Paris Saint-Germain

0

Real Madryt

0

• W końcówce meczu niesamowity kocioł pod bramką Navasa, ale ostatecznie obrona Częstochowy udana. Remis bezbramkowy bez wskazania na żadną z drużyn, ale co by nie mówić, jest to korzystny wynik dla Królewskich. Mimo braku goli spotkanie oglądało się całkiem przyjemnie, oby więcej takich bezbramkowych remisów. To tyle, jeśli chodzi o dziś. Dobrej nocy życzy Adam Wielgosiński.

• Intruz na boisku, przerwa. Ochrona na stadionie nie chroni granic jak Węgrzy.

• Czeryszew oddawał strzał z 30 metrów gorszą nogą. Nie chcecie wiedzieć, jaki był efekt. Jeśli ktoś jednak chce, to daję odpowiedź - Michał Kucharczyk.

• Aurier z kartką za faul, którego nie było.

• Strata Czeryszewa, PSG idzie z kontrą, jednak Rosjanin fauluje i przerywa atak.

• Centra Kroosa w pole karne z rzutu wolnego, Thiago Silva wyjaśnia sytuację.

• Świetne podanie do Ibry, jednak ten na spalonym.

• Ezequiel Lavezzi wchodzi za Verattiego.

• Vazquez z kartką.

• Czeryszew zmienia Jese.

• Kapitalna kontra Realu zmarnowana przez niecelne uderzenie Ronaldo. To nie jest najlepszy mecz skrzydłowego Królewskich.

• Isco siada na ławkę, za niego Modrić.

• Fantastyczny rajd Jese przerwany przez Verattiego.

• Za di Marię wbiega Lucas Moura.

• Javier Pastore zmienia Edinsona Cavaniego.

• Di Maria ograł Jese, strzał, rykoszet od obrońcy i z lekkimi problemami wyłapuje Navas.

• Coś w tym jest.

• Ibra z wolnego prosto w mur.

• Kartka dla Ramosa za faul na Verattim.

• Dobrze zapowiadająca się akcja PSG zakończona niecelnym podaniem Ibry.

• Aurier uchronił swoją ekipę od straty bramki, lecz mamy przerwę w grze z powodu kontuzji.

• Mały chaos na boisku, sporo niecelnych zagrań.

• Mocny strzał Ronaldo, piłka trafia w mur i jest korner dla Los Blancos.

• Veratti podcina Ronaldo i otrzymuje kartonik. Dobra pozycja do oddania strzału.

• Centra Motty w pole karne, Cavani wbiega i zewnętrzną częścią stopy próbował pokonać Navasa, ale piłka poleciała obok bramki.

• Ibra źle przyjął piłkę, Real zaczyna akcję od linii obronnej.

• Zaczynamy drugą część gry!

• Zlatan kontra Ronaldo

• Real stwarzał więcej okazji, gra w lepszym tempie i znakomicie ustawia się w defensywie. PSG ma częściej piłkę, lecz praktycznie nic z tego nie wynika, gdyż nie mogą się przedrzeć przez zasieki obronne Hiszpanów. Wracamy za kwadrans.

• PSG nie może wyjść ze swojej połowy. Real gra na znakomitej szybkości, na kilka kontaktów, a Francuzi bardzo niecelnie podają. Próbują grać prostopadłe piłki, lecz te są od razu kasowane przez stoperów czy pivotów Królewskich.

• Piłkę sprzed linii wybija Marquinhos! Wisi w powietrzu gol dla Realu.

• Kolejna długa piłka do ataku PSG i kolejny spalony. Takie granie nie ma najmniejszego sensu.

• Centra z rogu Realu, w polu karnym rywala faulował Varane.

• Dośrodkowanie z lewego skrzydła Marcelo, Cristiano mocno główkował i z problemami interweniował Trapp. Pierwsza okazja Portugalczyka w tym spotkaniu.

• Aurier wypuszczony przez Mottę na lewej flance, jednak prawy obrońca paryżan koncertowo zepsuł tę znakomicie zapowiadającą się akcję.

• Mecz nieco stracił na tempie. Real znakomicie gra w obronie, a PSG próbuje stworzyć groźną sytuację z ataku pozycyjnego.

• Kapitalnie Varane niszczy kontry PSG.

• Kapitalne otwierające podanie Kroosa do Jese, ten w sytuacji sam na sam trafia w Trappa.

• Kontra PSG zwolniona przez Verattiego, akcja straciła na tempie i zawodnicy Realu zdążyli wrócić do obrony. Trwa atak pozycyjny.

• Do trzydziestego metra od bramki Navasa PSG ma sporo swobody, później jest nie lada problem na stworzenie akcji, stąd spora ilość długich piłek w kierunku ofensywnego tercetu paryżan.

• Utyka Cristiano Ronaldo, oby to nie było nic poważnego.

• Isco wszedł lewą stroną, dwóch graczy minął, na trzecim się zatrzymał.

• Szybko rozegrany rzut wolny, piłka do Edinsona Cavaniego, Urugwajczyk jednak na ofsajdzie.

• Prostopadła piłka do Cristiano, Kevin Trapp wybiegł szybciej i złapał futbolówkę.

• Ibra jak przecinak wszedł w Ramosa, mamy przerwę w grze. Upiekło się Szwedowi, sędzia nie dał kartki.

• Dośrodkowanie Motty w pole karne rywala zbyt moce. Od bramki zacznie Navas.

• Casemiro faulował Matuidiego. Kretyński faul, gracz PSG nie doszedłby do piłki.

• Kapitalne podanie di Marii do Matuidiego na wolne pole, jednak Navas w porę wybiegł na przedpole.

• Pierwszy celny strzał francuskiej ekipy. Zza pola karnego uderzył Matuidi.

• Ronaldo uderza i trafia w mur, który wydaje się, że był zbyt blisko piłki.

• Matuidi z kartką za ciągnięcie za koszulkę. Rzut wolny w dobrej pozycji do zdobycia gola.

• Jese próbował szybko rozegrać piłkę, jednak stracił futbolówkę.

• Długa piłka do Ibry, Szwed na spalonym.

• Zbyt krótko wybity korner, jeszcze raz z rogu zacznie PSG.

• Ojojoj, Varane wybił piłkę pod presją Ibry i trafił w twarz sędziego zabramkowego. Arbiter twardo, nawet się nie podrapał! Róg dla Realu.

• Pierwszy strzał w tym meczu. Marcelo uderzał zza pola karnego.

• Strata Thiago Motty w środku pola, szybki atak Realu, Marquinhos wybija piłkę poza boisko.

• Paryżanie wysoko zaatakowali przyjezdnych. Aż dziewięciu piłkarzy PSG na połowie Realu.

• Wszyscy gotowi, mamy pierwszy gwizdek Nicoli Rizzoliego.

• Obie ekipy już wyszły na murawę Parku Książąt.

• W tym starciu mamy mały smaczek. W ekipie PSG zagra trzech byłych piłkarzy Barcy, Maxwell, Ibrahimović oraz Motta. Ponadto przeciwko swoim byłym klubowym kolegom zagra Angel di Maria.

• Mimo drugiego miejsca w grupie, według bukmacherów faworytem tego starcia jest PSG.

• Obie ekipy, mówiąc młodzieżowo, masakrują swoich rywali w Lidze Mistrzów. Na czele grupy Real z kompletem punktów z bramkami w stosunku 6:0. PSG ma o gola mniej strzelonego.

• Ławka rezerwowych Realu: Mayoral, Casilla, Fernandez, Modrić, Czeryszew, Kovacić, Llorente.

• Ławka rezerwowych PSG: Lavezzi, Kurzawa, Moura, Sirigu, van der Wiel, Pastore, Rabiot.

• Znamy podstawowe składy obu drużyn, które są widoczne w panelu po lewej stronie.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację na żywo z hitu trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów!

• Ronaldo

• Paris Saint-Germain zmierzy się wieczorem z Realem Madryt. Stawką będą punkty w fazie grupowej Ligi Mistrzów, które mogą zadecydować o tym, że jedna z tych dwóch drużyn będzie niemal pewna awansu do dalszych gier. Wobec formy ostatnich drużyn i nazwisk zawodników, którzy będą uczestniczyć w tym spektaklu można być pewnym, że będzie to doskonałe widowisko.