0

Chelsea Londyn

4

• Znad sympatycznej klawiatury laptopa kłania się Adam Bochenek

• Chelsea triumfowała w meczu, w którym musiała zatriumfować. Niespodziewane zwycięstwa Dynama w Portugalii komplikuje jednak drogę Anglików ku fazie pucharowej. Co wydarzy się jeszcze w tej grupie? Czas pokaże

• Koniec spotkania! Chelsea po raz drugi wygrywa z Maccabi 4:0!

• Strzelec drugiego gola, Willian schodzi z boiska, szansę gry otrzymuje Loic Remy

• Mocnym strzałem głową Oskar wykańcza dośrodkowanie Dasy! Przy okazji, w geście dedykacji, chowając piłkę pod koszulką meczową, ujawnił kto w drużynie Jose Mourinho wyczekuje potomka

• W odpowiedzi Maccabi! Zahavi z ostrego kąta przymierzył mocno, Begović mocą całego swojego kunsztu wybija piłkę na rzut rożny

• Eden Hazard bliski od zdobycia bramki! Belg dopadł do piłki wybitej przez defensorów Maccabi i mocnym strzałem uderzył w światło bramki, Rajković jednak świetnie interweniuje

• Peretz nie dochodzi do podania Zahaviego z rzutu wolnego

• Matić podcina Albermanna

• Jeszcze jedno świetne zagranie ze środka do wbiegającego w szesnastkę rywali bocznego obrońcy, tym razem do Azpilicuety, znów jednak zawiodło ostatnie podanie

• Ostre dośrodkowanie Williana z rzutu wolnego, Rajković pewnie i odlegle piąstkuje

• Piłkarze maccabi w końcu przedarli się w obręb pola karnego rywali, strzały Zahaviego, Ben Chaima były sumiennie blokowane przez blok defensywny Chelsea, a wszystko zakończyły potężnie niecelna próba Ben Harusha

• Zaklinowana prawa strona, londyńczycy przenoszą ciężar na lewo

• Efektowna akcja dwójkowa Azpilicuety z Oscarem, Brazylijczyk piętką wysunął piłkę Hiszpanowi na strzał już w szesnastce rywali, ale strzał obrońcy wyjątkowo niedokręcony

• Ładny kontratak Maccabi, Zahavi pogubił się w sztuce dryblingowej w polu karnym rywali, ale okazję do strzał miał jeszcze Dasa, z ostrego kąta uderzył niecelnie

• Niesamowite, jeszcze jedna frustrująca strata The Blues

• Pierwsza okazja dla Maccabi, strzał głową Peretza nad bramką Begovicia, napastnik gospodarzy miał bardzo dużo wolnego miejsca

• Dwie proste straty drużyny Chelsea w wyprowadzaniu piłki, gospodarze w natarciu

• Wybrzmiał pierwszy gwizdek hiszpańskiego arbitra, a więc zaczynamy!

• Piękna żółto-niebieska kartoniada spowiła trybuny tego bardzo głośnego dziś obiektu

• Obie drużyny wychodzą już na murawę stadionu w Hajfie. Przed nami futbolowa pieśń nad pieśniami

• Chelsea już dziś może awansować do fazy playoff. Wystarczy, że pokona swojego izraelskiego rywala, a w drugim spotkaniu grupy G, Dynamo Kijów nie zwycięzy w rywalizacji z FC Porto

• Maccabi: Lifshitz, Tibi, Azulay, Mitrović, Vermouth, Ben Basat, Itzhaki.

• Chelsea: Blackman, Ivanović, Zouma, Mikel, Loftus-Cheek, Pedro Rodríguez, Rémy.

• Nieco ponad pół godziny pozostało do rozpoczęcia rywalizacji pomiędzy Maccabi tel Aviv a Chelsea Londyn. Znamy już składy w jakich wystąpią dziś obie ekipy. A na ławkach rezerwowych zasiądą:

• Maccabi Tel Awiw - Chelsea LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Londyńczycy coraz bliżej awansu

"The Blues" mieli tę grupę wygrać w cuglach, ale w związku ze znaczną obniżką formy do ostatniej kolejki będą musieli walczyć o pierwsze miejsce. Aby zachować na to szansę muszą dzisiaj pokonać izraelskie Maccabi, co jednak nie wydaje się zbyt trudnym zadaniem, bo gospodarze dzisiejszego spotkania są obecnie najgorszą drużyną tej fazy grupowej Ligi Mistrzów.