• Koniec spotkania. FC Porto pewnie wygrało z Maccabi Tel Awiw.

• Neven z wolnego. Wysooooko nad poprzeczką.

• Ostatnia zmiana w meczu. Imbula za Andre.

• Kartka dla Tal Ben Haima II.

• Porto miało jeszcze jedną sytuację na gola. Danilo w ostatniej chwili został zablokowany.

• Igiebor w miejsce Peretza.

• A teraz Aboubakar w poprzeczkę! Oj nie ma ten zawodnik swojego dnia... Jak koncertowo nie zmarnuje, to mu się nie poszczęści...

• Rikan niemal skierował piłkę do wlasnej bramki!

• Varela za Tello.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! HONOROWY DLA MACCABI. Zahavi wykorzystał jedenastkę!

• Maxi Pereira ukarany żółtą kartką.

• Porto leje Maccabi, jak wczoraj Szachtar zlał Malmo. Na 3:0 dla "Smoków" strzelił Layun. Był to piękny strzał!

• GOOOOOOOOOOOOOL! 3:0!

• Walczy Maccabi. Od paru minut ma inicjatywę. Czy coś z tego wyniknie?

• Uwaga! Z dystansu Zahavi - tuż obok prawego słupka! To mógł być gol kontaktowy.

• Dalekie wyjście Casillasa. Znowu skuteczne.

• Herrera zmienił Evandro.

• Trochę żwawiej grają gospodarze, ale nadal nie potrafią stworzyć sobie okazji.

• Gol na 3:0? Nie ma! Fantastycznej okazji na dobitkę strzału Tello nie wykorzystał któryś z jego kolegów!

• Maccabi liczyło na karnego. Wprowadzony Ben Basat nie był jednak faulowany w polu karnym Porto.

• No i chyba mamy po meczu. Do siatki trafil głową Andre. Klasyczna akcja: rozegranie na prawej stronie, wrzutka i piłka w bramce.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0!

• Niezmiennie atakuje Porto. W ostatniej akcji Maccabi uratował interweniujący na róg Rajković.

• Druga część meczu właśnie się zaczęła.

• Zaś Mitrović wszedł za Vermoutha.

• Ben Basat zmienił Ben Harusha.

• Koniec pierwszej połowy. Porto zasłużenie prowadzi, chociaż skromnie. Wracamy za kwadrans.

• Żółta kartka dla Ben Harusha.

• Ben Harush ratuje Maccabi przed utratą drugiej bramki.

• Porto w ogóle nie schodzi z połowy Maccabi. Dominacja totalna.

• HA HA HA HA HA HA!!! To jest niewiarygodne, jaką sytuację zepsul teraz Aboubakar! Tello rozpędził się na prawej flance, dograł koledze idealnie na piąty metr, a ten... nawet nie trafił w światło bramki!

• Aboubakar uderzył po wolnym. Został jednak zablokowany.

• O mały włos jeden z obrońców Maccabi wpakował piłkę do własnej bramki.

• Goście mają mecz pod kontrolą. Nawet Aboubakarowi chce się wracać i odbierać piłkę. Bez faulu oczywiście.

• Porto znalazło wyrwę na lewej stronie. Rozpędził się Tello i po podaniu od Andre wcisnął piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Porto!

• Sporo strzałów z obu stron. Teraz kopnął Evandro. Prosto do rąk Rajkovicia.

• Ponownie Tal Ben Haim II. Jeszcze groźniej! Po kornerze główką tuż przy lewym słupku!

• Świetnie do boku zbija piłkę Casillas po uderzeniu Tal Ben Haima II.

• To powinien być gol dla Porto! Po rożnym uderza jeden z pomocników, bramkarz wypluwa pilkę, dobiega do niej Aboubakar i kopie nad poprzeczką!

• Kolejny raz Aboubakar. Tym razem uderza w nogę interweniującego bramkarza. Gdyby trafił do siatki, to i tak bramka nie zostalaby uznana, bo napastnik Porto był na spalonym.

• Aboubakar! Potężny strzal, lecz minmalnie nad poprzeczką.

• Ryzykownie wybijal Casillas. Na swoje szczęście - skutecznie.

• Na razie więcej z gry mają gospodarze. Częściej utrzymują się przy pilce. No i już mogli prowadzić.

• Pierwsza okazja dla Maccabi. Tal Ben Haim II uderza w boczna siatkę.

• Od środka rozpoczęli gospodarze! Maccabi w ustawieniu 4-3-3. Goście także. To zwiastuje nam wielkie emocje.

• Piłkarze są już na murawie. Właśnie odgrywany jest hymn rozgrywek.

• Na trybunach komplet. Jest oprawa. To tysiące żółtych i niebieskich chorągiewek.

• W pierwszym meczu tych drużyn Porto wygrało u siebie 2:0.

• Jedni i drudzy mają ciągle szansę na to, żeby nie skończyć tej edycji Ligi Mistrzów na fazie grupowej. Dlatego wiele zależy od dzisiejszego bezpośredniego starcia. W przypadku przegranej Maccabi może zapomnieć o awansie. Jeżeli jednak wygra, to będzie się liczyć do ostatniej kolejki.

• Pozostał nam jeszcze kwadrans do rozpoczęcia meczu. Znamy już składy obu zespołów.

• Maccabi - FC Porto LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Ostatni dzwonek dla mistrzów Izraela, olbrzymia szansa dla wicemistrzów Portugalii

W środowym meczu 4. kolejki Ligi Mistrzów mistrz Izraela Maccabi Tel Awiw zmierzy się na własnym boisku z wicemistrzem Portugalii FC Porto. Będzie niezwykle ważne spotkanie dla jednych i drugich