• Z mojej strony to już wszystko. Za uwagę dziękuję serdecznie, Damian Wiśniewski. Zostawiam Was jeszcze z trzecim trafieniem Van Persiego. Dobrej nocy.

• Posiadanie piłki 51% do 49% dla Olympiakosu
    • Strzały 10 (5) do 13 (3) dla Olympiakosu
    • Rzuty rożne 8 do 7 dla United
    • Faule 17 do 14 dla Olympiakosu
  • Szybko po przerwie gospodarze ustawili sobie mecz i później utrzymali ten wynik. Mało kto spodziewał się awansu United, a jednak!

• Koniec! United zagrają w ćwierćfinale, co za historia!

• Mieliśmy teraz dośrodkowanie w pole karne De Gei, ale niedokładne

• Schodzi Valencia, który mimo podbitego oka tak długo wytrzymał na boisku. W jego miejsce Young.

• Campbell przymierzył teraz z dystansu, ale mocno się pomylił

• Świetną okazję mieli teraz gospodarze, jednak sędzia odgwizdał spalonego

• Schodzi Salino, wchodzi Machado

• Długo rozgrywają teraz piłkę goście. Zobaczymy, co z tego wyjdzie

• Ładną akcję przeprowadzili teraz gospodarze, ale wywalczyli tylko corner

• Faulował teraz Fuster. Z okolic własnej bramki zaczyna De Gea

• Czy nie za bardzo cofnęli się gospodarze? To wyczekiwanie może źle się dla nich skończyć.

• To powinien być gol! Fuster nie wykorzystał doskonałej sytuacji!

• Welbeck faulował teraz rywala w szesnastce gości

• Dominguez uderzył teraz sprzed szesnastki, ale mocno przestrzelił

• Oddali teraz pole do gry rywalowi gospodarze. Sami czekają teraz na okazje do kontry.

• Żółta kartka dla Salino

• Żółta kartka za zagranie nakładką dla Evry

• Phil Jones uderzył sprzed szesnastki, ale dość mocno się pomylił

• Gospodarze zaatakowali lewą stroną, ale pogubił się Van Persie.

• Perez schodzi, wchodzi Valdez

• Ależ było groźnie! Kapitalną okazję miał Perez, ale przestrzelił. Jak jednak pokazały powtórki i sędzia i tak był na spalonym

• Manchester United - Olympiakos PireusManchester United - Olympiakos Pireus

• Dominguez uderzył z rzutu wolnego, ale piłka po odbiciu się od muru wyszła na rzut rożny.

• A teraz z niezłej pozycji rzut wolny mają goście

• Świetnie z rzutu wolnego uderzył Van Persie, ale chyba mógł lepiej interweniować bramkarz Olympiakosu. Jakby jednak nie patrzeć, kapitalny powrót United!

• Gooooooooooooooooool! 3:0 Van Persie, co za gol!

• Rzut wolny z groźnej pozycji dla gospodarzy

• A teraz ładną akcję przeprowadzili goście, ale niecelnym strzałem zakończył to Perez

• Zaatakowali teraz gospodarze, jednak poradzili sobie obrońcy gości

• Spokojnie teraz rozgrywają piłkę piłkarze Manchesteru, teraz już nie muszą tak mocno gonić wyniku

• Sędzia daje znak, gospodarze wznawiają grę!

• Faule 9 do 7 dla Olympiakosu
  • Czyżby niemożliwe miało się stać realnym? United prowadzą już 2:0 i do awansu brakuje im tylko jednego gola. Uda się go wbić, nie tracąc przy tym żadnego?

• Koniec pierwszej połowy, gospodarze prowadzą 2:0!

• Genialna asysta Rooney'a, który idealnie, na nos dośrodkował do Van Persiego, a ten musiał to wykorzystać!

• Gooooooooooool! 2:0, Van Persie!

• Kapitalną akcję przeprowadzili teraz gospodarze, jednak złym dośrodkowaniem zakończył ją Evra.

• Akcja gości, ale tylko rzut rożny

• Padł teraz w polu karnym rywala Valencia, gwizdek arbitra milczy

• De Gea! Co za dwie genialne interwencje Hiszpana, powinien być remis!

• Ndinga faulował teraz Welbecka

• Mają przewagę gospodarze, tylko czy to przełoży się na kolejne trafienia?

• Manchester United - Olympiakos Pireus

• Tym razem na bramkę po dośrodkowaniu uderzył Jones, ale znów dobrze interweniował bramkarz

• Ależ było blisko gola! Genialna interwencja Roberto po strzale Evry!

• Perez dośrodkował z prawej strony, ale zrobił to kiepsko.

• Valencia oddał teraz strzał na bramkę, ale wprost w bramkarza

• Troszkę uspokoiła nam się gra na boisku, jedni i drudzy nie forsują tempa

• Zawodnik Olympiakosu na szczęście jest już gotowy do gry

• Campbell leży teraz na boisku

• Groźnie teraz dośrodkowywali goście, jednak poradzili sobie z tym obrońcy Manchesteru

• Dobrą akcją popisał się teraz Welbeck, ale ostatecznie został zatrzymany

• Dwóch goli brakuje mistrzom Anglii do awansu. Czy gospodarze dadzą radę je strzelić?

• Gooooooooooooool! Van Persie daje prowadzenie United!

• Karny dla United! Van Persie faulowany przez Holebasa!

• Dwa razy nieźle dośrodkowywał Giggs, dwa razy dobrze interweniowali goście

• Mogli teraz groźnie zaatakować gospodarze, ale na spalonym był Valencia

• Słupek!! Po wrzutce w szesnastkę Rooney trafił w słupek!

• To powinien być gol! W idealnej sytuacji znalazł się Perez, ale nie trafił w bramkę!

• Dwa dośrodkowania poszły teraz w szesnastkę gości, oba nieudane

• Dużo fauli mamy na samym początku, tym razem zbyt agresywnie zagrał Valencia. Brakuje płynności w grze

• Groźnie z prawej strony dośrodkował Rooney, ale w polu karnym poradzili sobie obrońcy gości

• A teraz kartkę dostał Carrick

• Alejandro Dominguez dostał teraz żółtą kartkę

• Valencia już gra i teraz faulował Campbella

• Z rzutu wolnego uderzył Rooney, ale obronił ten strzał bramkarz. Teraz na boisku leżą Valencia i jeden z piłkarzy gości. Szczególnie źle wygląda oko Ekwadorczyka, wokół którego pojawiła się opuchlizna

• Żółta kartka dla Manolasa

• Teraz gospodarze próbowali ataku lewą stroną, ale zatrzymany został Giggs

• Dobre mieliśmy przed chwilą zagranie z lewej strony w szesnastkę United, ale wybili piłkę obrońcy

• Dobrze teraz do piłki wybiegał Welbeck, ale trochę za mocno podał Rooney

• I rzut wolny mają teraz goście, z dobrej pozycji

• Arbiter z Holandii daje znak, startujemy!

• Piłkarze już wychodzą na boisko, czekamy na wielkie emocje!

• Już tylko osiem minut do pierwszego gwizdka!

• Niecały kwadrans został do rozpoczęcia meczu, pora więc zapoznać się ze składem sędziowskim. Wszyscy panowie są Holendrami: Björn Kuipers jako główny, Angelo Boonman i Erwin Zeinstra jako boczni, Pol van Boekel i Richard Liesveld oraz Charles Schaap jako techniczny.

• Delikatnie mówiąc to nie jest najlepszy sezon w historii aktualnych przecież Mistrzów Anglii. Kto wie, może dzisiaj podopiecznym Davida Moyesa uda się przełamać?

• Trener gości powiedział przed tym spotkaniem: David Moyes cierpi, a ja nie lubię, kiedy inni menadżerowie cierpią. Współczuję mu. Wiemy, że on ciężko pracuje, ale czasami wyniki nie odzwierciedlają ciężkiej pracy. Ten rewanż, to nic osobistego. To szansa na wyeliminowanie Manchesteru United z rozgrywek Ligi Mistrzów. David Moyes nie jest jednak naszym wrogiem.

• A oto bramki, jakie padły w poprzednim meczu tych dwóch drużyn

• Wy też uważacie, że gospodarzy stać dzisiaj na awans. Zapraszam do zostawienia swoich typów w komentarzach.

• Rafael, prawy obrońca United, powiedział przed tym meczem: Oczywiście wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że przed nami trudne zadanie, ale wykonanie go nie jest niemożliwe. Musimy po prostu zagrać inaczej, niż w Grecji. Mecz odbędzie się na Old Trafford, więc mamy za sobą kibiców, wszystko jest możliwe. Musimy ciężko pracować i atakować tak często, jak tylko będzie się dało

• Jako, że do pierwszego gwizdka zostało jeszcze troszkę czasu, to zachęcam do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania, którą przygotował dla Was Daniel Kawczyński. Można ją znaleźć tutaj.

• Manchester United wychodzi na ten mecz bardzo ofensywnie, z trzema nominalnymi napastnikami. Co ciekawe, David Moyes nie posadził na ławce rezerwowych żadnego napastnika!

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Lindegaard, Young, Fletcher, Kagawa, Fellaini, Januzaj, Hernandez

• Ławka rezerwowych gości: Mgyeri, Papadopoulos, Bong, Machado, Samaris, Valdez, Vergos

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki, w jakich wyjdą obie ekipy. Za chwilkę dorzucimy do nich ławki rezerwowych.

• Witamy! Już tylko około 45 minut zostało do rozpoczęcia rewanżowego 1/8 finału Ligi Mistrzów, w którym zmierzą się drużyny Manchesteru United i Olympiakosu Pireus. Na relację live z tego wydarzenia zapraszam gorąco, Damian Wiśniewski.