• Koniec meczu! PSV pewnie i zasłużenie pokonuje Wolfsburg 2:0!

• Cztery minuty doliczone do tego meczu.

• Żółta kartka dla Naldo.

• Zoet pewnie łapie piłkę po uderzeniu z dystansu Luiza Gustavo.

• Dość przypadkowa długa piłka do Guardado dociera w pole karne do De Jonga, który wyprzedza Naldo, lobuje Benaglio i jest już 2:0!

• GOOOOL! De Jong!

• Żółta kartka dla De Jonga za faul na obrońcy Wolfsburga.

• Pereiro zmienia Narsingha.

• Indywidualna akcja Naldo, po której mocny strzał Brazylijczyka z trudem broni Zoet!

• Żółta kartka dla Ariasa.

• Zoet łapie dośrodkowanie Vieirinhi z prawego skrzydła.

• Caligiuri z 22 metrów uderzył wyraźnie obok bramki przeciwnika.

• Mamy gola w drugim meczu tej grupy. Po trafieniu Rooneya Manchester United prowadzi z CSKA 1:0.

• ... oraz Hendrix za Mahera.

• Dwie zmiany w PSV. Isimat-Mirin za Locadię...

• Po centrze Narsingha Maher uderzył głową nieznacznie obok bramki rywala!

• ... oraz Draxler za Guilavoguiego.

• Dwie ostatnie zmiany wśród gości. Bendtner za Dosta...

• W tej chwili w grupie B Wolfsburg i PSV mają po 6 punktów, a Man United i CSKA po 5. Niezwykle wyrównana stawka.

• Z dystansu szczęścia spróbował Caligiuri, ale huknął wysoko nad poprzeczką!

• Vieirinha zmienia Schuerrle.

• Rzut rożny dla Wolfsburga nie przyniósł zagrożenia dla bramki PSV.

• Godzina gry za nami. Gospodarze zdołali zadać pierwszy cios w tym meczu, jak odpowiedzą Wilki z Wolfsburga?

• Na spalonym został teraz złapany De Jong.

• Doskonałe prostopadłe podanie Narsingha do Locadii, a ten w sytuacji sam na sam z Benaglio pokonuje Szwajcara mocnym płaskim strzałem! 1:0!

• GOOOOLLL! Locadia!

• Na spalonym został złapany De Jong.

• Strzał z dystansu Naldo został zablokowany przez gospodarzy.

• Ataki PSV na początku drugiej połowy. Defensywa Wolfsburga poradziła sobie jednak i z Maherem, i z Narsinghiem.

• Wznawiamy grę w Eindhoven!

• Koniec pierwszej połowy. Bardzo, ale to bardzo przeciętne 45 minut za nami i zasłużony bezbramkowy remis.

• Żółta kartka dla Guardado.

• Szansa dla PSV! Propper zagrywa prostopadle do Narsingha, ten uderza płasko, ale broni Benaglio!

• Ucierpiał teraz Arnold w starciu z Brumą. Piłkarz Wolfsburga potrzebuje pomocy medycznej,

• Żółta kartka dla Caligiuriego.

• Castells się ubierał, ubierał, a Benaglio jak grał, tak gra dalej i chyba to się jednak do przerwy nie zmieni.

• Benaglio wraca przynajmniej na chwilę do gry, ale wygląda na to, że zmiana i tak będzie niezbędna.

• Benaglio został totalnie znokautowany przez Locadię. Będzie potrzebna zmiana!

• Groźna akcja PSV, zagranie przed bramkę, gdzie Benaglio uprzedza atakującego Locadię. Bramkarz Wolfsburga jeszcze potężnie zderzył się z rywalem i nie wygląda to dobrze!

• Groźną centrę Mahera doskonale piąstkuje z pola karnego Benaglio. W międzyczasie kartkę ogląda Arnold.

• Rzut rożny dla Wolfsburga przynosi groźną kontrę PSV. Podanie do Narsingha okazało się zbyt mocne i akcję przerwał dobrym wyjściem z bramki Benaglio.

• Nieudana kontra w wykonaniu Wolfsburga. Schuerrle nie zdołał dokładnie dograć do wychodzącego na czystą pozycję Dosta.

• Diego Benaglio pewnie łapie długą piłkę zagraną w pole karne przez Hectora Moreno.

• Szansa dla Wolfsburga! Piłka w pole karne do Dosta, który w pojedynku z Zoetem uderza w bramkarza rywali!

• Teraz do strzału głową doszedł po rzucie rożnym Locadia, ale uderzył bardzo niedokładnie!

• Świetne uderzenie z dystansu Brumy! Benaglio kapitalnie odbija piłkę na rzut rożny!

• Kwadrans gry za nami i trzeba przyznać, że na razie nie jest to wielki mecz.

• Rodriguez z rzutu wolnego uderza ponad poprzeczką!

• Caligiuri faulowany tuż przed polem karnym PSV. Może być groźnie.

• PSV długimi momentami utrzymuje się przy piłce i konstruuje atak pozycyjny. Na razie bez skutku.

• Długa piłka w pole karne do rozpędzonego Mahera, ale ten uderza zbyt lekko, by zaskoczyć Benaglio.

• Pierwsza okazja dla Wolfsburga! Luiz Gustavo uderza głową ponad poprzeczką.

• Rozpoczynamy mecz w Eindhoven!

• Sędzią tego spotkania będzie doświadczony Szwed Jonas Eriksson.

• Rezerwowi Wolfsburga: Casteels, Dante, Traesch, Vieirinha, Draxler, Schaefer, Bendtner.

• Rezerwowi PSV: Pasveer, Schaars, Hendrix, De Wijs, Bergwijn, Pereiro, Isimat-Mirin.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn.

• Arena dzisiejszego spotkania - Philips Stadion w Eindhoven.

• Sytuacja w grupie B jest bardzo ciekawa. W tabeli prowadzi Wolfsburg, który dotąd zdobył sześć punktów. Po cztery oczka mają zespoły CSKA Moskwa oraz Manchesteru United, a trzy PSV Eindhoven. To oznacza, że wszystkie drużyny mają zbliżone szanse na awans do fazy pucharowej i żadnej z nich nie można nazwać outsiderem.

• Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu grupy B piłkarskiej Ligi Mistrzów, w którym PSV Eindhoven zmierzy się z VfL Wolfsburg.