Malmoe FF

0

Juventus Turyn

2

• KONIEC! Juventus ogrywa Malmoe, które żegna się z Ligą Mistrzów. Za uwagę dziękuje Szymon Janczyk!

• BUFFON! Cibicki świetnie prowadził piłkę, zagrał do wchodzącego Rosenberga, który wślizgiem oddał strzał na bramkę w krótki róg ale świetnie broni Włoch!

• A na koniec jeszcze kartka dla Rosenberga.

• Olsen również zobaczył żółty kartonik.

• Ojojoj! Zagotowało się po bramce dla Juve, z boiska wyleciał Johannson, który zarobił dwie żółte kartki w ciągu... minuty!

• Pogba wyłożył piłkę Tevezowi, ten minął rywala i skierował ją do siatki obok bezradnego bramkarza!

• TEEEEEEEVEEEEEEZ!!!

• Rosenberg z dystansu - celnie, ale broni Buffon.

• MORATA! CO ON ZROBIŁ?! Tevez w polu karnym dostrzegł partnera, podał mu płaską piłkę a ten z kilku metrów trafił w poprzeczkę! ależ kiks!

• To byłoby efektowne! Rosenberg przewrotką próbował zaskoczyć bramkarza, ale nie wyszedł mu ten strzał.

• Rekip w miejsce Tinnerholma.

• Szybko zarobił kartkę Pereyra, za faul w środku pola.

• Schodzący z boiska Marchisio zostaje pożegnany brawami. Zmienia go Roberto Pereyra.

• Faul pod bramką Juventusu, grę wznawia Buffon.

• Forsberg kapitalnie minął jednym zwodem dwóch rywali, ale wracający Tevez skarcił go powalając piłkarza Malmoe na murawę.

• W końcówce spotkania naciskają gospodarze. Czy Stara Dama dowiezie wynik do końca spotkania? Wszystko na to wskazuje, ale goście muszą być czujni.

• Goście odzyskali piłkę i ruszyli z groźną kontrą, ale szybko zatrzymała ich defensywa Malmoe.

• Tymczasem w innym spotkaniu tej grupy Atletico Madryt groni Olympiakos Pireus aż 4:0. Taki wynik to dobry znak dla Juve, które w przypadku wygranej będzie miało trzy punkty przewagi nad Grekami.

• Chwila spokoju w grze, dalekim wykopem wznawia Olsen.

• Korner dla Malmoe wywalczył aktywny dziś Forsberg.

• Wspomnianego przed chwilą Llorente zastąpił na boisku Morata.

• Centra na głowę napastnika Juventusu, ale strzał głową Llorente łapie Olsen.

• PAWEŁ CIBICKI zmienia Isaaca Thelina.

• Nieco zwolniło nam tempo tego spotkania. Kolejny faul na własnej połowie piłkarzy Malmoe.

• Długo zwlekali z dośrodkowaniem goście i w efekcie tego stracili piłkę.

• Znów kapitalnie broni Olsen, tym razem strzał z szesnastu metrów.

• Ładny strzał zza pola karnego piłkarza Malmoe, ale nie wystarczy to by zaskoczyć Buffona.

• Wciąż spora przewaga Juventusu widoczna na boisku, ale gospodarze nie rezygnują i szukają swoich szans.

• Dobre dośrodkowanie, strzał głową Llorente - niecelny.

• Nieco bliżej bramki faulowany był z kolei Lichtsteiner, kolejna szansa do dośrodkowania w szesnastkę.

• Efektownie, przewrotką, z własnego pola karnego piłkę wybija Chiellini. Po chwili Vidal pada w środku pola, rzut wolny.

• Świetnie Stara Dama! Tevez, Pirlo, wszystko koncertowo rozegrane, Pogba wycofał futbolówkę przed pole karne do Vidala, ten jeszcze wyłożył ją Marchisio, który kąśliwie uderzył... tym razem z problemami, ale broni Olsen!

• Kapitalnie mijał rywali Tevez, ale tuż przed polem karnym musiał się zatrzymać i oddać piłkę Pirlo. Juventus wciąż utrzymuje się przy piłce, ale z tej akcji już nic nie wyjdzie.

• Dośrodkowanie z boku boiska, łapie piłkę Buffon.

• Szansa na atak gospodarzy szybko przerwana w środku pola. Po zmianie stron Malmoe nie istnieje na boisku.

• Goście nie rezygnują, tym razem świetnie przedarli się skrzydłem, a całą akcję niecelnym strzałem zakończył Tevez.

• Wcześniej, w 46 minucie na bramkę strzelał nie Llorente, a Lichtsteiner.

• Znakomite podanie między obrońców do Llorente, ten ruszył na bramkę, położył i minął bramkarza po czym skierował piłkę do siatki!

• LLORENTE!!! KAPITALNIE HISZPAN 1:0!!!

• TEVEZ!!! Minął się z piłką po podaniu górą od Vidala! Argentyńczyk miał przed sobą pustą bramkę!

• Natychmiast ruszyli piłkarze Juve, ale znów kapitalnie broni Olsen! Strzał wolejem z pola karnego - w sam róg bramki - Llorente ale nie ma bramki!

• Wracamy do Szwecji! Przed chwilą rozpoczęła się druga połowa spotkania - grę wznowili piłkarze Juventusu.

• Koniec pierwszej połowy spotkania. Do przerwy bez bramek na Swedbank Stadion.

• Pirlo w mur, do poprawki dobrze wyskoczył Forsberg, który odzyskał piłkę i ruszył z kontrą, ale tuż przed polem karnym dogonili go rywale i strzał Szweda nie mógł zagrozić Buffonowi.

• 28 metrów do bramki Olsena, piłkę ustawia Pirlo. Rzut wolny, będzie groźnie!

• Kapitalna szansa dla gospodarzy! Świetna piłka w kierunku napastnika, ten zgrał ją do Forsberga, który minął obrońcę i uderzył obok Buffona, ale też minimalnie obok słupka!

• Na minimalnym spalonym złapany został napastnik Starej Damy.

• Znakomita piłka do Pogby od Pirlo, ale Francuz zagubił się w polu karnym i odegrał do Vidala. Ten natomiast bardzo niecelnie uderzył na bramkę.

• Malmoe - Juventus TurynMalmoe - Juventus Turyn

• Długo czekaliśmy na wznowienie gry wrzutem z autu, sędzia musiał uspokajać zawodników. Ostatecznie nie było zagrożenia - dwukrotnie.

• Pogba próbował, próbował ale ostatecznie nie udało mu się nic wskórać i nie znalazł pomysłu na rozegranie akcji. Strata.

• Krótkie rozegranie kornera, akcję zakończył zablokowany strzał bodajże Marchisio.

• W posiadaniu piłki Juve, kolejna groźna akcja i znów tylko rzut rożny! Ponownie dośrodkowanie zakończyło się muśnięciem piłki czubkiem buta - znów świetnie Olsen!

• Nieudana akcja Juve. Olsen wznawia grę i szybko przenosimy się pod pole karne Bianconerich.

• Głośne protesty kibiców i piłkarzy Malmoe - ich zdaniem jeden z zawodników był faulowany w polu karnym podczas wykonywania rzutu rożnego. Sędzia podjął jednak inną, słuszną, decyzję.

• Niebezpiecznie zrobiło się w polu karnym Starej Damy. Piłkarze Malmoe raz po raz próbują dośrodkowań, najczęściej robi to Forsberg. Wciąż jednak nie udaje im się oddać strzału na bramkę.

• PIRLO! Genialnie przerzucił linię obrony, ale Marchisio tylko musnął piłkę czubkiem buta! Zbyt lekko, dobrze ustawiony był Olsen!

• Kolejna kontra Malmoe - zakończona "centrostrzałem" Ricardinho. Piłka odbiła się od murawy, co nadało jej dodatkowej prędkości, ale mimo to pewnie broni Buffon.

• Łapie piłkę Olsen i rusza kontratak Malmoe. Skrzydłem popędził Forsberg, ale w kluczowym momencie jego podanie przeciął obrońca Juventusu.

• Grę przerywa arbiter, faulował w ataku Pogba.

• Bardzo dobrze bronią się gospodarze. Gościom ciężko stworzyć jest dogodną sytuację.

• Uderzenie w mur, piłka wraca do piłkarzy Malmoe, ale szybko ją tracą po skutecznej interwencji Padoina.

• Tym razem rzut wolny z około 35 metrów wykonywać będą gospodarze. Faulowany był Thelin, faulował Chiellini.

• Strzał głową Thelina, ale zbyt słaby by zagrozić bramce Juve.

• Dość brutalne spotkanie, sporo brzydkich fauli, ale nie zobaczyliśmy jeszcze kartki.

• Dobre uderzenie, ale pewnie chwyta piłkę Olsen.

• Znów będzie groźnie, około 35 metrów do bramki - rzut wolny. Pirlo.

• Ależ akcja Starej Damy! Świetnie wypuszczony na skrzydle został bodajże Llorente, dograł piłkę w pole karne tam obrońca pomylił się i wyłożył piłkę jak na tacy Vidalowi, który huknął potężnie - broni jednak Olsen!

• Brzydki faul Pirlo, ale obyło się bez kartki. Szybkie odzyskanie futbolówki przez piłkarzy Juventusu.

• Przenosimy się z akcją pod bramkę gości, jednak nie na długo - dośrodkowanie ląduje w rękach Buffona.

• Faul taktyczny mistrzów Szwecji na własnej połowie, kolejna okazja na atak dla Juve, ale Padoin został świetnie powstrzymany przez Tinnerholma i grę wznowi Olsen.

• Błąd Pirlo! Włoch przerzucił piłkę na drugą stronę boiska, ale ta ostatecznie trafiła do piłkarza Malmoe, który natychmiast zgrał do napastnika. Ten jednak uderzył wysoko ponad bramką.

• Chiellini powalony na murawę na własnej połowie.

• Zamknięci we własnej szesnastce piłkarze Malmoe zdołali wyjść obronną ręką z tej sytuacji i powstrzymali Carlosa Teveza.

• Nieco zepchnięci teraz piłkarze Juventusu, ale spokojnie oddalają zagrożenie z okolic własnej szesnastki.

• Tymczasem swoją szansę mieli gospodarze - Thelin niecelnie uderzył sprzed pola karnego. Fatalna murawa na stadionie w Malmoe nie ułatwi dzisiaj pracy bramkarzowi, boisko wygląda jak pole do uprawy ryżu.

• Padoin faulowany w bocznym sektorze boiska - okazja do dośrodkowania.

• Pierwsza groźna akcja skrzydłem, ale piłkarze w zielonych strojach do tej pory są skutecznie powstrzymywanie przez gospodarzy.

• Kontrolują rozgrywanie piłki piłkarze Starej Damy.

• Groźna strata pod polem karnym Juventusu, ale na ich szczęście Forsberg nie zachował się najlepiej na skrzydle.

• Goście od początku szybko ruszyli do ataku.

• Mecz ze środka boiska rozpoczynają gospodarze!

• Fani Juventusu również gorąco powitali swoich ulubieńców. Przywitanie kapitanów - Rosenberga i Buffona, za chwilę zaczynamy!

• Piłkarze wychodzą na murawę, fani Malmoe stworzyli efektowne flagowisko.

• Andrea Pirlo na rozgrzewce, zaczynamy za 10 minut!

• Na wyjazdowe zwycięstwo Juventusu kibice Starej Damy czekają już od lutego 2013 roku. Długo? Biorąc pod uwagę, że Szwedzkie Malmoe nie jest miastem przyjaznym dla gości. Czy Bianconeri zdobędą punkty w Skandynawii?

• Zapraszamy do lektury zapowiedzi spotkania - KLIK!

• Swedbank Stadion.

• Ławka rezerwowych Malmoe:

Azinovic, Concha, Konate, Thern, Cibicki, Rakip, Mehmeti.

• Ławka rezerwowych Juventusu:

Storari, Ogbonna, Evra, Pereyra, Coman, Giovinco, Morata.

• Witamy i zapraszamy na relację LIVE ze spotkania 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów pomiędzy Malmoe FF a Juventusem. Kto waszym zdaniem zgarnie dziś trzy punkty? Zapraszamy do typowania w komentarzach.