2

Cracovia

0

• Koniec meczu! GKS Tychy po bramkach Folca i Mańki pokonuje Cracovię Kraków 2:0. Za uwagę dziękuje: Sebastian Czapliński

• Śpieszy się Cracovii, ale strzelić w tym meczu chociażby bramkę, będzie bardzo ciężko.

• Sędzia dolicza do regulaminowego czasu 4 minuty.

• Strzela Zejdler, ale bardzo niecelnie.

• Fenomenalne dośrodkowanie Rockiego, ale obrońcy "Pasów" wyjaśniają sytuację.

• 2 minuty do zakończenia meczu. Tyszanie kontrolują przebieg spotkania. Ciężko będzie Cracovii nawet o honorowe trafienie.

• Faulowany Mateusz Wawoczny.

• Strzelał groźnie Suvorov, ale ponad bramką.

• Boljević bardzo niecelnie dośrodkowuje w pole karne gospodarzy.

• Małkowski w miejsce strzelca pierwszej bramki dla GKS-u Tychy - Marcina Folca.

• Żółtą kartką ukarany Dąbrowski.

• Obrona Cracovii jakby zahipnotyzowana. Nieupilnowany Maciej Mańka i Tyszanie coraz bliżej ligowego zwycięstwa.

• GOOOOOOOOOOOOL!!! 2:0!!!!!! Piotr Rocki z rzutu wolnego i Maciej Mańka strzałem głową pokonuje Krzysztofa Pilarza!

• Rzut wolny dla GKS-u Tychy.

• Zamieszanie pod bramką Misztala! Strzelał Boljević, ale obronił bramkarz GKS-u Tychy!

• Świetnie w dniu dzisiejszym gra defensywa GKS-u Tychy!

• Suvorov bardzo groźnie, ale wybija piłkę Misztal.

• Ostatnia zmiana w Cracovii. Zejdler za Dudzica.

• Strzał głową wprowadzonego Zunicia. Piłka poleciała jednak nad bramką strzeżoną przez Krzysztofa Pilarza.

• Zunić w miejsce Bukowca.

• Do zmiany szykuje się już Ivica Zunić.

• Zaostrzył nam się mecz w ostatnich minutach.

• Straus fauluje Mańkę przed polem karnym i otrzymuje żółtą kartkę.

• Żółta kartka dla Mateusza Bukowca po faulu na Strausie.

• Zmiana także w GKS-ie. Za Babiarza wchodzi Wawoczny.

• Kolejna zmiana w Cracovii. Suvorov w miejsce Bernhardta.

• Bramka dla GKS-u zdecydowanie ożywiła to spotkanie.

• Kapitalne uderzenie z dystansu Strausa, broni Mistztal!

• Na spalonym Dudzic.

• Dośrodkowanie Mańki wyłapuje Krzysztof Pilarz.

• Żółta kartka dla Budzińskiego, który dopiero co pojawił się na placu gry.

• Zmiana w Cracovii. Schodzi Szeliga, wchodzi Budziński.

• Mecz przypomina pojedynek Celticu Glasgow z FC Barceloną. Jedni atakują, drudzy strzelają.

• GOOOOL! Dośrodkowanie z rzutu rożnego Piotra Rockiego i bramkę dla GKS-u Tychy strzałem głową zdobywa Marcin Folc!

• Na dośrodkowanie zdecydował się Maciej Mańka i wywalczył rzut rożny.

• Bartłomiej Babiarz ukarany żółtą kartką przez arbitra Jarosława Rynkiewicza.

• Sam na sam z Misztalem stanął Boljević, ale nie wykorzystał znakomitej sytuacji!

• Sędzia rozpoczyna drugą połowę meczu.

• Piłkarze powoli wybiegają na boisko, aby rozpocząć drugą połowę meczu.

• GKS Tychy broni się w dzisiejszym spotkaniu bardzo mądrze. Cracovia próbuje, ale nie potrafi sforsować dobrze grających w defensywie Tyszan.

• Po pierwszych 45-minutach gry wynik 0:0 ze wskazaniem na Cracovię.

• "Strzał rozpaczy" w wykonaniu Mateusza Żytko.

• Sędzia dolicza do pierwszej połowy 60 sekund.

• Żółtą kartką ukarany Mateusz Kupczak.

• Cracovia przejęła inicjatywę w tym spotkaniu.

• Po raz kolejny fenomenalnie uderzał spoza "16" Boljević, ale jeszcze lepiej zachował się Misztal i sparował piłkę na rzut rożny!

• Świetna akcja Boljevicia! Piłkarz Cracovii uderzył jednak obok słupka.

• Żytko uderzał głową, ale wysoko nad poprzeczką.

• Kapitalne uderzenie Boljevicia i piłkę nad poprzeczką przenosi Piotr Misztal!

• Mamy bardzo mało przerw w grze, ale na boisku, w dniu dzisiejszym niewiele się dzieje.

• Groźnie dośrodkowywał z rzutu rożnego Rocki!

• Dośrodkowywał z prawej strony Chomiuk, ale wyłapał to dośrodkowanie Pilarz.

• Cracovia stara się podejść pod pole karne gospodarzy, ale obrońcy z Tych grają dziś w defensywie niemal bezbłędnie.

• Groźne uderzenie Szeligi, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

• Świetne wejście w pole karne BERNHARDTA , wybija piłkę na rzut rożny Kopczyk.

• Piknikowa atmosfera na trybunach udzieliła się także piłkarzom. Mało dziś ciekawej gry po obu stronach.

• Bardzo ostry faul Sławomira Szeligi na Babiarzu i żółta kartka dla zawodnika Cracovii.

• Opatrywany na boisku Mateusz Bukowiec, powoli podnosi się z murawy.

• Żółta kartka dla Andraża Struny.

• Po kwadransie gry więcej przy piłce zawodnicy "Pasów", ale to Tyszanie groźniej atakowali.

• Kupczak zdecydował się na uderzenie, ale znów na posterunku Krzysztof Pilarz.

• Dośrodkowywał Rocki, akcję zamykał niecelnym strzałem głową - Kopczyk.

• I jeszcze jeden korner dla GKS-u Tychy.

• Kapitalny strzał Bukowca, ale jeszcze lepiej spisuje się Pilarz! Rzut rożny dla gospodarzy.

• Groźny strzał Szeligi. Broni Piotr Misztal.

• I dają znać o sobie kibice GKS-u Tychy, którzy głośnym dopingiem spoza stadionu dopingują swoich ulubieńców.

• Na rajd przez połowę boiska zdecydował się Maciej Mańka, wywalczył rzut rożny dla gospodarzy.

• Szeliga uderzał na bramkę, ale bardzo niecelnie.

• Dośrodkowywał Chomiuk, ale piłkę złapał Pilarz.

• Jak na razie gra toczy się w środkowej części boiska. Żaden z zespołów nie jest skłonny zaatakować rywala.

• Cracovia rozgrywa atak pozycyjny.

• Mecz rozpoczynają zawodnicy Cracovii.

• Zawodnicy wychodzą na plac gry.

• Około 30 kibiców gospodarzy zjawiło się w okolicach stadionu i będą dopingować swój zespół zza ogrodzenia.

• W składach obydwu zespołów bez większych niespodzianek. Na ławce rezerwowych GKS-u Tychy: Marek Ignaz, Mariusz Masternak, Ivica Zunic, Łukasz Małkowski, Mateusz Wawoczny, Jakub Bąk, Dawid Jarka. Na ławce rezerwowych Cracovii zasiądą: Marcin Skrzeszewski, Krzysztof Danielewicz, Krzysztof Nykiel, Bojan Puzigaca, Alexandru Suvorov, Łukasz Zejdler, oraz Marcin Budziński.

• Przed rozpoczęciem spotkania, zachęcamy wszystkich do przeczytania zapowiedzi z dzisiejszego meczu.Zapowiedź

• Witamy Państwa ze Stadionu Miejskiego w Jaworznie, gdzie już za 15 minut zmierzą się ze sobą ekipy GKS-u Tychy i Cracovii Kraków. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności, ze względu na karę nałożoną na kibiców gospodarzy przez PZPN.