St. Patrick's Athletic FC 0 - 5 Legia Warszawa

0

Legia Warszawa

5

• My już się z Państwem żegnamy - za uwagę dziękują Szymon Janczyk i nasz korespondent z Dublina - Marcin Tyc! Zapraszamy na kolejne relacje na żywo w naszym serwisie!

• Co tu dużo mówić - wynik wszystko wyjaśnia. Legia nie dała szans "ogórkom" i odgryzła się za słabe spotkanie w Warszawie.

• KONIEC! Legia zagra z Celticiem w 3 rundzie eliminacji Ligi Mistrzów!

• Pogrom! Samobójczą bramkę po dośrodkowaniu Brzyskiego strzelił głową Conan Byrne!

• Jeszcze atakują legioniści, ale Piech przegrywa pojedynek z Clarkiem!

• Piech zmienił Radovica. Legia z pewnym awansem do kolejnej rundy!

• Realizator zapisał bramkę Koseckiemu, który po indywidualnej akcji skrzydłem zszedł do środka i uderzył przy słupku. Clarke pechowo ją przepuścił, a tam czyhał już "Sagan", który wydaje się trącił ją końcem buta.

• Miroslav Radović i radość po golu! Miroslav Radović zdobywa trzecią bramkę

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL !!! SAGANOWSKI (chyba) !

• Bermingham lekko utyka.

• A Kosecki za Kucharczyka.

• Saganowski za Dudę...

• Kąśliwy strzał piłkarza St. Patrick's broni Dusan Kuciak!

• Legia zamierza dokończyć egzekucję. Kosecki i Saganowski szykują się do wejścia na boisko.

• Kucharczyk podawał do Dudy, ten odegrał do Radovica, który strzelił dwunastą bramkę w europejskich pucharach!

• RA-DO-VIC !!!

• Indywidualna próba Radovica nie przyniosła efektów.

• Rado, Duda, Żyro - ofensywny tercet Legii skonstruował fajną akcję zakończoną strzałem tego ostatniego ale dobrze broni Clarke.

• Słaby strzał Fagana... Gospodarze chyba się poddali.

• Brzyski próbował uderzać na siłę, nic z tego. Legia utrzymuje się jednak przy piłce.

• Niecelny strzał gospodarzy. Jeszcze rzut wolny dla Legii, będzie dogodna okazja do strzelenia bramki.

• Lynch wszedł w miejsce Browne'a.

• Radović! Przerzut do Kucharczyka, przyjmuje na raty i podaje do Radovica, który z dystansu minimalnie niecelnie uderzał na bramkę!

• Chwila przerwy w grze i mała narada piłkarzy Legii.

• Koronkowa akcja. Duda do Kucharczyka, ten ogrywa obrońcę wpada w pole karne i wykłada futbolówkę do Żyry! Ten pewnym strzałem umieszcza ją w bramce!

• Do trzech razy sztuka! ŻYYYYYYROOOOOOO !!!

• Szybszy atak gospodarzy, najpierw zwolnił a potem zakończył się poza linię autu.

• Żyroo! No nie może dzisiaj trafić do bramki.. Ponownie uderzył w Clarke'a.

• Ajajaj! Świetny strzał Brzyskiego niewiele, naprawdę niewiele ponad bramką rywala...

• Jest i przerwa na wodę! Mamy klimat mundialu Przerwa

• Powalony Duda, będzie dogodna okazja do strzału.

• Zaczyna nam wiać nudą... Szkoda, liczyliśmy, że Legia pójdzie za ciosem.

• Sean Hoare pojawił się na placu gry w miejsce Gera O'Briena.

• Świetna okazja Żyry ale jego uderzenie z woleja wprost w Clarke'a! Szkoda, to powinna być bramka...

• Kucharczyk do Radovica, jednak obrońca w porę wybija piłkę na rzut rożny.

• Coraz lepiej i pewniej radzą sobie rywale Legii. Oby piłkarze mistrza Polski szybko się obudzili.

• Rzut rożny dla gospodarzy, będzie dogodna okazja.

• Ładna akcja Legii, obstawiany Kucharczyk uderza wprost w golkipera St. Patrick's.

• Nieudana akcja gospodarzy, trochę nadziei jednak w Irlandczykach nadal jest.

• Zablokowana próba strzału Michała Żyry.

• Legioniści protestują uważając, że sędzia powinien podyktować rzut wolny ale St. Patrick's nie próżnuje i rusza z kontrą.

• Kontra gospodarzy - bez powodzenia. Kuciak wznawia grę.

• Najpierw niecelny strzał "Brzytwy" a teraz Dudy.

• Legia ładnie zaczęła, naciska rywala.

• Bolger ukarany kartką.

• Mark Quigley w przerwie zmienił Forrestera.

• Gramy!

• Powoli już wracamy na stadion w Dublinie. Czy Legia podwyższy prowadzenie?

• W przerwie meczu rozgrzewają się piłkarze rezerwowi Legii Warszawa! Legia

• Legia schodzi na przerwę! Legia

• Koniec pierwszej połowy. W tej chwili Legia jest jedną nogą w III rundzie.

• Na trybunach znane wszystkim "Legia grać...".

• "Nabijają" statystyki podań legioniści a na boisku leży faulowany Rzeźniczak.

• Podryblował Żyro, podryblował i grę wznowi Clarke.

• Goście jakby bez chęci do strzelenia kolejnej bramki, ale taki wynik im odpowiada. Kuciak wybija piłkę.

• Ładna próba Dudy, ale skończyło się, niestety dla Legii, na wznowieniu gry od bramki.

• Taki wynik odpowiada zespołowi z Warszawy! Legia prowadzi

• Gra przeniosła się do środka pola, sporo walki mało akcji.

• Próba kontrataku w wykonaniu St. Patrick's, jednak Vrdoljak szybko ją zatrzymał.

• Nie mieli teraz pomysłu na akcję piłkarze Legii i ostatecznie stracili piłkę.

• Naciska Legia, mistrz Polski rozgrywa piłkę na połowie rywala a nieudanym dośrodkowaniem kończy akcję Brzyski.

• Na spalonym piłkarz St. Patrick's.

• Brennan po odbiorze doskonale obsłużył kolegę z zespołu, ten wpadł w pole karne oddał strzał... piłka odbija się rykoszetem od legionistów ale zdążył się w tym zorientować Kuciak!

• Faulowany Duda, Legia jednak nie śpieszy się z zagraniem piłki do przodu. Woli ją spokojnie rozegrać na własnej połowie.

• Faulowany w środku pola zawodnik drużyny gospodarzy.

• Legia tym razem w ataku pozycyjnym, długimi podaniami próbują uruchomić skrzydłowych i napastników.

• Kuciak łapie piłkę po długim podaniu do Fagana.

• Brzyski centruje na głowę Jodłowca, on zgrywa do kolegów a Radović kończy akcję uderzeniem ponad poprzeczką.

• Bolger ostro fauluje Vrdoljaka, ten odgryza się już po gwizdku ale nie ma kary dla kapitana Legii.

• Świetnie podanie od Żyry, Radović wyszedł na czystą pozycję i pewnie pokonał golkipera rywali!

• RAAAAAAADOOOOVIĆ !!!

• Legia próbuje atakować tak jak lubi - skrzydłami. Na razie jednak bez skutku.

• Dośrodkowanie Brzyskiego i mamy kolejny korner dla zespołu z Warszawy.

• Strzału ponownie próbuje Brennan, ponownie pewnie łapie piłkę Kuciak.

• Znów ryzykuje Clarke, ale na razie się nie myli.

• Ryzykowne wyjście golkipera zespołu z Irlandii, ale ratuje sytuację.

• Od bramki grę wznowi Clarke.

• St. Patrick's Athletic często na połowie Legii! St. Patrick's Athletic w ataku

• Rzut rożny dla Legii po tym jak O'Brien zatrzymał Kucharczyka.

• Świetnym wejściem Brzyski przerywa akcję rywala. Od bramki zacznie Kuciak.

• Fahey i Duda w ostrym starciu. Słowak ukarany żółtą kartką.

• Trochę chaosu i zamieszania w środku pola, akcja wędruje pod pole karne Legii.

• Gospodarze zepchnięci do defensywy, już nie próbują ataku pozycyjnego tylko gry z kontry.

• Legia spokojnie, rozgrywa piłkę w środku pola. Kolejny wrzut z autu dla gości.

• Gooooooooooo... spalony! Kucharczyk...

• Radović atakuje skrzydłem, rywal wybija na aut.

• Przejęcie piłki przez polski zespół, Duda strzela ale broni Clarke!

• Niedokładne przerzucenie Radovica, piłka dla gospodarzy.

• Kolejny faul Legii.

• Rywal Legii próbuje konstruować atak pozycyjny, jednak legioniści na to nie pozwalają.

• Gra na razie spokojna, Legia naciska ale Irlandczycy grają wysokim pressingiem.

• Astiz rozgrywa piłkę z kolegą, Duda jednak fauluje.

• Brennan uderza... broni Kuciak.

• Kuciak ratuje Legię w stylu Neuera! Świetna piłka za plecy obrońców Legii.

• Rzut wolny dla St. Patrick's w okolicy środka boiska.

• Pierwsza akcja gospodarzy, dwa strzały zostały jednak zablokowane.

• Zaczynamy! Legia przy piłce.

• Ze środka zaczną piłkarze Legii! Dziś na zielono-czarno. Rywal na czerwono-biało.

• Pięć minut! Kibice prowadzą doping, a zespoły wychodzą na boisko!

• Henning Berg - pełna koncentracja.

• Trzydzieści minut do meczu...

• Kibice zapraszają piłkarzy do siebie!

• St. Patrick's bez zmian w porównaniu z pierwszym spotkaniem. Za chwilę dodamy skład rywala Legii.

• W Irlandii wierzą w awans St. Patrick's - PRZEGLĄD PRASY.

• Coś się święci... :-)

• Przed meczem warto przeczytać zapowiedź autorstwa Konrada Kryczki.

• Ekstraklasa.net - jesteśmy tam gdzie grają polskie zespoły. Dzisiejszy mecz relacjonować będzie duet Marcin Tyc i Szymon Janczyk.

• Ekstraklasa.net na meczu St. Patrick - LegiaEkstraklasa.net na meczu St. Patrick - Legia

• Nawet Rafał Majka dopinguje Legię ;-) Gratulacje dla najlepszego górala w Tour de France!

• Przed stadionem atrakcja - piękna czarno-biała kózka :-)

• Zapraszamy do typowania wyniku spotkania w komentarzach!

• Witamy! Coraz mniej czasu do rozpoczęcia spotkania. Mistrz Polski walczy dziś o awans do kolejnej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Trzymacie kciuki?