Zenit Sankt Petersburg 3 - 1 Olympique Lyon

3

Olympique Lyon

1

• Za uwagę dziękuje już Adam Bochenek i kłaniając się znad klawiatury swojego komputera zaprasza na kolejne relacje LiVE na Ekstraklasa.net

• Piłkarze z Sankt Petersburga po meczu, w którym delektowali się grą ofensywną przedłużają swój perfekcyjny start w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Wobec zwycięstwa Valencii nad zespołem Gent awans do fazy pucharowej mają już niemal zapewniony

• Koniec spotkania! Zenit odnosi trzecie zwycięstwo w Lidze Mistrzów!

• Ostatnia zmiana w drużynie OL

• Akcję rozpoczął Hulk, który prostopadłym zagraniem uruchomił Shatova, ten zamiast uderzyć podał jeszcze do Danny'ego, a Portugalczyk pewnym strzałem nie dał najmniejszych szans Lopesowi

• Pierwsza zmiana w ekipie OL

• Danny jeszcze raz magicznym dotknięciem próbował wyprowadzić Dziubę na świetną okazję, lecz zawodnik z numerem 22 na błękitnej koszulce przegrał pojedynek biegowy z Umtitim

• Piękne zagranie Danny'ego fałszem na prawą stronę do Dziuby, rosyjski napastnik przerzucił piłkę nad leżącym Lopesem, ale ta minęła słupek bramki

• Przy okazji kolejnego dryblingu Rafael reklamował zagranie ręką, również bezskutecznie

• oraz Umtiti

• Za przepychanki słowne i nie tylko żółtymi kartkami ukarani Javi Garcia

• Rafael jeszcze raz przewraca się w gąszczu nóg i jeszcze raz sędzia Atkinson nie podejmuje decyzji o faulu

• Hulk przejął piłkę w kole środkowym, przepchnął Lacazette'a, podprowadził piłkę kilkanaście metrów ihuknął potwornie z 20 metrów tuż obok słupka. Cudowny strzał

• Kosmiczny gol Hulka!

• Criscito fauluje Rafaela na prawej stronie i będzie rzut wolny z odległości bramkodajnej

• Dośrodkowanie Hulka z rzutu wolnego, Dziuba był jednak zbyt pod piłką by mocno uderzyć

• Świetny cross Valbueny na prawo do, jakżeby inaczej, Jalleta, prawy obrońca pass wolejem zagrywa z powietrza w pole karne, kozłującą piłkę krzyżakiem uderza Lacazette i Kierzakow tylko patrzy jak piłka wtacza się do bramki

• Hulk świetnie wypatrzył w polu karnym Dziubę, ale ten zamiast uderzyć poślizgnął się

• Ależ była okazja dla Lyonu! Po dośrodkowaniu Valbueny z rzutu wolnego w świetnej sytuacji znalazł się Yanga-Mbiwa, ale z 8 metrów uderzył wprost w bramkarza Zenitu

• Hulk w brzydki sposób zatrzymuje biegnącego z piłką Valbuenę

• Niepewna interwencja defensorów Lyonu, Shatov zbiera piłkę na 20 metrze i po ziemii zagrywa do Dziuby, ten będąc w sytuacji sam na sam ze stoickim spokojem przymieerza technicznie przy słupku

• GOOOOOL! Zenit obejmuje prowadzenie!

• Piłkarze Zenitu spokojnie od tyłu konstruują swoją akcję

• Zaczynamy spotkanie na Pietrowski Stadion!

• Z kolei llista rezerwowych Lyonu wygląda następująco: Gorgelin, Koné, Ghezzal, Darder, Malbranque, Beauvue, Cornet.

• Na ławce Zenitu zasiądą: Lodygin, Luís Neto, Ivanov, Ryazantsev, Yusupov, Evseev, Dolgov.

• Zapraszamy na spotkanie trzeciej kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy Zenitem Sankt Petersburg a Olympique Lyon

• Zenit - Olympique Lyon LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Rosjanie chcą wygrywać także w LM

W 3. kolejce Ligi Mistrzów drużyna Olympique Lyon poszuka swojego pierwszego zwycięstwa w tych rozgrywkach. W spotkaniu z - rozochoconym świetnym początkiem w Europie – Zenitem Sankt Petersburg, francuski zespół faworytem jednak nie będzie.