Paris Saint-Germain 2 - 1 Chelsea Londyn

Paris Saint-Germain

2

Chelsea Londyn

1

• Dziękujemy, że byliście dzisiaj z nami i zapraszamy do śledzenia jutrzejszych relacji z kolejnych spotkań 1/8 finału Ligi Mistrzów.

• Śędzia kończy dzisiejsze spotkanie! Paris Saint-Germain pokonuje Chelsea Londyn 2:1. Bramki dla paryskiego zespołu zdobyli Ibrahimović oraz Cavani. Jedyną bramkę dla "The Blues" zdobył natomiast Obi Mikel.

• Pedro wbiegł w pole karne i uderzył, jednak trafił tylko w boczną siatkę.

• Piłka powędrowała w pole karne, gdzie był Ibrahimović. Przytomna interwencja Courtois uchroniła Chelsea przed utratą trzeciego gola!

• Goście mieli teraz rzut wolny. Willian dośrodkował w pole karne, ale piłka trafiła prosto w ręce bramkarza.

• Thiago Silva chciał postraszyć Courtois, jednak wystraszył co najwyżej kibiców na trybunach.

• Pastore dograł w pole karne do Marquinhosa, który postanowił uderzyć na bramkę. Dobra interwencja golkipera "The Blues".

• W miejsce Matuidiego pojawia się natomiast Pastore.

• Podwójna zmiana w PSG. Veratti opuszcza plac gry, z kolei pojawia się na nim Rabiot.

• GOOOOOL!!! CAVANI! Urugwajczyk dostał piłkę po prostopadłym zagraniu, wpadł z nią w pole karne i pokonał Courtois!

• Piłka trafiła do Oscara, który znalazł się w sytuacji sam na sam. Piłkarz Chelsea źle przyjął jednak futbolówkę i Trapp zdążył mu ją wytrącić.

• Zmiana również w ekipie gospodarze. Cavani zmienia Lucasa.

• Pierwsza zmiana w zespole Chelsea. Oscar zastępuje na placu gry Hazarda.

• ...i David Luiz ukarani żółtym kartonikiem.

• Lucas...

• Di Maria bezpośrednio z rzutu wolnego! Courtois czekał jednak do końca i w odpowiednim momencie wyciągnął się jak struna.

• Żółtą kartką za faul na Verattim ukarany Pedro. Rzut wolny dla PSG.

• Piłka wylądowała w polu karnym, gdzie dopadł do niej Ibrahimović, ale jego uderzenie zostało zablokowane. Dobijać próbował jeszcze Matuidi, ale jego strzał również nie doszedł do bramki Courtois.

• Maxwell dostał piłkę w pole karne i próbował odgrywać do Ibrahimovicia. Szwed był jednak dobrze kryty i nie zdołał przyjąć piłki.

• Lucas wbiegł z piłką w pole karne i mając przed sobą tylko bramkarza zdecydował się na uderzenie. Fantastyczna interwencja Courtois!

• Znów piłka wylądowała w polu karnym, gdzie był Maxwell. Tym razem dobrą pracę na przedpolu wykonał golkiper Chelsea, Courtois, który wybił piłkę.

• Di Maria doskonale dograł do Maxwella w pole karne. Przytomną interwencją popisał się Cahil, który wślizgiem oddalił zagrożenie od własnej bramki.

• Paryżanie próbowali teraz dostać się bliżej bramki rywali, ale ci bez problemów odebrali im futbolówkę.

• Willan dograł do Diego Costy, a ten zdecydował się na strzał. Piłka trafiła prosto w ręce Courtois.

• Di Maria zdecydował się na uderzenie z dystansu. Golkiper "The Blues" sparował piłkę nad poprzeczkę!

• Kontratak w wykonaniu Chelsea! Willian dograł do Costy, a ten w doskonałej sytuacji trafił prosto w Courtois.

• Veratti zderzył się teraz z Hazardem. Obaj piłkarze zwijają się z bólu na murawie.

• Arbiter rozpoczyna drugą połowę. Tym razem od środka gospodarze.

• Sędzia kończy pierwszą część spotkania. Po emocjonujących 45 minutach Paris Saint-Germain remisuje z Chelsea Londyn 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Ibrahimović, z kolei do wyrównania doprowadził Obi Mikel.

• GOOOOOL! CHELSEA WYRÓWNUJE! Diego Costa przedłużył głową dośrodkowanie i piłka wylądowała pod nogami Obi Mikela. Pomocnik "The Blues" naprawił swój błąd sprzed kilku minut i skierował piłkę do bramki.

• Willian uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego. Thiago Silva wybił piłkę głową na rzut rożny.

• Hazard faulowany przed polem karnym i tym razem rzut wolny będą mieli londyńczycy.

• Ależ pecha miał teraz Obi Mikel. Nigeryjczyk najpierw sfaulował Lucasa, a potem zmylił interweniującego Courtois i piłka wylądowała w bramce.

• GOOOOOL!!! IBRAHIMOVIĆ! Szwed zdecydował się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego. Piłka przeleciała pod nogami Obi Mikela i wylądowała w siatce.

• Żółta kartka dla Obi Mikela za faul na Lucasie. Gospodarze będą mieli rzut wolny z dogodnej odległości.

• Di Maria dośrodkował z rzutu rożnego... prosto w ręce interweniującego Courtois.

• Di Maria był w posiadaniu piłki i zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego. Niecelnie uderzył Argentyńczyk i wydaje się, że mógł to rozegrać inaczej.

• Lucas wbiegł z piłką w pole karne i próbował odegrać do tyłu. Nie zauważył jednak swoich kolegów i rywale przejęli futbolówkę.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne. Do piłki wyskoczył Ibrahimović, który uderzył nieczysto i tym samym nie sprawił problemów Courtois.

• Ivanović był teraz niedokładnie kryty i piłka powędrowała właśnie do niego. Zawodnik Chelsea przyjął futbolówkę głową i uderzył w boczną siatkę.

• Willian wysoko posłał piłkę w pole karne. Poza linię boczną boiska główkuje Thiago Silva.

• Fabregas faulowany przez Verattiego i rzut wolny będą mieli goście.

• Dobrze ustawieni są teraz "The Blues". Gospodarze mają problemy z konstruowaniem ataku pozycyjnego.

• Willian zagrał do Pedro na lewą stronę, a ten płasko dograł w pole karne. Było tam aż dwóch zawodników Chelsea, jednak żaden z nich nie doskoczył do piłki.

• CÓŻ ZA SYTUACJA! Willian dostał podanie od Hazarda i zacentrował wprost na głowę Diego Costy, który skierował piłkę w stronę bramki. Futbolówka po fantastycznej interwencji Trappa wylądowała na poprzeczce.

• Goście już od minuty próbują dostać się pod pole karne rywali. Dobrze ustawiona jest formacja defensywna PSG.

• Pierwszą żółtą kartką w tym spotkaniu ukarany Ibrahimović.

• Lucas ruszył do prostopadłego zagrania Di Marii i mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam. Dobrą interwencją popisał się jednak Azpilicueta, który w porę wytrącił mu futbolówkę spod nóg.

• Londyńczycy znaleźli się teraz pod bramką PSG. Pedro próbował dośrodkowywać w pole karne, ale zrobił to zbyt niedokładnie.

• Matuidi doskonale wypuścił Maxwella z lewej strony, a ten dograł w pole karne do Di Marii. Argentyńczyk nie dopadł jednak do piłki. Mogło być naprawdę niebezpiecznie.

• Sam poszkodowany postanowił wykonać ten stały fragment gry. Piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

• Gospodarze trzy razy próbowali dostać się blisko bramki Courtois. W końcu Ibrahimović wywalczył rzut wolny w okolicach trzydziestego metra.

• Diego Costa wbiegł z futbolówką w pole karne, ale na czas odebrał mu ją Thiago Silva.

• Matuidi długim zagraniem chciał wypuścić wbiegającego z prawej strony Marquinhosa. Nie zrozumieli się paryżanie i piłkę przejęli rywale.

• Kolejna próba w wykonaniu PSG. Tym razem z okolic pola karnego uderzał Lucas. Bardzo, bardzo niecelnie.

• Mamy już 5. minutę spotkania, a goście nadal mają problemy z wyjściem z własnej połowy.

• Veratti zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego. Pierwsza skuteczna interwencja Courtois.

• Paryżanie już dwukrotnie zagościli pod polem karnym rywali, jednak nic z tego nie wyszło, bo obrońcy Chelsea odzyskali futbolówkę.

• Arbiter gwiżdże po raz pierwszy! Od środka rozpoczęli goście.

• Sędzia Carlos Velasco Carballo wraz z asystentami wyprowadza wyprowadza już obie jedenastki na murawę paryskiego stadionu.

• Rezerwowi Chelsea Londyn: Begović, Miazga, Oscar, Traore, Kenedy, Loftus-Cheek, Remy

• Rezerwowi Paris Saint-Germain: Sirigu, Kurzawa, Van Der Wiel, Stambouli, Rabiot, Pastore, Cavani

• Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki obu zespołów. Czas na rezerwowych.

• Chelsea z kolei plasuje się na 12. miejscu w tabeli Premier League. Londyńczycy są jednak podbudowani ligowym zwycięstwem nad Newcastle (5:1). Dodatkowo dzisiejsze spotkanie powinno być dla podopiecznych Guusa Hiddinika motywacją samą w sobie.

• Zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania jest zespół z Paryża, który zdominował ligę francuską. PSG w tym sezonie nie przegrało żadnego ligowego spotkania, a nad drugim w tabeli AS Monaco ma aż 24 punkty przewagi.

• Witamy serdecznie! Już za niecałe pół godziny na Parc des Princes Paris Saint-Germain podejmie Chelsea Londyn w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z tego spotkania!