2

Borussia Dortmund

0

• Realowi niewiele zabrakło do awansu

• Po znakomitym, emocjonującym i trzymającym w napięciu spotkaniu Real wygrał z BVB 2:0, ale to podopieczni trenera Kloppa zagrają w finale na Wembley. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

• Koniec meczu!!

• Na spalonym Ramos

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, głową uderzał Ramos, ale piłka poleciała obok bramki gości

• Mamy corner dla Realu. Nawet Lopez powędrował w pole karne BVB

• Pięć minut doliczył Webb do drugiej połowy

• Santana za kontuzjowanego Bendera

• Z linii końcowej Benzema zagrał do Ramosa, który potężnym strzałem zdobył drugą bramkę dla "Królewskich"

• GOOOOOOOOOOOL!! 2:0!! Sergio Ramos

• Benzema uderzył sprzed pola karnego i tylko fenomenalna interwencja bramkarza uratowała BVB!

• Przed polem karnym BVB ręką zagrywał Hummels, ale sędzia Webb nie użył gwizdka

• Reus wyłożył piłkę Lewandowskiemu, ale strzał Polaka na ciało przyjęli dwaj obrońcy Realu!

• Z dystansu uderzał Khedira, ale piła poleciała wysoko nad bramką

• Di Maria miał doskonałą okazję do zdobycia gola, ale by wpakować piłkę do bramki zabrakło mu kilku centymetrów wzrostu!

• Po podaniu Oezila uderzał Ronaldo, ale piłka poleciała nad bramką BVB

• Grosskreutz zagrał do Lewandowskiego, ale Polak był naciskany przez czterech obrońców Realu co skończyło się stratą piłki

• Khedira za Alonso

• Reus nie mógł odebrać piłki Romosowi więc go sfaulował

• Kaka minął Subotica, ale obrońca BVB został dobrze zaasekurowany przez Błaszczykowskiego

• Lewandowski próbował minąć Varane'a, ale dobrze ustawiony Francuz przejął piłkę

• Reus jak na tacy wyłożył piłkę Gündoganowi, ale strzał reprezentanta Niemiec w genialny sposób obronił Lopez!

• Di Maria przerzucił piłkę do Oezila, ale zagrał za plecy Niemca, co skończyło się stratą

• Benzema in, Higuain out

• Kaka za Coentrao

• Po wyrzucie piłki z autu Lewandowski walczył z Varanem i Ramosem, co skończyło się stratą piłki przez Polaka

• Ronaldo chciał zagrać do Oezila, ale dobrze ustawiony Subotić przejął piłkę

• Reus zagrał do Lewandowskiego. Polak wpadł w pole karne, uderzył z prawej nogi, ale piłka trafiła tylko w poprzeczkę!

• Lewandowski miał przed sobą tylko Lopeza, ale uderzył fatalnie i piłka poleciała wysoko nad bramką!

• Hummels minął trzech rywali, aż w końcu faulował go Essien

• Oezil wrzucił piłkę w pole karne, ale nie sięgnął jej żaden z zawodników przebywających na boisku

• Hummels zablokował dośrodkowanie Di Marii i mamy corner dla "Królewskich"

• Real rozpoczyna drugą połowę!!

• Za nami pierwsza połowa tego emocjonującego spotkania. Pierwsze 15 minut należało do "Królewskich", ale nie potrafili oni pokonać świetnie dysponowanego Weidenfellera. Potem gra zdecydowanie się wyrównała, co sprawiło, że do przerwy mamy bezbramkowy remis, który awans do finału daje drużynie prowadzonej przez trenera Kloppa. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut.

• Bender zagrał długą piłkę do Błaszczykowskiego, ale uczynił to za mocno i od autu rozpocznie Real

• Oezil wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale w tak doskonałej sytuacji uderzył obok bramki!

• Goezte nabawił się jakiegoś urazu, dlatego w jego miejsce na placu gry pojawił się Grosskreutz

• Ronaldo uderzał z około 5. metrów i tylko genialna, instynktowna interwencja Weidenfellera uratowała BVB przed utratą bramki!

• Lewandowski wygrał walkę o pozycję, ale oddał za lekki strzał dla Lopeza

• Goetze zagrywał do Błaszczykowskiego, ale Polak nie ruszył do piłki ponieważ był na pozycji spalonej

• Po dośrodkowaniu Oezila, głową uderzał Higuain, ale Argentyńczyk był na spalonym

• Po prawej stronie boiska Schmelzer faulował Higuaina

• Oezil wpadł w pole karne, zagrał do Ronaldo, ale Portugalczyk uderzył wysoko nad bramką BVB

• Goetze zagrał do Lewandowskiego, ale w polu karym gospodarzy Ramos ubiegł Polaka

• Higuain wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale to Weidenfeller okazał się lepszy od Argentyńczyka!

• Oezil prostopadle zagrywał do Higuaina, ale piłkę dobrze zatrzymał Hummels

• Z rzutu rożnego dośrodkowywał Oezil, ale w polu karnym najwyżej wyskoczył Hummels i wybił piłkę daleko od własnej bramki

• Na spalonym Reus

• BVB rozpoczyna mecz!!

• Obie jedenastki są już na murawie Santiago Bernabeu, a z głośników dobiega hymn Ligi Mistrzów. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia tego, rewanżowego, półfinałowego spotkania.

• Ławka rezerwowych BVB: Mitchell Langerak, Felipe Santana, Sebastian Kehl, Moritz Leitner, Nuri Sahin, Kevin Grosskreuz, Julian Schieber

• Ławka rezerwowych Realu: Iker Casillas, Pepe, Raul Albiol, Sami Khedira, Kaka, Alvaro Morata, Karim Benzema

• Borussia również wygrała ostatni mecz na ligowym podwórku. Zespołem, który okazał się gorszy od byłych mistrzów Niemiec była Fortuna Dusseldorf. Zwycięstwo pozwoliło podopiecznym trenera Kloppa utrzymać przewagę nad trzecim w tabeli Bayerem Leverkusen.

• W swoim ostatnim ligowym spotkaniu Real po bramkach Juanfrana (samobój) i Angela Di Marii pokonał lokalnego rywala Atletico, 2:1. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni trenera Mourinho są już niemal pewni zdobycia wicemistrzostwa kraju.

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

• Czy Real dokona cudu i odrobi straty z Dortmundu? Czy też BVB przypieczętuje swój awans do Wielkiego Finału? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

• Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z rewanżowego meczu 1/2 Ligi Mistrzów, w którym to Real Madryt na własnym stadionie podejmować będzie BVB. Obszerną zapowiedź tego meczu można przeczytać TUTAJ