Schalke 04 Gelsenkirchen 1 - 6 Real Madryt

Liga Mistrzów, 1/8 finału, pierwszy mecz

Schalke 04 Gelsenkirchen

1

Real Madryt

6

• Koniec. Co można o tym spotkaniu napisać. Real rozgromił Schalke 6:1 i do Derbów Madrytu przystępuje w doskonałych nastrojach. A Schalke...no cóż....o tym meczu będzie trzeba szybko zapomnieć.

• 180 sekund dolicza Howard Webb

• G o o o o o l l l l l l l ! Fenomenalne uderzenie Huntelaara z powietrza z 16 metrów i Schalke ma tego honorowego gola !!!

• G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! Ronaldo odbiera piłkę na środku pola Goretze wpada w pole karne i mamy 0:6

• Benzema przed szansą na trzeciego gola ale tym razem pozycję spaloną odgwizdują arbitrzy.

• Jese pada w polu karnym w starciu z Santaną ale Webb nie przerywa gry.

• Ronaldo, Ronaldo, Ronaldo ale tym razem piłkę odbija bramkarz

• Bale już odpoczywa a w jego miejsce Jese

• Obudziło się na moment Schalke. Jednak tylko na chwilę.

• A w drugim dzisiejszym meczu chyba mała niespodzianka --> Chelsea remisuje z Galatasaray 1:1.

• Fuchs na ostatnie 14 minut zmienia kontuzjowanego Kolasinaca

• Gareth Bale tuż przed bramką rywala tym razem nie doszedł do piłki gdyby to uczynił było 6:0.

• Xabi Alonso zmienia IIIarramendi

• Obasi zmienia Forfana

• Huntelaar za brzydki faul

• Schalke 04 Gelsenkirchen - Real MadrytSchalke 04 Gelsenkirchen - Real Madryt

• Dwadzieścia minut do końca. Co można więcej powiedzieć. Wynik 5:0 dla gości i Real nie rezygnuje z kolejnych bramek. Przed momentem faulowany Modrić.

• G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Strata w środku pola, kapitalnie Ramos zagrywa do Bale'a i mamy 5:0 !! Zawodnik Realu wpada w pole karne i spokojnie przy biernej postawie obrony strzela piątą bramkę!!!

• Isco zmienia Di Maria

• Zobaczcie w takim razie (kto nie widział) gola Ronaldo

• Nic ciekawego w ostatnich minutach nie dzieje się na murawie. Real już spokojny a Schalke bezradne jak dziecko.

• Hoewedes ukarany żółtą kartką w tym meczu

• Godzina meczu za nami. Czekamy na kolejne bramki w tym meczu dla jednej albo drugiej drużyny.

• Pierwsza zmiana w tym meczu. Boateng kończy swój udział w tym meczu a na boisku melduje się Goretzka.

• G o o o o l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! To już pogrom !!! Przepiękna, wręcz piłkarski majstersztyk w wykonaniu Ronaldo i Benzemy. Francuz wychodzi sam na sam z bramkarzem i po spokojnym minięciu kieruje futbolówkę do siatki!!

• Kapitalne podanie Ronaldo do Benzemy i Francuz z ostrego kąta minimalnie przenosi piłkę nad poprzeczką bramki gospodarzy.

• To już jest prawdopodobnie po meczu. Goście mogą spokojnie myśleć o niedzielnym meczu z Atletico a Schalke..cóż - zostanie im najprawdopodobniej Bundesliga

• G o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! To musiało się stać - kapitalna, piękna indywidualna akcja Ronaldo zakończona mocnym strzałem w długi róg bramki Schalke. Nic dodać, nic ująć!

• Będzie pierwszy korner dla Realu w drugiej połowie- Bale przy piłce ale obrona spokojnie wybija piłkę.

• Widać, że bardziej zmobilizowani na drugą połowę wyszli Niemcy. Tylko czy już nie jest za późno. Na co pozwoli im Real.

• Roman Neustaedter oddaje pierwsze uderzenie na bramkę Realu w drugiej połowie ale w sam środek bramki i Casillas bez problemu odbija piłkę.

• Zaczynamy drugie 45 minut spotkania

• Doliczając 53 sekundy do pierwszej połowy sędzia Webb kończy pierwszą połowę. Co można powiedzieć - zdecydowana dominacja Realu, gospodarze tylko na początku spotkania zagrozili bramce Casillasa. W kolejnych minutach golkiper Królewskich mógł rozłożyć leżaczek gdyby było cieplej. Natomiast kunszt Benzemy i przede wszystkim Bale'a po błędzie Santany daje gościom pewnie prowadzenie. Zapraszam na druga połowę za niecały kwadrans.

• Ostatnie 2 minuty regulaminowego czasu grania przed nami

• Podanie Bale'a do będącego przed bramkarzem Benzemy w ostatniej chwili przerywa Santana

• Schalke 04 Gelsenkirchen - Real Madryt

• Coraz częściej słychać gwizdy na stadionie. Niemiecka publiczność wydaje się zdegustowana poczynaniami swoich ulubieńców.

• ...ale w swoim 98 występie w Champions League trafia tym razem w mur.

• Ronaldo faulowany okolo 25 metrów od bramki.....

• Ronaldo wpada w pole karne, próbuje lobować Faehrmanna ale ten bramkarz nie przez przypadek uważany jest za jednego z lepszych bramkarzy w Bundeslidze.

• Jedna z niewielu szans Schalke - Faran po podaniu od Drexlera jednak spudłować z 8 metrów.

• Bardzo spokojnie poczyna sobie na boisku Real. Schalke na swojej połowie teraz jakby czekało na najniższy wymiar kary.

• Ojjj....Ronaldo z 25 metrów przy biernej postawie obrony trafia w słupek a potem szczęśliwie futbolówka ląduje w rękach bramkarza.

• Angel Di Maria fauluje rywala i tym samym arbiter wyciąga po raz pierwszy żółtą kartkę

• A tutaj kto nie widział bramka na 2:0

• Dwadzieścia pięć minut spotkania za nami i wydaje się, że Real ma ustawione spotkanie. Dwa gole przewagi i teraz dużo pewniejsza gra czy są oznaką spokoju w dalszej części pojedynku. Schalke pewnie nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa.

• Kolejna okazja dla strzelca drugiej bramki ale tym razem Bale wysoko nad bramką uderza piłkę z 20 metrów

• Zobaczcie gola Benzemy:

• G o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! Koszmar Felipe Santany, który w polu karnym został ograny jak dziecko przez Bale'a, który w sobie tylko wiadomy sposób wepchnął piłkę do siatki. Sytuacja gospodarzy coraz gorsza.

• Daniel Carvajal prawą stroną przedziera się pod pole karne rywali ale będąc już na wysokości "16" źle dośrodkowuje marnując swój wysiłek.

• Podrażnione Schalke próbuje szybko odpowiedzieć i trzeba przyznać, że obrona Królewskich cały czas musi być uważna.

• Cóż to za odpowiedź Schalke !! Julian Draxler niespodziewanie stanął przed doskonałą szansą na wyrównanie ale strzelając z 3. metrów trafił w bramkarza Realu. To była kapitalna interwencja Ikera Casillasa!!

• G o o o o l l l ! ! ! ! ! Karim Benzema trafia do siatki !! Wszystko rozpoczęło się od akcji Bale'a, który podał na linii 16. metrów do Ronaldo ten nie przyjął dokładnie piłki ale ta odbiła się od pięty Santany trafiając do Benzemy, który nie miał problemów z pokonaniem bramkarza!!

• Gra szybko przenosi się pod bramkę Realu i centymetrów brakuje Boatengowi aby dojść do piłki tuż przed bramką Casillasa.

• Niezła wrzutka Farfana z lewej strony boiska ale Pepe spokojnie głową przecina tą piłkę. Szybka kontra gości i Benzema uprzedza Santanę ale najszybszy jest golkiper Schalke, który łapie piłkę.

• Ryzykowanie Santana zagrywa do swojego bramkarza ale Ralf Faehrmann wybija piłkę nogą uprzedzając Benzemę

• Osaczony przy bocznej linii pola karnego Schalke Ronaldo traci futbolówkę

• Dominuje teraz gra w środku boiska chociaż lekką przewagę posiadają niespodziewanie gospodarze. Real spokojnie jednak przyczajony na swojej połowie.

• Nie minęła minuta i znów zawodnik z Madrytu na pozycji spalonej - tym razem prawidłowa decyzja sędziego a złapać się dał Benzema.

• Pierwszy spalony w tym meczu. CR7 na spalonym ale jak pokazały powtórki asystent sędziego popełnił błąd.

• Z furią zaatakowali zawodnicy Schalke. Szybko wywalczyli korner po którym Benedikt Hoewedes był bliski pokonania Casillasa.

• Wszystko gotowe a więc Webb może rozpocząć mecz- zaczynają zawodnicy Schalke.

• Stało się - Hymn Ligi Mistrzów rozbrzmiewa na stadionie

• Już za moment, już za momencik arbiter wyprowadzi obie drużyny na boisko. Pierwszy ważnym akcentem będzie Hymn Ligi Mistrzów, który zabrzmi jak tylko oba zespoły ustawią się na środku boiska.

• Gotowi na emocje? Ciepła herbata gotowa? Z pewnością każdy kto z jakiś przyczyn nie będzie mógł oglądać transmisji w tv a zostanie z Ekstraklasa.net nie będzie żałował!!!

• W komentarzach oczywiście możecie pisać swoje opinie, typy na temat tego meczu.

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Howard Webb. Tego doświadczonego Anglika wydaje się, że nie trzeba nikomu przedstawiać. Z reguły jest on gwarantem porządnego i sprawnego przeprowadzenia zawodów i oby tak było w dzisiejszy wieczór.

• Do spotkania pozostało 25. minut, zapraszam do przeczytania Królewscy podtrzymają dobrą passę hiszpańskich klubów?

• Można powiedzieć, że nie tylko Ligą Mistrzów żyje człowiek. W najbliższy weekend oba zespoły czekają niezwykle prestiżowe i ważne gry. Schalke jedzie bowiem do Monachium na mecz z Bayernem a goście grają Derby Madrytu z Atletico.

• W tym meczu niespodziewanie będziemy mieli także polski akcent. Otóż były prezes PZPN Michał Listkiewicz będzie delegatem z ramienia władz piłkarskich właśnie podczas spotkania Schalke z Realem.

• Wydaje się, że faworytem dzisiejszego spotkania jest z pewnością drużyna z Madrytu. Ale czy ktoś spodziewał się z Was tego, że wczoraj United tak zdecydowanie polegną w Pireusie? (no może poza kibicami Olympiakosu)

• Ciekawostką dotychczas rozegranych 6. spotkań 1/8 finały Ligi Mistrzów jest fakt, że tylko w jednym spotkaniu wygrywali gospodarze (Olimpiakos z MU) a w pozostałych pięciu górą byli zawodnicy przyjezdni.

• Kopenhaga - Real 0:2

Oczywiście Królewscy pewnie i zdecydowanie wygrali swoją grupę.

• Dobry wieczór! Już za nieco ponad 40 minut początek spotkania na Veltins-Arena gdzie gospodarze zagrają z "Królewskimi" z Madrytu.