Manchester City

3

Bayern Monachium

2

• KONIEC! Po kapitalnym meczu City ratuje rzutem na taśmę zwycięstwo nad Bayernem!

• Zmiana ostatnia w meczu. Za bohatera dzisiejszego meczu wchodzi Demichelis.

• Aguero ukarany żółtkiem za grę na czas.

• Głową zgrywa Jovetić, błąd Boatenga w przejęciu piłki wykorzystuje Aguero, który popędził na bramkę Neuera i pewnym strzałem pokonał Niemca! Hattrick Argentyńczyka!

• 3-2 Aguero!!!

• Żółta kartka dla Zabalety.

• Katastrofalny błąd Alonso, który chciał podać do obrońców, ale piłka trafiła do Aguero, Argentyńczyk wybiegł przed obrońców i pokonał w sytuacji sam na sam strzałem przy dłuższym słupku Neuera!

• Aguero 2-2!

• Ostatnia zmiana w Bayernie. Żegnany jest Lewandowski, a zmienia go Shaqiri.

• Schodzi Ribery, który miał nie grać w tym meczu z powodu kontuzji. Zmienia go powracający do zdrowia Schweinsteiger.

• Neuer zwlekał z wybiciem piłki, więc sędzia Kralovec ukarał go żółtą kartką za grę na czas.

• Strzał Kompanego, ale nie trafił w bramkę z 10 metrów.

• Dwoi i troi się Aguero, ale sam niewiele jest w stanie zrobić. Teraz powstrzymywany był przez Dante.

• Bomba Lamparda, ale broni Neuer!

• Kolejna zmiana w City. Za Sagne wchodzi Zabaleta.

• Lewandowski zmarnował kontrę, źle podając do wychodzącego na czystą pozycję Robbena.

• Zmiana w City. Za Milnera wchodzi Jovetić.

• Robben w typowej dla siebie akcji - zejście z prawej strony na lewą nogę i uderzenie, ale poradził sobie Hart.

• Na spalonym Aguero po prostopadłym podaniu od Lamparda.

• Clichy ukarany żółtą kartką za podcięcie Boatenga.

• Milner zakręcił rogala w kierunku dalszego słupka, ale nieznacznie się pomylił! City z wielkim zaangażowaniem w tej drugiej połowie!

• Navas z ostrego kąta, ale broni Neuer!

• Groźna sytuacja pod bramką Harta! Piłkę przejął Alonso, pociągnął z futbolówką kilkadziesiąt metrów, podał ją na prawo do Ribery'ego, Francuz szybko oddał, a Alonso z 16 metrów fatalnie jednak strzelił!

• Rozpoczęła się druga część gry!

• I gol Lewandowskiego na 2-1

• Gol z rzutu wolnego Alonso

• Piorunująca końcówka Bayernu, który mając 2 sytuacje strzelił dwie bramki. City musi postawić wszystko na jedną kartę, aby liczyć się wciąż w walce o awans. Wydawało się, że zwycięstwo w tym meczu mają na wyciągnięcie ręki. Wygrywali 1-0, grali z przewagą jednego gracza, ale nie potrafili utrzymać koncentracji do końca.

• Koniec pierwszej połowy.

• Lewandowski odepchnął z łatwością Sagnę, wygrał pozycję z Kompanym i główką pokonał pierwszy raz w karierze Joe Harta!

• Lewandowski 2-1!

• Hiszpan uderzył płasko, obok muru, Hart całkowicie zaskoczony nawet nie drgnął z miejsca! Piękny gol Alonso!

• Alonso z wolnego 1-1!!!

• Świetny balans ciałem Lewandowskiego, ale został sfaulowany 18 metrów przed bramką. Dobra okazja do uderzenia z rzutu wolnego.

• Strzał z dystansu Lamparda, ale nieznacznie pomylił się, strzelając nad spojeniem bramki strzeżonej przez Neuera!

• Przejęcie Clichy'ego i natychmiastowe podanie prostopadłe do Aguero, ale Argentyńczyk na spalonym w momencie zagrania.

• Obraz meczu obrócił się o 180 stopni. To City prowadzi grę, a Bayern raczej zmuszony do gry z kontry.

• Bayern rozgrywał piłkę w trójkącie Boateng - Neuer - Dante, w końcu pomylił się Neuer i piłkę przejął Navas. Późniejsza część akcji jednak zastopowana przez obrońców gości.

• Faul na Aguero i bramka dla City

• Szybka zmiana taktyki w Bayernie. Za Rode pojawia się na boisku Dante.

• Choć Neuer wyczuł intencje Aguero, to strzał Argentyńczyka był zbyt mocny i precyzyjny, by bramkarz Bayernu mógł obronić to uderzenie. A faul Benatii zupełnie bezmyślny, z tyłu w nogi napastnika City i decyzja o podyktowaniu karnego i pokazaniu czerwonej kartki prawidłowa.

• 1-0! Aguero pewnie pokonuje Neuera z rzutu karnego!

• Benatia fauluje w polu karnym Aguero i otrzymuje czerwoną kartkę!

• Rajd Robbena lewą stroną, płaskie dośrodkowanie w pole karne, nabiegł na piłkę Rafinha, ale jego strzał blokowany!

• Kolejna wrzutka Navasa z prawej strony, ale po raz kolejny niecelne zagranie Hiszpana.

• Po dość wyrównanym pierwszym fragmencie gry, Bayern powoli zyskuje przewagę posiadania piłki i zdobywa coraz więcej pola gry. City nastawia się na pojedyncze akcje i kontry, które sprawiają problemy obrońcom Bayernu.

• Benatia powstrzymuje Aguero w polu karnym.

• Znowu w głównej roli Robben. Najpierw próbował skopiować podanie sprzed kilku chwil, tym razem adresatem miał być Lewandowski, ale obrońcy wybijają piłkę. Futbolówkę zgarnął jednak Holender i uderzył z lewej nogi, ale obok słupka.

• KAPITALNE zagranie Robbena! Podcinką podawał w pole karne, w drugie tempo wbiegł Rode i znalazł się oko w oko z Hartem, ale Anglik broni uderzenie!

• Próbował przedrzeć się prawą stroną Rode, ale zgubił piłkę. Póki co City skupione w obronie i Bayern ma problem skonstruować groźny atak pozycyjny.

• Niecelny strzał Lamparda. Pomocnik City główkował na bramkę Neuera, ale obok bramki.

• I już od początku wiele się dzieje! Najpierw błąd Fernando, ale pomocnik City szybko się zreflektował i odebrał piłkę, ta trafiła do Navasa. Skrzydłowy urwał się obrońcom Bayernu, podał na lewo do Nasriego, ale Francuz blokowany w polu karnym!

• Pierwszy gwizdek, rozpoczynają gospodarze!

• Wobec remisu w Rosji, Roma i CSKA mają po 5 punktów, City w przypadku wygranej również będzie mieć 5pkt. Wszystkie rozstrzygnięcia wtedy miałyby miejsce w ostatniej kolejce.

• W trudnej sytuacji znajdują się piłkarze Manuela Pellegriniego. Dzisiejszy mecz muszą wygrać, bo w przeciwnym razie zostanie im tylko walka o 3. miejsce, które daje awans do LE. "Obywatelom" na rękę poszli zawodnicy CSKA i Romy, bo mecz w Moskwie zakończył się remisem 1-1.

• Trener Guardiola ostro zamieszał na konferencji prasowej podając, że zabraknie na boisku Francka Ribery'ego. Niepewny był też występ Arjena Robbena, ale obaj skrzydłowi wyjdą w pierwszym składzie.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu

ZAPOWIEDŹ - KLIK

• Ławki rezerwowych obu zespołów:

Manchester City: Caballero, Zabaleta, Demichelis, Boyata, Glendon, Jovetić, Pozo.

Bayern Monachium: Zingerle, Dante, Shaqiri, Gaudino, Goetze, Schweinsteiger, Muller.

• Witamy na absolutnie hitowym meczu, w którym zmierzą się drużyny Manchesteru City i Bayernu Monachium!