• Z mojej strony to już wszystko. Za uwagę i wspólnie spędzony czas dziękuję serdecznie, Damian Wiśniewski. Dobrej nocy.

• Posiadanie piłki 51% do 49% dla Galatasaray
    • Strzały 20 (9) do 3 (0) dla Chelsea
    • Rzuty rożne 7 do 0 dla Chelsea
    • Faule po 20
  • W tym spotkaniu ani przez chwilę nie było wątpliwości, kto jest lepszy i komu należy się awans. The Blues zwyciężyli i prawdopodobnie jako jedyna angielska drużyna pogra jeszcze w europejskich pucharach.

• I mamy koniec spotkania, Chelsea wygrywa 2:0!

• Ostatnia zmiana w meczu. Kalas za Williana

• Żółtą kartkę dostał Inan

• A teraz mieliśmy dośrodkowanie w pole karne Chelsea, jednak piłka wpadła ostatecznie w ręce Cecha

• A teraz Ramires uderzył sprzed szesnastki, ale dość mocno się pomylił

• To powinien być gol! Koronkowa akcja gospodarzy, ale Torres nie potrafił jej wykorzystać!

• A teraz na boisku leży i cierpi Eboue

• Willian! Dobrze uderzył ten piłkarz sprzed szesnastki, ale jeszcze lepiej interweniował Muslera.

• Teraz w jednym ze starć ucierpiał Oscar.

• A oto gol strzelony przez Samuela Eto'o

• Można swobodnie powiedzieć, że po profesorsku rozgrywają jak do tej pory to spotkanie podopieczni Jose Mourinho. Są lepsi w każdym aspekcie gry, mają więcej okazji strzeleckich i przede wszystkim wynik, który daje duży spokój przed drugą połową

• Koniec pierwszej połowy, Chelsea prowadzi jak na razie 2:0.

• I kolejne faule widzimy na boisku.

• Hazard leży teraz na boisku

• Chelsea mogła zagrać kolejną dobrą akcję, ale na spalonym znalazł się Eto'o

• John Terry uderzył po rzucie rożnym, a piłkę do bramki mocnym strzałem dobił jego partner z środka obrony!

• Gooooooooooooooool! 2:0, Cahill!

• A teraz za ostry faul żółtą kartkę dostał Oscar

• Kolejna groźna akcja gospodarzy, ale znów brakło dobrego wykończenia. Teraz ze strony Williana

• Drogba uderzył z rzutu wolnego, ale trafił w... transparent ze swoim nazwiskiem wywieszony na trybunach

• Wracamy do fauli. Tym razem ucierpiał Drogba.

• Terry! To powinien być gol! Lampard kapitalnie dośrodkował z rzutu wolnego, a kapitan The Blues nieznacznie się pomylił

• Burak Yilmaz faulował Hazarda

• Kolejny faul. Tym razem poszkodowany Willian

• Melo oddał strzał sprzed szesnastki, ale źle trafił w piłkę i przestrzelił

• A teraz Chedjou sfaulował Eto'o. Będzie kolejny rewanż?

• Chedjou sfaulowany na własnej połowie przez Eto'o

• Hazard uderzył teraz sprzed szesnastki, ale złapał piłkę bramkarz.

• Kolejną świetną akcję lewą stroną przeprowadził Hazard, jednak tym razem zabrakło dokładnego dośrodkowania

• Ależ to była akcja Chelsea! Kapitalnie obrońców rozklepali Oscar i Hazard, ale całą akcję źle wykończył Lampard.

• Ramires leży teraz na boisku

• Kolejne długie zagranie w kierunku Drogby, kolejne przejęte przez obrońców Chelsea.

• Drogba uderzył na bramkę, jednak wcześniej był na spalonym

• Chelsea - GalatasarayChelsea - Galatasaray

• Kapitalne podanie Oscara do Kameruńczyka, a ten świetnym strzałem wykańcza akcję!

• Gooooooooooooooooool! Samuel Eto'o, 1:0 dla Chelsea!

• Jedni i drudzy od początku wysoko atakują rywala, chcąc natychmiast odebrać piłkę

• Oscar faulowany w środkowej strefie boiska

• Sędzia daje znak, zaczynamy!

• Piłkarze są już na boisku, czekamy na wielkie granie!

• Pięć minut do rozpoczęcia spotkania. Na kogo stawiacie?

• Zostało jeszcze troszkę czasu do pierwszego gwizdka, zachęcam więc do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu. Znajduje się ona tutaj.

• W pierwszym meczu padł remis 1:1, co w lepszej sytuacji stawia oczywiście Chelsea. Czy podopieczni Jose Mourinho dadzą radę utrzymać tę zaliczkę?

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Schwarzer, Luiz, Kalas, Mikel, Torres, Schürrle, Ba

• Ławka rezerwowych gości: Ceylan, Burdisso, Balta, Sarıoğlu, Gülselam, Hajrovic, Bulut

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu drużyn. Zapoznajcie się z nimi, a zaraz podeślemy również ławki rezerwowych.

• Witamy! Już za około 20 minut na Stamford Bridge rozpocznie się rewanżowy 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Chelsea, a Galatasaray. Na relację live z tego wydarzenia zapraszam gorąco, Damian Wiśniewski.