1

Manchester City

3

3 1 połowa

• Za uwagę dziękuje Marcin Trzyna. Przy okazji zapraszam na kolejne relacje tekstowe przeprowadzane przez nasz serwis, dobranoc!

• Manchester City wygrywa z Sevillą 3:1 i zapewnia sobie awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów!

• Gwizdek arbitra oznaczający koniec meczu w Sevilli!

• Rzut rożny dla Sevilli. Zapewne ostatni w tym meczu.

• Arbiter z Norwegii doliczył 4 minuty do drugiej części spotkania.

• Ostatnia zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Martin Demichelis zastąpił na placu gry Fernandinho.

• Faul Fernandinho na Grzegorzu Krychowiaku. Przy okazji Brazylijczyk doznał urazu.

• Kevin De Bruyne! Mocny strzał Belga, Sergio Rico skutecznie interweniuje.

• Przewinienie Grzegorza Krychowiaka na środku boiska. Polak nie zgadza się z decyzją norweskiego arbitra.

• Kolejna zmiana w zespole Manuela Pellegriniego. Z boiska schodzi Wilfried Bony, a w jego miejsce zameldował się już Fabian Delph.

• Aut dla Sevilli na wysokości pola karnego Manchesteru City.

• Bacary Sagna wycofał piłkę do Bony'ego. Strzał Iworyjczyka zablokowany i piłkę odzyskali Hiszpanie.

• Zderzenie Grzegorza Krychowiaka z Fernandinho. Rzut wolny dla Manchesteru City.

• Ever Banega zdecydował się na strzał z rzutu wolnego. Piłka trafiła w dobrze ustawiony mur.

• De Bruyne sfaulował Grzegorza Krychowiaka. Polak trafiony ręką w twarz.

• Zmiana w ekipie Manchesteru. Raheem Sterling opuścił plac gry, a na murawie zameldował się już Kevin De Bruyne.

• Akcja z drugiej strony boiska. Strzał Konoplyanki, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką City.

• Akcja dwóch reprezentantów Wybrzeża Kości Słoniowej. Bony dograł do Toure. Doświadczony pomocnik oddał mocny, ale minimalnie niecelny strzał na bramkę Sevilli.

• Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. I znów Hiszpanie nie zdołali oddać strzału.

• Tym razem dośrodkowanie z prawego skrzydła Mariano Ferreiry. Żaden piłkarz Sevilli nie przejął futbolówki.

• Vitolo dośrodkował w pole karne, zagrożenie skutecznie oddalił Nicolas Otamendi.

• Unai Emery postanowił dokonać trzeciej zmiany. Ciro Immobile wszedł na plac gry, z murawy zszedł Fernando Llorente.

• Dośrodkowanie Banegi i znów bez efektów pod bramką Joe Harta.

• Krótkie rozegranie, po chwili dośrodkowanie i kolejny korner dla gospodarzy.

• Konoplyanka wywalczył kolejny rzut rożny dla Sevilli.

• Grzegorz Krychowiak przejął opaskę kapitana Sevilli po zejściu z boiska Coke.

• Kolejna zmiana w zespole z Hiszpanii. Z boiska zszedł Coke, a w jego miejsce wszedł Mariano Ferreira.

• Bony otrzymał piłkę od Sterlinga. Strzał Iworyjczyka, ale piłka mija bramkę Sevilli.

• Mocny strzał Fernandinho, dobra interwencja Sergio Rico!

• Akcja City, Navas chciał dośrodkować do Wilfrieda Bony'ego, ale dobrze w defensywie spisał się Grzegorz Krychowiak, który zgrał piłkę do swojego bramkarza.

• Przecięte dośrodkowanie Tremoulinasa. Rzut rożny dla gospodarzy.

• Atak pozycyjny Sevilli zakończony zablokowanym strzałem Coke.

• Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Na drugą połowę nie wyszedł Vicente Iborra, a na placu gry zameldował się już Michael Krohn-Dehli.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• W drugim meczu grupy D Borussia Moenchengladbach remisuje do przerwy z Juventusem Turyn 1:1.

• Trafny komentarz kibica Sevilli:

• Twitter żyje meczem w Sevilli:

• Manchester City świetnie rozpoczął dzisiejsze spotkanie i już po 11 minutach prowadził 2:0. Wydawało się, że Sevilla już się nie podniesie, jednak w 25. minucie kontaktową bramkę zdobył Benoit Tremoulinas. Podopieczni Pellegriniego prezentowali się jednak zdecydowanie lepiej i w 36. minucie zdobyli trzeciego gola. Czy gospodarzy stać jeszcze na nawiązanie walki z angielskim gigantem?

• Koniec pierwszej części spotkania. Sevilla przegrywa na własnym stadionie z Manchesterem City 1:3.

• Rzut rożny dla gospodarzy.

• Żółta kartka dla Grzegorza Krychowiaka za ostry faul na Toure.

• Koralov wywalczył rzut rożny dla drużyny Manchesteru.

• Bony na 3:1:

• Jesus Navas podał po ziemi z prawego skrzydła na 10. metr. Tam świetnie odnalazł się reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej, który pewnym strzałem zdobył gola na 3:1!

• GOOOOOOOOOL! Wilfried Bony strzela na 3:1!

• Lewym skrzydłem przedzierał się Konoplyanka. Rzut rożny dla Sevilli.

• Fernandinho po raz kolejny zdecydował się na strzał z dystansu. Niecelna próba Brazylijczyka.

• Nicolas Otamendi uderza głową! Piłka ląduje w rękawicach bramkarza Sevilli.

• Wilfried Bony strzela z dystansu! Piłka zablokowana przez Krychowiaka, rzut rożny dla przyjezdnych.

• Rzut rożny dla Sevilli. Dośrodkowanie, główka i instynktowna obrona Joe Harta. Dobija Vicente Iborra, ale piłka trafia jedynie w boczną siatkę. Było blisko wyrównania!

• Kontaktowy gol Tremoulinasa:

• Coke dośrodkował tuż przed bramkę, a tam świetnie znalazł się Benoit Tremoulinas, który głową wpakował piłkę do bramki gości!

• GOOOOOOOOL! Benoit Tremoulinas strzela gola kontaktowego!

• W równolegle rozgrywanym spotkaniu grupy D Borussia Moenchengladbach prowadzi u siebie z Juventusem Turyn 1:0.

• Strzał Navasa z kilkunastu metrów. Uderzenie okazało się zbyt lekkie i dobrą interwencję zanotował Sergio Rico.

• Gol Fernandinho na 2:0:

• Fernando Llorente marnuje stuprocentową sytuację! Napastnik Sevilli nie trafił do bramki City z kilku metrów! Piłka poszybowała nad bramkę gości.

• Ależ blisko gola na 3:0! Jesus Navas oddał mocny strzał, piłka trafia w słupek!

• Wilfried Bony oddał strzał, instynktownie interweniował Rico, ale do piłki najszybciej dobiegł Fernandinho, który strzałem z główki wpakował piłkę do bramki gospodarzy!

• GOOOOOOOL! Już 2:0 dla City! Fernandinho zdobywcą gola!

• Bramka Sterlinga na 1:0:

• Fernandinho zagrał w pole karne do Sterlinga, ten strzelił z ostrego kąta i piłka ląduje w siatce, tuż obok interweniującego bramkarza Sevilli!

• GOOOOOOOOL! Manchester City prowadzi 1:0! Strzelcem bramki Raheem Sterling!

• Akcja Manchesteru City. Fernandinho wbiegł z piłką w pole karne gospodarzy, ale czystą interwencję w defensywie popisał się Grzegorz Krychowiak.

• Dośrodkowanie... obyło się bez zagrożenia pod bramką Joe Harta.

• Yaya Toure zagrał piłkę ręką. Rzut wolny dla gospodarzy.

• Strzał z dystansu Fernandinho. Rico pewnie złapał piłkę.

• I kolejny niecelny strzał Manchesteru City. Tym razy szczęścia próbował Wilfried Bony.

• Już pierwszy strzał gości! Fernandinho jednak uderzał niecelnie.

• Pierwszy gwizdek arbitra z Norwegii. Przy piłce piłkarze City!

• Piłkarze wyszli już na plac gry. Czas na hymn Ligi Mistrzów!

• Spotkanie rozpocznie się za 15 minut. Liczymy na bardzo emocjonujący pojedynek na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan.

• Dwa tygodnie temu Manchester City pokonał na własnym stadionie Sevillę 2:1. Gola dla gości strzelił Konoplyanka, a bramki dla Manchesteru City zdobyli Adil Rami (gol samobójczy) oraz Kevin De Bruyne.

• Arbitrem meczu Sevilla - Manchester City będzie 36-letni Svein Oddvar Moen z Norwegii.

• Manchester City może już dziś wywalczyć awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Tak się stanie, gdy Anglicy wygrają dzisiejsze spotkanie, a w równolegle rozgrywanym meczu Juventus pokona Borussię.

• Po 3 kolejkach fazy grupowej liderem grupy D jest Juventus Turyn z 7 punktami na koncie. Drugi w tabeli jest Manchester City, który ma w swoim dorobku 6 punktów. Sevilla plasuje się na trzeciej pozycji z dorobkiem 3 punktów, a ostatnie miejsce zajmuje Borussia Moenchengladbach, która uzbierała jak na razie jedno "oczko".

• Ławka gospodarzy: Soria, Escudero, Mariano Ferreira, Krohn-Dehli, Reyes, N'Zonzi, Immobile.

Ławka gości: Caballero, Mangala, Clichy, Demichelis, De Bruyne, Delph, Barker.

• Po lewej stronie prezentujemy wyjściowe jedenastki obu drużyn.

• Witamy i serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji z meczu Sevilla - Manchester City! Spotkanie rozpocznie się o 20:45!

• Sevilla - Manchester City LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Ekipa Krychowiaka zachowa szanse na awans?

Wygrywając Manchester już dzisiaj może zapewnić sobie awans do fazy pucharowej, jeśli w równolegle rozgrywanym meczu zwycięży Juventus. Sevilla będzie starała się mu w tym skutecznie przeszkodzić, bo tylko pokonując wicemistrzów Anglii, zachowa realne szanse na grę w fazie play-off.