0 2 połowa

0 dogrywka 1 połowap.

0 dogrywka 2 połowap.

5 karne

• Ależ to była historia, coś NIEBYWAŁEGO! Moti, który na rzuty karne musiał zastąpić nominalnego bramkarza, obronił dwie jedenastki i dał swojej drużynie awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Nudny mecz z ekscytującym zakończeniem! Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• MOTI MOTI MOTI MOTIIIIIIII!!!! BRONI STRZAŁ RAPY!!!

• Hamza i gol!

• MOTI!!!! CO ZA HISTORIA, BRONI STRZAŁ PIRVULESCU!!!!

• Arlauskis!! Broni strzał Wandersona!

• Keseru! Pewnie i mamy remis!

• Moti! Najpierw strzelał i to celnie!

• I zaczynamy! Na początek gospodarze!

• "Moti, Moti!" skandują bułgarscy kibice

• Coś niebywałego, Moti, piłkarz z pola Łudogorca, będzie bronił rzuty karne wykonywane przez Rumunów konkursie jedenastek!

• Stanciu uderzył z rzutu wolnego, ale nie trafił w bramkę. KONIEC DOGRYWKI, BĘDĄ KARNE!

• MOTI STANIE W BRAMCE ŁUDOGORCA!

• Valera wyszedł sam na sam z bramkarzem, a ten przegrał z nim pojedynek i go faulował!

• Popa dośrodkowywał z prawej strony boiska, ale obrońcy wybili piłkę

• Było blisko! Espinho dośrodkował z rzutu rożnego, a bramkarz gości świetnie wybronił strzał Motiego!

• I od razu groźna wrzutka w pole karne gości, ale ci wybijają piłkę

• I zaczynamy dogrywkę!

• To było bardzo słabe 90 minut, na boisku działo się bardzo niewiele, a obie strony praktycznie cały czas nas zanudzały. Wszystko jednak zwieńczyło cudowne trafienie Wandersona, która oznacza, że będziemy świadkami dogrywki!

• KONIEC DRUGIEJ POŁOWY, BĘDZIE DOGRYWKA!

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Szukała wybił piłkę głową, ale ta spadła pod nogi Wandersona, który cudownym strzałem z pierwszej piłki, sprzed szesnastki, trafił do bramki! Zapowiada nam się dogrywka!

• GOOOOOOOL!! CO ZA STRZAŁ, 1:0 DLA ŁUDOGORCA!!!!

• Żółta kartka dla Pirvulescu

• Misidjan schodzi, wchodzi Wanderson

• Jak to nie wpadło?! Po dośrodkowaniu z prawej strony przed idealną okazją stanął Hamza, który jednak fatalnie przestrzelił!

• Żółtą kartkę dostał Breeveld

• Było groźnie! Espinho dośrodkował z rzutu rożnego, a Aleksandrov minimalnie przestrzelił głową!

• Stanciu przymierzył teraz sprzed szesnastki, ale trafił nawet w bramke

• Latovlevici schodzi Pirvulescu wchodzi

• Lucian Sanmartean oddał teraz strzał na bramkę, jednak był on niecelny

• Fernando Varela ukarany żółtą kartką

• Szukała! Świetny strzał Polaka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale po interwencji bramkarza piłka odbiła się od słupka!

• Łudogorec Razgrad - Steaua BukaresztŁudogorec Razgrad - Steaua Bukareszt

• Tymczasem na stadion wbiegł jeden kibic. :)

• "Siedzi" na połowie rywala Łudogorec, ale wciąż nie potrafi znaleźć drogi do jego bramki

• Kolejna okazja gospodarzy, Bezjak został zatrzymany w polu karnym rywala

• Misidjan! Dobry początek gospodarzy, ale ich napastnik przestrzelił w świetnej okazji.

• Arbiter z Hiszpanii daje znak, gospodarze wznawiają grę!

• Za nami naprawdę wyrównana połowa. Jedna i druga drużyna stworzyła sobie po parę niezłych okazji do strzelenia gola, jednak żadna z nich nie potrafiła ich wykorzystać. To zapowiada nam ciekawą drugą połówkę, bo gospodarze wciąż muszą zacząć strzelać, by awansować

• I w tym momencie arbiter zakończył pierwszą połowę

• Jedną minutę doliczył sędzia do pierwszej połowy

• Minev dośrodkowywał teraz z lewej strony boiska, ale zrobił to niedokładnie i od bramki wznowią goście

• To powinien być gol! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i zgraniu Szukały przed dobrą okazją stanął Breeveld, który jednak strzelił wprost w bramkarza!

• Claudiu Keseru trafił przed chwilą do bramki rywala, ale w momencie podania od kolegi był na spalonym

• Sanmartean zdecydował się teraz na uderzenie na bramkę, ale trafił tylko w boczną siatkę.

• Keseru zdecydował się na uderzenie z rzutu wolnego, ale nie trafił nawet w bramkę

• Popa leży teraz na boisku po starciu z rywalem

• Rapa dośrodkował teraz z prawej strony, ale choć Popa doszedł do strzału, to nie sprawił tym żadnego zagrożenia rywalowi

• Łudogorec teraz troszkę dłużej utrzymuje się przy piłce, jednak jak na razie niewiele z tego wynika.

• Słabe jednak było to dośrodkowanie, obrońcy z Rumuni wybili piłkę

• Kolejna akcja Łudogorca, tym razem prawą stroną, ale znów zatrzymana. Tylko corner

• Dyakov zagrywał długą piłkę w pole karne, ale zrobił to niedokładnie. Od bramki zaczną goście

• Kolejny atak Łudogorca, jednak akcja zatrzymała się na wysokości pola karnego gości

• Próba ataku ze strony gospodarzy, ale wszystko kończy się nieudanym dośrodkowaniem. Piłka w rękach bramkarza

• Aj, to powinien gol! Zagranie z lewej strony w pole karne, Claudiu Keseru stanął przed idealną okazją, ale nie trafił w bramkę!

• Nicolae Stanciu zmienia Tanase

• Christian Tanase złapał jakąś kontuzję i już za chwilkę będziemy mieli pierwszą zmianę

• Sporo chaosu i dużo walki w środku pola mamy na samym początku tego spotkania. Żadna ze stron nie potrafi zapanować nad grą

• Arbiter daje znak i zaczynamy to spotkanie!

• Na boisku już rozbrzmiewa hymn Ligi Mistrzów, za chwilkę startujemy!

• W pierwszym meczu Steaua wygrała 1:0, jak będzie w rewanżu? Zapraszam do typowania w komentarzach

• Pachnie Ligą Mistrzów. Ten mecz będzie jednak dużo trudniejszy niż poprzedni, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Łudogorec będzie bardziej groźny, zwłaszcza że gra u siebie, przed własną publicznością. Jestem optymistą, i wierzę, że możemy wygrać, choć remis oczywiście również nas satysfakcjonuje - a to z kolei powiedział trener ekipy rumuńskiej, Constantin Galca

• W ubiegłym sezonie zaprezentowaliśmy się z dobrej strony w Lidze Europy, ale teraz sytuacja jest inna. Wszyscy marzą o grze w Lidze Mistrzów. Mamy nad sobą jakąś presję, ale mieliśmy też trochę czasu, by dobrze przygotować się do tego spotkania. Steaua ma wielu świetnych piłkarzy i to nie będzie dla nas łatwy mecz, to oczywiste. My jednak się nie boimy – powiedział przed tym meczem Georgi Dermendzhie, trener Łudogorca

• Witamy! Już za około kwadrans rozpocznie się spotkanie pomiędzy Łudogorcem Ragrad a Steauą Bukareszt, w ramach czwartej rundy el. Ligi Mistrzów. Na relację live z tego wydarzenia zaprasza gorąco Damian Wiśniewski