 15 minut. Kto waszym zdaniem wygra to spotkanie? A może padnie remis? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!

• Podopieczni Samiego Hyypi na awans do Ćwierćfinału czekają już 12 lat. Czy rok 2014 będzie tym rokiem przełomowym? Łatwo na pewno nie będzie. Ibra wraz z kolegami zawieszą z pewnością bardzo wysoko poprzeczkę.

• Przed rozpoczęciem spotkania zapraszam także do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu.

• Ławka rezerwowych PSG: Douchez, Marquinhos, Digne, Cabaye, Ménez, Rabiot, Pastore.

• Ławka rezerwowych Bayeru: Yelldell, Wollscheid, Hegeler, Boenisch, Reinartz, Öztunali, Brandt.

• Paryżanie za to swoją grupę zakończyli na pierwszym miejscu zostawiając za plecami Olympiakos Pireus, Benfikę Lizbona oraz niepodważalnego outsidera, Anderlecht Bruksela.

• W fazie grupowej gospodarze dzisiejszego meczu zgromadzili 10 punktów i zajęli drugą lokatę tuż za Manchesterem United.

• Witam serdecznie na relacji live ze spotkania fazy pucharowej, gdzie Bayer Leverkusen na własnym stadionie podejmie Paris Saint-Germain. Na wspólnie spędzone dwie godziny zaprasza, Bartosz Czekała.