Olympiakos Pireus

0

Arsenal Londyn

3

• Koniec meczu! Arsenal gromi Olympiakos 3:0 i melduje się na drugim miejscu w grupie F! Kanonierzy grają dalej!

• Jeszcze jeden korner dla przyjezdnych.

• ... oraz Chambers za Giroud.

• Dwie zmiany w Arsenalu. Oxlade-Chamberlain za Campbella.

• Cech łapie piłkę po centrze z rzutu rożnego Hernaniego.

• Rzut rożny dla Kanonierów nie przynosi zagrożenia pod bramką Roberto.

• Finnbogason zmienia Pardo, ale do końca meczu już tylko pięć minut, a Arsenal pewnie kontroluje wynik.

• Oezil! Strzał z rzutu wolnego Niemca odbija Roberto!

• Hernani zmienia Fernandeza.

• Giroud przegrywa teraz pojedynek z Roberto, ale umówmy się - może już sobie na to pozwolić. W dodatku Francuz był na spalonym.

• Z kolei Walcotta na boisku zastępuje Gibbs.

• Dominguez wśród gospodarzy zmienia Kasamiego.

• Dwadzieścia minut do końca. Teraz Olympiakos do awansu potrzebuje trzech goli, co jest praktycznie niemożliwe.

• GOOOOOL!!! Giroud pewnie wykorzystuje jedenastkę! Teraz Arsenal musiałby zremisować, żeby nie awansować!

• Żółta kartka dla Elabdellaouiego.

• Rzut karny dla Arsenalu za zagranie ręką Elabdellaouiego, który zablokował strzał Monreala!

• Giroud ogląda żółtą kartkę.

• Tymczasem w drugim meczu tej grupy Bayern Monachium prowadzi w Zagrzebiu z Dinamem 1:0 po bramce Lewandowskiego.

• To jednak ucierpiał Koscielny, a nie Monreal, ale zarówno on, jak i Milivojević wrócili już na plac gry.

• Po rzucie rożnym zderzyli się Monreal i Milivojević. Przerwa w grze.

• Ależ interwencja Cecha! Czeski bramkarz kapitalnie broni strzał z dystansu Fortounisa!!!

• Mogło być 0:3! W bardzo dobrej sytuacji pudłuje Walcott!!!

• Okazja dla gospodarzy! Po rzucie rożnym Milivojević główkuje w sam środek bramki, gdzie stał Cech!

• Kapitalna akcja Campbella, który zakręcił dwoma obrońcami w polu karnym i genialnie wpuścił w pole karne Giroud, a ten płaskim strzałem trafia na 2:0! Arsenal wyprzedza w tabeli Olympiakos!

• GOOOOOL!!!! Olivier Giroud!

• Rzut rożny dla Olympiakosu , ale po centrze jednego z gospodarzy dobrze piąstkuje Cech.

• Zaczynamy drugą połowę spotkania!

• Elabdellaoui uderza bardzo niecelnie i sędzia Rizzoli kończy pierwszą połowę. Arsenal prowadzi 1:0, ale do awansu potrzebuje jeszcze jednego gola!

• Jeszcze jedna próba z daleka Masuaku, tym razem celna, ale piłkę pewnie łapie Cech!

• Groźnie! Po dośrodkowaniu Seby Fernandeza Koscielny omal nie wpakował piłki do własnej siatki! Po rzucie rożnym niecelne uderzenie z dystansu oddaje Masuaku.

• Szarża lewym skrzydłem Felipe Pardo kończy się centrą w ręce Petra Cecha.

• Na spalonym złapany Theo Wlacott.

• Walcott! Po indywidualnej akcji środkiem pola Anglik uderza płasko obok bramki rywala!

• Dobra akcja lewym skrzydłem Giroud przynosi gościom korner.

• Kolejne próby ofensywne Olympiakosu, ale na razie defensywa Arsenalu spisuje się bez zarzutu.

• Fernandez wywalczył rzut rożny dla Olympiakosu, po którym bardzo niecelnie główkuje Siovas.

• 1:0 dla gości!!! Po dośrodkowaniu Ramseya Giroud strzela gola głową! Zdecydowanie lepiej mógł interweniować Roberto, ale miał trochę pecha i Arsenal potrzebuje już tylko jednego gola do wyprzedzenia Greków w tabeli!

• GOOOOOL!!! Olivier Giroud!

• Po centrze w pole karne Oezila dobrym piąstkowaniem popisał się Roberto.

• Okazja dla Arsenalu! Po świetnej akcji prawym skrzydłem Campbella, Flamini uderza z siedmiu metrów w poprzeczkę! Po chwili jeszcze strzał głową oddał Giroud, ale złapał piłkę Roberto!

• Dośrodkowanie Fernandeza w pole karne nie przyniosło zagrożenia pod bramką Arsenalu.

• W akcji indywidualnej Felipe Pardo został zablokowany przy strzale z dystansu, ale do piłki dopadł jeszcze Seba Fernandez i posłał piłkę ponad poprzeczką!

• Żółta kartka dla Ramsey'a za faul taktyczny na Fortounisie w środku pola.

• To na razie nie jest wielkie widowisko. Arsenal stara się coś skonstruować w ofensywie, bo w końcu musi strzelić przynajmniej dwa gole, ale na razie podopiecznym Arsene'a Wengera nic się nie udaje.

• Pierwsze dziesięć minut zdecydowanie dla Olympiakosu. Arsenal na razie bardzo niemrawy w swoich poczynaniach.

• Żenująca symulka w polu karnym Fortounisa i zasłużona żółta kartka.

• Piłka przed pole karne, gdzie zablokowany strzał oddaje jeden z zawodników gospodarzy.

• Bellerin fauluje blisko linii bocznej pola karnego rywala. Rzut wolny dla Olympiakosu.

• Arsenal w ataku pozycyjnym, ale to Olympiakos jest groźniejszy w kontratakach. Zaden z nich jeszcze nie zakończył się jeszcze strzałem.

• Felipe Pardo już w drugiej minucie gry złapany na spalonym.

• Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

• Obie drużyny już na murawie stadionu w Pireusie. Czas na hymn Ligi Mistrzów!

• Ławki rezerwowych:

• Olympiakos: Kapino, Salino, Botia, Hernani, Finnbogason, Dominguez, Cambiasso.
    • Arsenal: Ospina, Chambers, Debuchy, Gibbs, Oxlade-Chamberlain, Gabriel, Iwobi.
  • To jest bezpośrednie starcie o drugie miejsce w grupie F! Arsenal, po porażce z Olympiakosem w pierwszym meczu na Emirates 2:3, musi dziś wygrać przynajmniej w takim samym stosunku albo wyżej. W przeciwnym razie to Grecy będą w kolejnej rundzie.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Olympiakosem Pireus a Arsenalem Londyn.