Olympique Lyon 0 - 2 Zenit Sankt Petersburg

0

Zenit Sankt Petersburg

2

• Za poświęcony czas i uwagę dziękuje Adam Bochenek. Bądźcie z nami

• Piękny sen Zenitu wciąż trwa. Czwarte kolejne zwycięstwo i już w pierwszych dniach listopada podopieczni Andre Villasa-Boasa wiedzą co będą robić przyszłej wiosny. Zenit jest trzecią drużyną, która już na tym etapie zapewniła sobie udział w fazie play off. Lyon co prawda wciąż ma matematyczno-promilowe szanse, ale może lepiej o nich nie wspominać i nie drażnić francuskich zawodników.

• Ostatnia korekta składu OL z ławki

• Z Trylogii Sienkiewicza: "Kończ Waść, wstydu oszczędź" Pasuje prawda?

• Tym razem to Danny fauluje, powstrzymując kontratak OL

• A mówi się że kapitan ostatni opuszcza tonący okręt... Gonalons brzydko fauluje Danny'ego, który ogrywa pomocnika OL, druga żółta kartka i koniec udziału w meczu kapitana gospodarzy

• Trener Fournier próbuje coś zmienić, póki co zmienia Jalleta

• Hulk przejął piłkę w okolicach linii środkowej, podprowadził piłkę z 3o metrów mijając po drodze dwóch zawodników gospodarzy, zagrał prostopadle do Dziuby, napastnik Zenitu uprzedził Lopesa, zagrywając obok niego, piłka leniwie wtoczyła się do bramki, próbował ją zgarnąć jeszcze przed linią bramkową Tolisso, ale nie zdążył

• Brzydki faul Criscito na Beauvue

• piłkarze Zenitu rozpoczynają drugą połowę, po awans!

• Yanga-Mbiwa kilka metrów przed pustą bramką myli się okropnie, kibicom OL pozostaje tylko zapłakać

• Valbuena przytomnie uniknął spalonego po podaniu Lacazette'a, piłka trafiła do Tolisso, który technicznym strzałem wewnętrzną częścią był bliski zmuszenia Łodygina do wieczornej gimnastyki

• Dośrodkowanie Bedimo z lewej strony bez żadnego podtekstu bramkowego

• Hulk zrobił wszystko na co tylko miał ochotę w polu karnym, ogrywając na prawej stronie dwóch defensorów OL, Dziubie wystarczyło tylko ... dziubnąć piłkę obok Lopesa

• Sekwencja stałych fragmentów dla drużyny Zenitu, wszystko kończy przeciągnięta centra Criscito

• Ładna akcja OL, piękny cross Lacazette'a do Jalleta na prawą stronę, ten wycofuje piłkę do Valbueny, ni to strzał ni dośrodkowanie filigranowego pomocnika umiejętnie wybijają defensorzy gości

• Czas na hymn ligi mistrzów!

• Przypomnijmy, że drużyna Zenitu zwyciężając w dzisiejszym spotkaniu lub remisując (przy braku zwycięstwa Gent w meczu z Valencią) zapewni sobie już awans do fazy play off

• Kibice Zenitu mogą odetchnąć z ulgą - mający drobne problemy mięśniowe Hulk znalazł się w wyjściowej jedenastce

• Ławka rezerwowych Lyonu: Gorgelin, Morel, Rafael, Ferri, Malbranque, Mvuemba, Cornet.

• Ławka rezerwowych Zenitu: Kerzhakov, Smolnikov, Zuev, Ryazantsev, Yusupov, Evseev, Dolgov.

• Już za niespełna pół godziny pierwszy gwizdek sędziego. Przyjrzyjmy się zatem składom w jakich wystąpią obie ekipy oraz ławkom rezerwowym.

• Olympique Lyon - Zenit LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Ostatnia szansa dla Francuzów

Jedyna drużyna z perfekcyjnym bilansem w obecnej edycji Ligi Mistrzów – Zenit Sankt Petersburg wyrusza do Francji po swój kolejny skalp. Dla Lyonu to ostatnia szansa, by jeszcze spróbować zawalczyć o fazę pucharową.