Real Madryt

1

Paris Saint-Germain

0

• PSG stworzyło sobie multum okazji do strzelenia gola, ale błąd Kevina Trappa sprawił, że to Real Madryt wychodzi dziś zwycięsko z tego starcia po trafieniu Nacho. To tyle na dziś, dobrej nocy życzy Adam Wielgosiński!

• Kartka dla Navasa za grę na czas.

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• Di Maria z wolnego i...poprzeczka ratuje Navasa!!!

• Casemiro fauluje w niewielkiej odległości od swojej bramki. Dobra okazja dla paryżan.

• Na boisku nudy. Można by rzecz śpiewająco: nic ciekawego.

• Przy owacji Santiago Bernabeu schodzi Isco. W jego miejsce Mateo Kovacić.

• Trapp broni strzał Vazqueza.

• Kontra Realu, rajd Vazqueza prawą stroną, próba centry, ale jest tylko róg dla Los Blancos.

• Di Maria dośrodkowywał z rogu i...trafił w słupek!

• Moura za Matuidiego.

• Najładniejsza akcja Realu. Klepka, wrzutka z prawej flanki Vazqueza, uderzenie wolejem Isco, Trapp broni.

• Chwaliliśmy Di Marię. Próbka jego umiejętności z dzisiaj.

• Real znakomicie się broni, PSG nie jest w stanie przedostać się pod "szesnastkę" Navasa.

• Brazylijczyk nie zagra w kolejnym spotkaniu grupowym Francuzów.

• Kartka dla Luiza za faul na Isco, który wybiegał na czystą pozycję.

• Wrzutka Kroosa z rzutu wolnego, Isco wygrywa pojedynek główkowy, ale golkiper PSG bez problemu łapie piłkę.

• Lucas Vazquez zmienia Jesego.

• Oklaski na Bernabeu, bo James wybiegł na rozgrzewkę.

• Łohoho, Jese porwał się z motyką na słońce. David Luiz był ze trzy metry przed nim, ale Jese mimo to chciał go wyprzedzi w pojedynku biegowym. Nie pykło.

• Znakomity przechwyt Kroosa, była akcja 3-3, jednak Niemiec zagapił się i stracił piłkę, nie zauważając zabiegającego zza pleców Rabiota.

• Real Madryt - Paris Saint-Germain

• Tempo meczu opadło, Real praktycznie zdominowany przez rywala, ale mimo wszystko trzyma go na odległość od swojego pola karnego.

• Isco uderza zza pola karnego, rykoszet, Trapp z trudem broni!

• Ibra uderzał z ok. 40 metrów, ale szkoda gadać, co to było. Gołębie na dachu pozabijane.

• PSG nie jest w stanie się przebić przez mur z białych koszulek, ale od czego jest di Maria? Znowu prostopadła piłka, ale tym razem stoperzy Realu na posterunku.

• Znakomite, kolejne już w tym meczu, otwierające podanie Di Marii, jednak Cavani na ofsajdzie.

• Strzał z dystansu Cristiano, piłka wysoko w trybunach.

• Danilo bandycko atakuje rywala od tyłu, jednak o dziwo nie otrzymuje kartki.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Zawodnicy obu ekip już są na murawie.

• Wyniki do przerwy wszystkich aktualnie rozgrywanych meczów.

• Ufff, to była bardzo dobra pierwsza połowa. Mimo wolnego początku, końcówka tej części gry bardzo żywa, mało błędów technicznych, oby tak dalej w drugiejpołowie.

• Fenomenalna kontra PSG, Cavani mógł strzelić gola na 1-1, jednak zabrakło mu trochę szczęścia w sytuacji sam na sam.

• Przyspieszył akcję Real, Isco minął Luiza, jednak z Trappem nie dał sobie rady.

• Aż o cztery minuty przedłużona pierwsza połowa.

• Pierwsza kartka w tym meczu, ukarany Serge Aurier.

• Wrzutka z rogu na długi słupek, Ibra zgrywa na trzeci metr do Cavaniego, ten minimalnie się myli, ale nawet gdyby trafił, to gol zostałby nieuznany, spalony.

• Toni Kroos wyskakuje z drugiej linii i próbuje założyć pressing na połowie PSG, ale żaden z kolegów mu nie pomaga.

• Wrzutka Maxwella z lewej flanki, wyskoczył Ibra, wyskoczył Cavani, ale nikt nie zdołał przeciąć tej piłki.

• Gol Nacho.

• Rabiot zza pola karnego, Navasa ratuje słupek!

• Strzał Kroosa, Silva blokuje i piłka leci do góry, Trapp do niej wychodzi, jednak orientuje się, że Nacho będzie szybszy, ale już było za późno.

• NACHO!!! 1-0 dla Realu!!!

• Tak jak przewidywaliśmy, Marcelo schodzi z boiska z kontuzją. W jego miejsce wbiega Nacho.

• Dłuższa przerwa w grze, ale prawdę mówiąc, nie wiadomo, o co chodzi. Chyba Marcelo poprosił o zmianę.

• Ibra huknął z wolnego, piłka znów minimalnie obok bramki.

• PSG spokojnie rozgrywa piłkę, ale dobre ustawienie Realu w obronie uniemożliwia gościom dostanie się pod bramkę Los Blancos.

• Ronaldo próbuje szczęścia z rzutu wolnego, piłka trafia w mur i ostatecznie w rękawicach Trappa.

• Strzały: Real 1-4 PSG

• Wrzutka Auriera, Cavani nie opanował piłki.

• Finezyjny strzał Ibry, wewnętrzną częścią stopy, piłka o centymetry mija słupek bramki Navasa.

• Kapitanie rozegrana akcja PSG, jednak strzał Matuidiego mocno nieczysty, piłka w rękawicach Navasa.

• Szybka kontra PSG przerwana przez przechwyt Danilo, tym razem Real szuka dziury w formacji obronnej ekipy Blanca.

• Jednak Veratti schodzi. W jego miejsce Adrien Rabiot.

• Uderzenie Ibry, piłka poleciała wysoko w trybuny.

• Włoch jednak wraca na boisko, tak samo Isco.

• Veratti ze łzami w oczach, to chyba oznacza koniec spotkania dla tego piłkarza.

• Kolejna przerwa w grze, na murawie leży Marco Veratti.

• Aurier wstrzeliwuje piłkę w pole karne, futbolówkę przejmuje Sergio Ramos.

• PSG w przewadze jednego zawodnika konstruuje atak pozycyjny, Real zagęścił środek pola.

• Aurier jest gotowy do wejścia na boisko, wciąż nie wiemy, co z Isco.

• Przerwa w grze. Aurier i Isco zderzyli się głowami. Rozcięta skóra na czole Hiszpana, polała się krew.

• Długo rozgrywany atak pozycyjny Realu kończy się stratą przed polem karnym Paryżan, Francuzi ruszają z kontrą.

• PSG zrezygnowało wyczekuje na wysokości półkola połowy Realu.

• Maxwell faulował w środkowej strefie. Brazylijczyk zderzył się głową z Isco.

• Pierwszy strzał w tym meczu. Cristiano Ronaldo próbował zza pola karnego, bez problemu piłkę łapie Kevin Knapp.

• PSG bardzo agresywnie w pressingu, Real nie może zbliżyć się pod bramkę rywali.

• A mecz zaczynamy od zmiany piłki, która nie odpowiadała Maxwellowi.

• Mamy pierwszy gwizdek w tym meczu!

• W weekend zarówno Hiszpanie jak i Francuzi wygrali swoje ligowe starcia. Real pokonał Las Palmas 3-1 po golach Ronaldo, Jese i Isco, zaś PSG wygrało na wyjeździe z Rennes po golu Di Marii.

• W poprzedniej kolejce obie drużyny rywalizowały ze sobą w stolicy Francji. Tam padł bezbramkowy wynik, jednak ze wskazaniem na Real Madryt. Mimo braku goli starcie było interesujące, oby dziś też tak było.

• Obie ekipy dziś w osłabieniu. W [b]PSG[/b ]nie zagrają Marquinhos i Pastore. Królewscy mają większy problem, gdyż lista ich absencji sięga trzech nazwisk (Benzema, Bale, Carvajal).

• Arbitrem dzisiejszego meczu jest Mark Clattenburg z Anglii.

• Znamy podstawowe jedenastki obu ekip, które są widoczne w panelu po lewej stronie. Ławka rezerwowych Realu: Casilla, Pepe, Nacho, James, Lucas, Kovacić, Czeryszew. Ławka rezerwowych PSG:: Sirigu, Kurzawa, van der Wiel, Sambouli, Moura, Rabiot, Lavezzi.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację na żywo z hitu wtorkowych zmagań w Lidze Mistrzów. Na Estadio Santiago Bernabeu Real Madryt podejmie Paris Saint-Germain!

• Ibrahimović kontra Real Madryt

ANALIZA: Jak było do tej pory?

We wtorkowy wieczór Zlatan Ibrahimović po raz szósty w swojej karierze zagra przeciwko Realowi Madryt, a po raz trzeci na Estadio Santiago Bernabeu. Do tej pory tylko raz znalazł receptę na bramkarza Królewskich. Od tamtej pory minęło 2164 dni. Czy poprawi swój dorobek?

Ibrahimović kontra Real Madryt. Jak było do tej pory?