Szachtar Donieck

3

Real Madryt

4

• Nic już się jednak nie wydarzy! Po emocjonującym spotkaniu Szachtar przegrywa z Realem Madryt 3:4!

• Doliczony czas gry. Czy Szachtarowi uda się coś, co wydawało się absolutnie niemożliwe?

• Nieprawdopodobne! Po podaniu Taisona z lewego skrzydła, Alex Teixeira pewnie uderza z jedenastu metrów! Gol kontaktowy!

• GOOOOOOOL!!! Alex Teixeira!

• Groźny rzut wolny dla Szachtara. Kartkę ogląda Danilo. Niestety dla gospodarzy Bernard dośrodkowuje niedokładnie.

• Szybki atak Szachtara! Po centrze Teixeiry Casilla zdołał uprzedzić przed bramką Ferreyrę!

• Po dobrze rozegranym rzucie rożnym Dentinho pakuje z bliska piłkę do siatki! Czyżby Szachtar miał jeszcze stworzyć wielką dramaturgię w tym spotkaniu?

• GOOOOOL!!! Dentinho!

• Dziesięć minut do końca. Szachtar strzelił gola honorowego, ale emocji w końcówce trudno się spodziewać.

• GOOOOOL! Alex Teixeira pokonuje Casillę!

• Karny dla Szachtara. Casemiro fauluje Taisona.

• Ferreyra wchodzi w miejsce utykającego Gładkiego. To jakiś uraz Ukraińca, który schodzi prosto do szatni.

• Benzema zmienia Bale'a.

• Strata gospodarzy, rajd lewym skrzydłem Bale'a i zagranie przed bramkę, gdzie na raty Piatowa pokonuje Ronaldo! 0:4!

• GOOOOOL!!! Cristiano Ronaldo!

• Piąstkowanie na przedpolu Casilli, który przy okazji zdemolował Gładkiego. Przerwa w grze.

• Zmiana w Szachtarze. Dentinho za Azevedo.

• Dobra akcja Szachtara. Piłka na prawe skrzydło do Kobina, którego dośrodkowanie świetnie blokuje Nacho.

• W Realu z kolei Kroos zastępuje Modricia.

• Taison zmienia Marlosa.

• Składna akcja Realu Madryt kończy się bardzo niecelnym strzałem z kilkunastu metrów w wykonaniu Ronaldo.

• W drugim meczu tej grupy Malmoe przegrywa z PSG 0:3, więc już pewne jest, że do kolejnej rundy awansują paryżanie. Real z kolei jest już baaaardzo blisko zapewnienia sobie pierwszego miejsca w grupie.

• Gładki znalazł się teraz w sytuacji sam na sam z Casillą, ale wcześniej Ukrainiec był na wyraźnym spalonym.

• Isco zagrywa prostopadle w pole karne do Ronaldo, ten uderza płasko z ostrego kąta, ale łapie piłkę Piatow!

• Wydaje się, że jest już po meczu. Szachtar jednak próbuje - po dośrodkowaniu Azevedo w trudnej sytuacji niecelnie główkuje Gładki!

• Piękny gol Hiszpana! Po podaniu Ronaldo Carvajal założył rywalowi siatkę i technicznym strzałem z ostrego kąta nie dał Piatowowi szans!

• GOOOOOOLLL!!! Daniel Carvajal!

• Już mogło być 0:3! Ronaldo przegrywa jednak pojedynek z Piatowem!

• Kapitalna akcja Ronaldo! Portugalczyk dostał piłkę na wolne pole, wpadł w pole karne, zwiódł obrońcę, aż wreszcie wyłożył futbolówkę Modriciowi, który z kilku metrów pokonał bramkarza!

• GOOOOOOL!!! Luka Modrić!

• Źle wykonany rzut wolny przez Szachtar. Dośrodkowanie w pole karne zatrzymało się na murze Realu. Wcześniej żółta kartką ukarany został Carvajal.

• Pierwszy atak Królewskich po przerwie. Bale uderza płasko z 25 metrów - wyraźnie obok bramki.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Modrić z rzutu rożnego dobrze dograł piłkę w pole karne do Isco, ale ten został zablokowany! Jeszcze uderzenie głową Bale'a poszybowało nad bramką i koniec pierwszej połowy! Szachtar przegrywa z Realem Madryt 0:1 po bramce Ronaldo!

• Groźnie w polu karnym gospodarzy. Ronaldo nie zdołał oddać strzału, a Isco został powstrzymany przez obrońców . Strzał z dystansu Modricia przynosi tylko rzut rożny.

• Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy. Akcja Realu kończy się niecelnym dośrodkowaniem Bale'a.

• Jeszcze Pepe został zdemolowany przez interweniującego Casillę. Nie wygląda to najlepiej, Portugalczyk jest opatrywany przez lekarzy.

• Kolejne akcje Szachtara!!! Uderzenie głową Gładkiego mija bramkę Królewskich, a po chwili po dośrodkowaniu z lewej strony niezbyt pewnie piąstkuje Casilla, ale składającego się do strzał Teixeirę uprzedza Kovacić!

• Blisko! Zamieszanie w polu karnym Realu, Teixeira starał się dograć na pustą bramkę do Gładkiego, ale to zagranie zostało przecięte przez obrońców!

• Potęzny strzał z dystansu Bale'a bardzo pewnie łapie Piatow!

• W końcówce stara się nieśmiało atakować Szachtar. Dośrodkowania w pole karne Realu są jednak dobrze wybijane przez gości.

• Na środek obrony teraz przestawiony został Nacho i to on przerwał w polu karnym groźną akcję Szachtara. Żółta kartka dla Stepanenki za faul taktyczny na rywalu.

• Danilo wchodzi w miejsce kontuzjowanego Varane'a.

• Jakiś problem ze zdrowiem na Raphael Varane. Wygląda to na kontuzję mięśniową. Już rozgrzewa się Danilo.

• Szybka kontra Królewskich! Dośrodkowanie Bale'a trafia na głowę Ronaldo, ale ten w dobrej okazji główkuje prosto w Piatowa!

• Posiadanie piłki: 36-64 na korzyść gości.

• Groźny rzut wolny dla gospodarzy. Dośrodkowanie w pole karne, gdzie strzały Ordeca i Stepanenki z kilku metrów zostały zablokowane!

• Centrę z rzutu rożnego Modricia bardzo pewnie łapie Piatow.

• Dośrodkowanie w pole karne Szachtara, gdzie Ordec bezpiecznie wybija piłkę na rzut rożny.

• Kolejna okazja dla Realu. Rzut wolny z około 30 metrów, jednak Ronaldo uderza wysoko ponad poprzeczką!

• Dobre prostopadłe podanie w pole karne do Bale'a, ten wykorzystuje nieporozumienie Rakickiego i Piatowa, wykładając piłkę przed pustą bramkę do Ronaldo, a Portugalczyk dopełnia formalności! 0:1!

• GOOOOOOOOL!!! Cristiano Ronaldo!

• Okazja dla Realu! Piłka na skraj pola karnego do Kovacicia, ale strzał Chorwata zostaje zablokowany!

• Rzut wolny dla Szachtara z około 35 metrów. Rakicki uderza jednak wysoko nad bramką.

• Akcja lewym skrzydłem Szachtara. Pepe jednak świetnie zatrzymuje szarzującego Bernarda.

• Po sytuacji Ronaldo na murawie dzieje się niewiele. Real stara się coś skonstruować w ataku pozycyjnym. Szachtar szuka okazji w kontratakach. W obu przypadkach bez skutku.

• Nieźle od pierwszych minut spisuje się Real w odbiorze piłki. To może się podobać.

• Już pierwsza akcja Realu i było blisko! Po podaniu Modricia pudłuje Ronaldo!

• Zaczynamy mecz!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry. Czas na hymn Ligi Mistrzów!

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn. Real zagra dziś w mocno zmienionym ustawieniu z Cristiano Ronaldo na szpicy.

• Real będzie dzisiaj niezwykle zmotywowany. Piłkarze Rafaela Beniteza w najbliższych tygodniach muszą robić wszystko, aby zmazać plamę z sobotniego meczu z FC Barceloną, przegranego aż 0:4. W drużynie z Madrytu brakuje formy, a także wzajemnego zrozumienia - media dopatrują się wielkiego kryzysu i już przewidują odejście Beniteza, który w poniedziałek został wsparty przez sternika klubu - Florentino Pereza.

• Przed tym spotkaniem jedno jest pewne - Real Madryt, który na swoim koncie ma 10 punktów, na sto procent zagra w rundzie pucharowej. Drugie miejsce jest wciąż niewiadomą. Jeśli Paris Saint Germain poradzi sobie z Malmoe, to podopieczni Laurenta Blanca również będą pewni swego. Jeśli jednak paryżanom noga się powinie, to będzie bardzo ciekawie i wtedy swoją szansę otrzymają piłkarze Szachtara, którzy aby mieć realne szanse awansu, muszą dzisiaj zwyciężyć Królewskich.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu piłkarskiej Ligi Mistrzów, w którym Real Madryt zmierzy się z Szachtarem Donieck.