Olympiakos Pireus

1

Juventus Turyn

0

• Juventus w szoku! "Stara Dama" przegrywa w Pireusie 0:1. Bramkę na wagę trzech punktów dla Greków zdobył Kasami. 20 minut dobrej gry Juventusu to za mało na Olympiakos. Dziękuję za uwagę.

• KONIEC!

• Pierwszy od dawna wypad Olimpiakosu na połowę Juve. Afellay niedokładnie dośrodkował i wybija Bonucci.

• Kasami schodzi. Za niego Giannoulis.

• Ostatnia zmiana w Juventusie. Giovinco za Pogbę.

• Roberto znowu broni! Tym razem strzał Teveza, a dobitka Moraty niecelny.

• David Fuster za Alejandro Domingueza.

• Zaczarowana bramka Roberto! Strzał Moraty z 16 metrów broni bramkarz gospodarzy, piłka jeszcze odbija się od poprzeczki i wychodzi za boisko!

• Pereyra za Ogbonnę. Allegri idzie na całość!

• Wyśmienita okazja Teveza! Z kilku metrów niepilnowany uderza prosto w bramkarza Olimpiakosu!

• I znowu Morata przed szansą! Tevez prostopadle do Moraty, a ten z ostrego kąta strzela, ale jego uderzenie zablokowane.

• I znów groźnie pod bramką Roberto! Dośrodkowanie Vidala na głowę Moraty, ale napastnik Juve strzela nad bramką.

• I zmiana w Olimpiakosie. Za Mitroglu Afellay.

• I żółta kartka dla Marchisio za faul taktyczny.

• Ależ zmarnowana okazja Moraty! Piłkę do Hiszpana zagrał Marchisio, ten przyjął piłkę z obrońcą na plecach ale uderzył prosto w Roberto!

• W końcu jakaś akcja Juventusu. Dośrodkowanie z prawej strony Vidala, piłkę przyjął w polu karnym Tevez, odwrócił się strzelił, ale ponad bramką.

• I mogło być 2:0! Znów Kasami! Strata w środku Marchisio, piłkę na skrzydle przyjął Dominguez, zagrał do Kasamiego, a ten z pięciu metrów nie trafił w bramkę!

• I kolejna żółta kartka. Tum razem dla Pogby za uderzenie łokciem Elabdellaouiego.

• Pierwsza zmiana w ekipie Allegriego. Za Pirlo Marchisio.

• Masuaku ukarany żółtym kartonikiem za dyskusje z arbitrem.

• Goźny strzał z dystansu Milivojevicia, ale niecelny.

• Juventus dzisiaj potwierdza, że w europejskich pucharach nie radzi sobie najlepiej.

• Pirlo dzisiaj nawet rzuty wolne nie wychodzą...

• Zaczynamy drugą połowę!

• I koniec pierwszej połowy. Juventus przegrywa sensacyjnie z Olimpiakosem 0:1. Jedyną bramkę zdobył Kasami. Wracamy za 15 minut!

• Strzał Pirlo z rzutu wolnego, tym razem z prawej strony, ale nad poprzeczką.

• Żółta karka dla Botii.

• Ładnie wykonany rzut wolny przez Pirlo, miękkie zagranie do Teveza, ten zgrał na środek do Chielliniego, jednak włoski obrońca nieczysto trafił w piłkę!

• Dośrodkowanie z lewej strony Asamoaha, ale wybijają obrońcy.

• Kolejna strata Pirlo. To nie jest dzień doświadczonego pomocnika Juventusu.

• Długo utrzymywali się przy piłce zawodnicy Juve. Akcję postanowił zakończyć strzałem Arturo Vidal, ale nieczysto trafił futbolówkę, a ta trafiła w nogi obrońcy Olympiakosu.

• Rzut wolny z prawej strony. Alejandro Dominguez dośrodkował piłkę na szósty metr, ale jeden z defensorów Juventusu wyskoczył najwyżej i zażegnał niebezpieczeństwo.

• Piłkę stracił Andrea Pirlo, a piłkarze Olympiakosu podręcznikowo rozegrali szybki atak. Konstantinos Mitroglou z lewej strony idealnie obsłużył Pajtima Kasamiego, który płaskim strzałem z około 16 metrów zaskoczył Buffona

• GOOOOOL! Pajtim Kasami

• W ataku pozycyjnym gospodarze. Piłkarze Olympiakosu rozgrywają jednak bardzo wolno. Piłkę przejęli gracze Juventusu. Przeprowadzili szybką kontrę, ale Morata z prawej strony zacentrował prosto w Roberto.

• Długa piłka z prawej strony do Kwadwo Asamoaha, podanie było jednak minimalnie zbyt mocne i Roberto, który dobrze rozczytał akcję pewną interwencją zażegnał niebezpieczeństwo.

• To powinna być bramka dla Olympiakosu! Dominguez, kapitalnym przyjęciem piłki zgubił krycie obrońcy i z najbliższej odległości strzelił z lewej strony po dlugim słupku. Piłkarz Olympiakosu pomylił się minimalnie.

• Carlos Tevez za mocno zagrał piłkę do Arturo Vidala, Roberto uprzedził jednak zawodnika Juventusu.

• Olympiakos Pireus - Juventus Turyn

• Teraz zagrożenie pod bramkąJuventusu stworzyli piłkarze Olympiakosu. Kasami zdecydował się na silny, płaski strzał z dystansu. Buffon spisał się jednak bez zarzutów.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zapanowało spore zamieszanie. Futbolówka trafiła do Bonucciego, który odegrał ją do Carlosa Teveza, a ten wpakował piłkę do siatki. Liniowy uniósł jednak do góry chorągiewke, gol nie został uznany.

• Ładna akcja Carlosa Teveza, który przebiegł z futbolówką ładne kilka metrów, ale odrobinę zbyt mocno podał do Alvaro Moraty. Hiszpan nie opanował piłki.

• Dynamiczny początek spotkania, ale w ostatnich minutach gra nieco się uspokoiła. Bez wiekszego zagrożenia pod bramkami obu zespołów.

• Po rzucie rożnym jeden z piłkarzy Juventusu uderzył piłke głową, a przeciął ją jeszcze Carlos Tevez. Futbolówkę zmierzającą do siatki wybił Omar Elabdellaoui. Defensor Olympikoasu uratował swoją druzynę przed stratą gola.

• Arthur Masuaku dogrywał piłkę z rzutu rożnego, ale jego zagranie było nieco zbyt głębokie i piłkę pewnie złapał Gianluigi Buffon.

• Z rzutu wolnego kapitalnie uderzył Dominguez, jednak fantastyczną interwencją popisał się Gianluigi Buffon, który sparował piłkę na rzut rożny.

• Długa piłka do Stephana Lichsteinera, który ostro wrzucił futbolówkę w pole karne, ale obrońcy Olymoikosu w porę zażegnali niebezpieczeństwo.

• Zaczęli.

• Piłkarze już wychodzą na boisko. Za chwilę zaczynamy.

• Sytuacja w tej grupie jest naprawdę interesująca. Wszystkie cztery zespoły mają po 3 punkty!

• Znamy składy, a za 25 minut zaczniemy mecz 3. serii spotkań w grupie A.

• Ponad pół godziny do rozpoczęcia tego spotkania. Za chwilę składy obu ekip.