• KONIEC SPOTKANIA! MALMOE WYGRYWA Z SZACHTAREM 1:0!

• Dośrodkowanie Bernarda w pole karne gospodarzy, bez zagrożenia.

• Zmiana w Malmoe, Agon Mehmeti wejdzie w miejsce Nikoli Djurdjica.

• Darijo Srna zagrywał piłkę ręką, rzut wolny dla gospodarzy.

• Markus Rosenberg został złapany na spalonym.

• Kolejna zmiana w Szachtarze, Viktor Kovalenko wejdzie za Oleksandra Gladkiyego.

• Markus Rosenberg został ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w Malmoe, Vladimir Rodic schodzi, zastąpi go Erdal Raki.

• Do końca spotkania został nieco ponad kwadrans. Czy goście zdołają strzelić jeszcze gola?

• Zmiana w Szachtarze, Marlos opuścił plac gry, zastąpił go Eduardo.

• Jo Inge Berget oddał potężny strzał, ale Andrij Piatow popisał się kapitalną interwencją.

• Vladimir Rodić dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale defensorzy Szachtara poradzili sobie w tej sytuacji.

• Fred został ukarany żółtą kartką.

• Jo Inge Berget uderzał bezpośrednio z rzutu wolnego i trafił w słupek bramki Szachtara!

• Olexandr Gladkiy uderzał z rzutu wolnego, piłka powędrowała w pole karne Malmoe, ale wybili ją obrońcy.

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego, Bernard zagrywał do ustawionego obok kolegi, ale cała ta akcja spaliła na panewce.

• Nikola Djurdjic nie strzela karnego!

• RZUT KARNY DLA MALMOE!

• Darijo Srna został ukarany żółtą kartką.

• Olexandr Kucher został ukarany żółtą kartką.

• Ismaily zagrywał piłkę w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie dopadł do niej.

• Jarosław Rakicki został ukarany żółtą kartką.

• Kari Arnason nieprzepisowo zatrzymywał rywala, sędzie dyktuje rzut wolny dla gości.

• Djurdjic świetnie dośrodkowywał do Bergeta, a ten w sytuacji sam na sam z Andrijem Piatowem przestrzelił.

• Olexandr Gladkiy został złapany na spalonym.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

• Posiadanie piłki po pierwszej połowie: Szachtar - 73%, Malmoe - 27%.

• Koniec pierwszej połowy.

• Darijo Srna poważnie ucierpiał i został zniesiony z boiska na noszach.

• Sędzia doliczył dwie minuty.

• Rasmus Bengtsson został ukarany żółtą kartką.

• Golkipera Malmoe próbował zaskoczyć Alex Teixeira, ale piłka po jego strzale powędrowała w okolice...trybun.

• Jo Inge Berget oddał strzał, ale piłka trafiła w górną siatkę po świetnej interwencji Andrija Piatowa.

• Darijo Srna uderzał bezpośredni z rzutu wolnego, piłka powędrowała obok słupka.

• Anton Tinnerholm nieprzepisowo zatrzymywał rywala, sędzia odgwizdał rzut wolny dla gości.

• Darijo Srna próbował oddać strzał z dystansu, ale został zablokowany.

• Oscar Lewicki został ukarany żółtą kartką.

• Potężny strzał z dystansu w wykonaniu Freda, futbolówka powędrowała jednak wysoko nad poprzeczką.

• Po stracie bramki piłkarze Szachtara coraz odważniej napierają na pole karne rywali, ale jak na razie nie są w stanie pokonać golkipera Malmoe.

• Fred otrzymał świetne podanie podanie z głębi pola, znalazł się w świetnej sytuacji, ale ostatecznie przestrzelił, a piłka minęła dosłownie o milimetry lewy słupek.

• Olexandr Gladkiy oddał strzał z bliskiej odległości, ale koniec końców został on zablokowany przez jednego z obrońców.

• Bernard dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale obrońcy Malmoe wybili piłkę.

• Ismaily wykonał niezłą wrzutkę, ale żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do piłki.

• Lewicki uderzał sprzed pola karnego, ale bardzo niecelnie. Piłka nawet nie zagroziła golkiperowi Malmoe.

• Chociaż to Szachtar lepiej się prezentował, gospodarze obejmują prowadzenie! Pa Konate celnie dośrodkowywał do Markus Rosenberga, a ten pewnym strzałem trafił w lewy dolny róg bramki.

• GOOL! MARKUS ROSENBERG!

• Za nami kwadrans spotkania i to Szachtar sprawia lepsze wrażenie na boisku. Mistrzowie Ukrainy częściej utrzymują się przy piłce i stwarzają więcej sytuacji.

• Nikola Djurdjic nie odniósł poważniejszego urazu i wrócił już do gry.

• Bernard strzelał z krawędzi pola karnego, ale piłka o kilka centymetrów minęła lewy słupek bramki Malmoe.

• Nikola Djurdjic doznał chyba jakiegoś urazu i przynajmniej na razie znajduje się poza boiskiem.

• Darijo Srna uderzał z rzutu rożnego, bez zagrożenia pod bramką Malmoe.

• Bernard próbował wedrzeć się w szesnastkę gospodarzy, ale jeden z rywali wybił piłkę. Goście będą mieli rzut rożny.

• Vladimir Rodic zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale uderzał niecelnie i futbolówka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

• Alex Teixeira próbował posłać piłkę do lepiej ustawionych kolegów, ale ta nie znalazła adresata i przekroczyła linię końcową. Grę od bramki wznowił Johan Wiland.

• Fred uderzał piłkę z rzutu wolnego, ale w polu karnym Malmoe dobrze ustawieni byli defensorzy i oddalili zagrożenie od własnej bramki.

• Pierwsze dośrodkowanie w wykonaniu Bernarda, ale jeden z obrońców gospodarzy w porę przechwycił futbolówkę.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

• Obie drużyny nie mogą być zadowolone ze swojej sytuacji w grupie A, bowiem nie dość, że nie zdobyły jeszcze żadnego punktu, to nie strzelili nawet gola. Ich rywalami były jednak potęgi - Real Madryt i PSG. Szwedzi na początku ulegli na wyjeździe mistrzom Francji 0:2, a dwa tygodnie później w takim samym stosunku przegrali z "Królewskimi". Z kolei Szachtar zaczął od 0:4 w Madrycie, a potem poległ na własnym boisku z PSG 0:3.

• Rezerwowi Szachtara: Kanibolotskiy, Ordets, Wellington Nem, Dentinho, Kovalenko, Ferreyra.

• Rezerwowi Malmoe: Andersson, Vindheim, Brorsson, Rakip, Wolff Eikrem, Mehmeti, Sana.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Malmoe - Szachtar Donieck!

• Malmoe - Szachtar Donieck LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Rosenberg i spółka kontra wicemistrz Ukrainy w kryzysie

Piłkarze mistrza Szwecji, którzy występują w Lidze Mistrzów drugi sezon z rzędu, zmierzą się dziś na własnym boisku w meczu 3. kolejki fazy grupowej z wicemistrzem Ukrainy, który w Champions League zdecydowanie zawodzi. Czy Malmoe jest w stanie wywalczyć awans do Ligi Europy z trzeciego miejsca kosztem doświadczonej ukraińskiej ekipy?