Łudogorec Razgrad

1

FC Basel

0

• Koniec meczu. Mistrzowie Bułgarii odnoszą zasłużone zwycięstwo z dzielnie broniącym się przez większość spotkania w "10" FC Basel!

• ...i Espinho

• Jeszcze żółta kartka dla Schara...

• Minev precyzyjnie uderzył piłkę przy słupku strzelając z 20 metrów. Bramkarz nawet nie drgnął.

• Gooooool! Cudowne uderzenie zza pola karnego Mineva i w doliczonym czasie gry gospodarze obejmują zasłużone prowadzenie!

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• Ostatnia zmiana w Basel. Giovanni w miejsce Gonzaleza.

• Żółta kartka dla Motiego po faulu na Hamoudim.

• Kolejna okazja Ludogorca, ale ponownie górą Vaclik, który spokojnie łapie piłkę, tym razem po uderzenie Wandersona.

• Żółta kartka dla Freia za faul na Wandersonie.

• Druga zmiana w Basel. Hamoudi za Callę

• Ależ okazja Ludogorca! Po długim podaniu Hamza uniknął spalonego, opanował piłkę w polu karnym i uderzył z dogodnej pozycji. Niestety, obok bramki.

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Wanderson za Alexandrova

• Okazja Marcelinho, ale dobrze broni Vaclik. Bramkarz wyrasta na bohatera Basel.

• Zmiana w Ludogorcu. Dani Abalo schodzi, Misidjan wchodzi.

• Zmiana w FC Basel. Aliji schodzi, Ajeti wchodzi.

• Ludogorec Razgrad - FC BaselLudogorec Razgrad - FC Basel

• Rzut rożny dla Ludogorca, ale wrzutka Espinho nie przyniosła gospodarzom korzyści.

• Pierwsza zmiana w spotkaniu. Hamza za Bezjaka w zespole gospodarzy.

• Żółta kartka dla Embolo.

• Gospodarze w dalszym ciągu atakują, ale grający w osłabieniu Szwajcarzy na razie wytrzymują tempo meczu i bronią się niemal całą drużyną.

• Uderzenie Daniego Abalo minęło bramkę gości.

• W odpowiedzi atak Basel, ale radzą sobie obrońcy.

• Ponownie z dystansu Espinho, tym razem wprost w dobrze ustawionego bramkarza

• Coraz groźnie atakują gospodarze. Świetny strzał sprzed pola karnego Espinho wybronił z poświęceniem Vaclik

• W ataku Ludogorec i było blisko pierwszego gola. Centrostrzał Daniego Abalo z prawej strony nad bramką przeniósł Vaclik!

• Nieudany atak Basel, od bramki Stojanov

• Spokojny początek drugiej połowy, kilka faulów i niewiele się dzieje.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Sędzia kończy pierwszą połowę, która trwała około cztery minuty dłużej.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego i zamieszani w polu karnym Basel. Piłka ostatecznie odbiła się od głowy obrońcy i wyszła na rzut rożny, po którym nic nie wynikło.

• Żółta kartka dla Gonzaleza za faul na Abalo.

• Indywidualna akcja Embolo, ale zatrzymana wślizgiem tuż przed polem karnym!

• Żółta kartka dla Xhaki

• Do końca pierwszej połowy coraz bliżej, a nie zapowiada się na zmianę rezultatu. Wynik jak na razie w pełni satysfakcjonuje gości, zważywszy na okoliczności.

• Ludogorets Razgrad - FC BaselLudogorets Razgrad - FC Basel

• Okres bezładnej gry, sporo walki i nuda na boisku.

• Rzut rożny dla Ludogortsa, zamieszanie w polu karnym, ale skończyło się na strachu.

• Zamieszanie w polu karnym Basel, jednak dwie próby strzałów gospodarzy zablokowane.

• Pół godziny gry za nami, na razie bez wyraźnej przewagi którejś z drużyn, mimo że goście graja w "10".

• Rzut rożny wykonany przez Callę, ale bez zagrożenia.

• Mimo gry w osłabieniu, Basel stara się atakować. Uderzenie Gonzaleza na rzut rożny sparował Stojanow.

• Z rzutu wolnego z 16. metrów uderzał Calla, ale chybił niemiłosiernie.

• Zółta kartka dla Mineva

• No to zrobiło się ciekawie! Czerwona kartka zmienia układ sił na boisku, Szwajcarzy będą teraz mieć pod górkę.

• Czerwona kartka dla Die za brutalny atak na stopę Motiego! Goście grają w "10"!

• Ależ okazja gospodarzy! Z rzut u wolnego piłka wrzucona w pole karne, gdzie na 5 metr idealnie wyszedł Marcelinho i uderzył szczupakiem. Świetną obroną popisał się jednak Vaclik!

• Niemrawy atak gospodarzy, zakończony wrzutką z prawej strony, ale piłkę spokojnie w górze wyłapał Vaclik

• Embolo do końca próbował walczyć o piłkę w polu karnym, lae przegrał pojedynek z obrońcą przy linii końcowej.

• Stojanov bez problemu zatrzymał strzał Embolo.

• Sprzed pola karnego uderzył Marcelinho, a piłkę po rykoszecie złapał pewnie Vaclik

• Spokojny początek tego spotkania. Poza rzutami rożnymi, niewiele działo się pod obiema bramkami.

• Rzut rożny dla Basel. Wrzucał piłkę Calla, ale z pola karnego wybili ją obrońcy. Sprzed szesnastki uderzył jeszcze mocno Die, ale wysoko ponad bramką.

• Zagranie w pole karne do Embolo, ale poradzili sobie z nim obrońcy Ludogortsa.

• Uderzenie sprzed pola karnego w wykonaniu piłkarza gości, ale lecącą po ziemi piłkę pewnie łapie Stojanov

• Tym razem mocna wrzutka w pole karne, zamieszanie, piłka trafia przed pole karne, gdzie rykoszetem od ziemi uderzył Dyakov, piłka spadła przed bramką do Marcelinho, który trafił w bramkarza. Do tego był na spalonym

• Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy. Krótko rozegrał Alexandrov i od razu drugi korner.

• Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

• Oba zespoły już na boisku, rozbrzmiewa hymn Champion League!

• Oba zespoły gotowe do wyjścia na boisko, za moment hymn Ligi Mistrzów i zaczynamy!

• Łudogorets Razgrad

• Ławka rezerwowych Łudogorca: Borjan, Aleksandrov, Angulo, Anicet Abel, Wanderson, Misidjan, Hamza

• Ławka rezerwowych FC Basel: Vailati, Ajeti, Zuffi, Kakitani, Hamoudi, Gashi, Sio.

• Drużyna FC Basel ma na swoim koncie 3 punkty. Szwajcarzy najpierw przegrali 1:5 z Realem Madryt, a przed trzema tygodniami na własnym boisku niespodziewanie pokonali Liverpool 1:0.

• W dotychczasowych meczach Łudogorec Razgrad przegrał na wyjeździe 1:2 z Liverpoolem i w takim samym stounku uległ przed własną publicznością Realowi Madryt.

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu grupy B Ligi Mistrzów. Na Stadionie Vasila Levskiego w Sofii Łudogorec Razgrad zmierzy się z mistrzem Szwajcarii FC Basel.