Logowanie

Rejestracja Przypomnij hasło

glowna ekstraklasa

Relacje LIVE

poniedziałek, 08 września
Eliminacje Euro 2016, Grupa C
20:45 Herb klubu Hiszpania

Hiszpania

Hiszpania 5 : 1 Macedonia

Macedonia

Herb klubu Macedonia
Eliminacje Euro 2016, Grupa E
20:45 Herb klubu Szwajcaria

Szwajcaria

Szwajcaria 0 : 2 Anglia

Anglia

Herb klubu Anglia
wtorek, 09 września
Okręgowy Puchar Polski, 1. runda
16:30 Herb klubu Włókniarz Konstantynów Łódzki

Włókniarz Konstantynów Łódzki

Włókniarz Konstantynów Łódzki 3 : 3 ŁKS Łódź

ŁKS Łódź

Herb klubu ŁKS Łódź
Eliminacje Euro 2016, Grupa A
20:45 Herb klubu Czechy

Czechy

Czechy 2 : 1 Holandia

Holandia

Herb klubu Holandia
Eliminacje Euro 2016, Grupa H
18:00 Herb klubu Azerbejdżan

Azerbejdżan

Azerbejdżan 1 : 2 Bułgaria

Bułgaria

Herb klubu Bułgaria
20:45 Herb klubu Norwegia

Norwegia

Norwegia 0 : 2 Włochy

Włochy

Herb klubu Włochy
El. MME 2015 (U-21), Grupa 7
18:30 Herb klubu Grecja U-21

Grecja U-21

Grecja U-21 3 : 1 Polska U-21

Polska U-21

Herb klubu Polska U-21
piątek, 12 września
T-Mobile Ekstraklasa, 8. kolejka
18:00 Herb klubu Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz 2 : 4 Wisła Kraków

Wisła Kraków

Herb klubu Wisła Kraków
20:30 Herb klubu Pogoń Szczecin

Pogoń Szczecin

Pogoń Szczecin 1 : 1 Ruch Chorzów

Ruch Chorzów

Herb klubu Ruch Chorzów
1. liga, 8. kolejka
19:00 Herb klubu Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin 1 : 0 Chrobry Głogów

Chrobry Głogów

Herb klubu Chrobry Głogów
Liga niemiecka, 3. kolejka
20:30 Herb klubu Bayer Leverkusen

Bayer Leverkusen

Bayer Leverkusen 3 : 3 Werder Brema

Werder Brema

Herb klubu Werder Brema
Liga francuska, 5. kolejka
20:30 Herb klubu Olympique Lyon

Olympique Lyon

Olympique Lyon 2 : 1 AS Monaco

AS Monaco

Herb klubu AS Monaco
sobota, 13 września
Liga angielska, 4. kolejka
13:45 Herb klubu Arsenal Londyn

Arsenal Londyn

Arsenal Londyn 2 : 2 Manchester City

Manchester City

Herb klubu Manchester City
16:00 Herb klubu Chelsea Londyn

Chelsea Londyn

Chelsea Londyn 4 : 2 Swansea City

Swansea City

Herb klubu Swansea City
1. liga, 8. kolejka
14:45 Herb klubu Flota Świnoujście

Flota Świnoujście

Flota Świnoujście 2 : 0 Arka Gdynia

Arka Gdynia

Herb klubu Arka Gdynia
16:00 Herb klubu Bytovia Bytów

Bytovia Bytów

Bytovia Bytów 1 : 4 GKS Katowice

GKS Katowice

Herb klubu GKS Katowice
16:00 Herb klubu Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn 1 : 2 Miedź Legnica

Miedź Legnica

Herb klubu Miedź Legnica
18:00 Herb klubu Wisła Płock

Wisła Płock

Wisła Płock 2 : 1 Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz

Herb klubu Sandecja Nowy Sącz
19:00 Herb klubu Wigry Suwałki

Wigry Suwałki

Wigry Suwałki 0 : 1 Dolcan Ząbki

Dolcan Ząbki

Herb klubu Dolcan Ząbki
Liga niemiecka, 3. kolejka
15:30 Herb klubu Bayern Monachium

Bayern Monachium

Bayern Monachium 2 : 0 VfB Stuttgart

VfB Stuttgart

Herb klubu VfB Stuttgart
T-Mobile Ekstraklasa, 8. kolejka
15:30 Herb klubu Cracovia

Cracovia

Cracovia 2 : 1 Górnik Łęczna

Górnik Łęczna

Herb klubu Górnik Łęczna
18:00 Herb klubu Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok 1 : 0 Lech Poznań

Lech Poznań

Herb klubu Lech Poznań
20:30 Herb klubu Legia Warszawa

Legia Warszawa

Legia Warszawa 4 : 3 Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław

Herb klubu Śląsk Wrocław
Liga hiszpańska, 3. kolejka
16:00 Herb klubu FC Barcelona

FC Barcelona

FC Barcelona 2 : 0 Athletic Bilbao

Athletic Bilbao

Herb klubu Athletic Bilbao
20:00 Herb klubu Real Madryt

Real Madryt

Real Madryt 1 : 2 Atletico Madryt

Atletico Madryt

Herb klubu Atletico Madryt
Liga włoska, 2. kolejka
20:45 Herb klubu Juventus Turyn

Juventus Turyn

Juventus Turyn 2 : 0 Udinese Calcio

Udinese Calcio

Herb klubu Udinese Calcio
niedziela, 14 września
1. liga, 8. kolejka
12:15 Herb klubu Pogoń Siedlce

Pogoń Siedlce

Pogoń Siedlce 1 : 1 Olimpia Grudziądz

Olimpia Grudziądz

Herb klubu Olimpia Grudziądz
12:30 Herb klubu Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2 : 1 Widzew Łódź

Widzew Łódź

Herb klubu Widzew Łódź
16:00 Herb klubu Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka Chojnice 3 : 0 GKS Tychy

GKS Tychy

Herb klubu GKS Tychy
T-Mobile Ekstraklasa, 8. kolejka
15:30 Herb klubu Górnik Zabrze

Górnik Zabrze

Górnik Zabrze 1 : 2 Piast Gliwice

Piast Gliwice

Herb klubu Piast Gliwice
18:00 Herb klubu GKS Bełchatów

GKS Bełchatów

GKS Bełchatów 1 : 1 Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk

Herb klubu Lechia Gdańsk
Liga angielska, 4. kolejka
17:00 Herb klubu Manchester United

Manchester United

Manchester United 4 : 0 Queens Park Rangers

Queens Park Rangers

Herb klubu Queens Park Rangers
Liga hiszpańska, 3. kolejka
19:00 Herb klubu Sevilla FC

Sevilla FC

Sevilla FC 2 : 0 Getafe CF

Getafe CF

Herb klubu Getafe CF
poniedziałek, 15 września
T-Mobile Ekstraklasa, 8. kolejka
18:00 Herb klubu Korona Kielce

Korona Kielce

Korona Kielce 2 : 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Herb klubu Podbeskidzie Bielsko-Biała
Liga angielska, 4. kolejka
21:00 Herb klubu Hull City

Hull City

Hull City 2 : 2 West Ham United

West Ham United

Herb klubu West Ham United
wtorek, 16 września
Liga Mistrzów, Grupa A
20:45 Herb klubu Juventus Turyn

Juventus Turyn

Juventus Turyn 2 : 0 Malmoe FF

Malmoe FF

Herb klubu Malmoe FF
20:45 Herb klubu Olympiakos Pireus

Olympiakos Pireus

Olympiakos Pireus 3 : 2 Atletico Madryt

Atletico Madryt

Herb klubu Atletico Madryt
Liga Mistrzów, Grupa B
20:45 Herb klubu Liverpool

Liverpool

Liverpool 2 : 1 Łudogorec Razgrad

Łudogorec Razgrad

Herb klubu Łudogorec Razgrad
20:45 Herb klubu Real Madryt

Real Madryt

Real Madryt 5 : 1 FC Basel

FC Basel

Herb klubu FC Basel
Liga Mistrzów, Grupa C
20:45 Herb klubu AS Monaco

AS Monaco

AS Monaco 1 : 0 Bayer Leverkusen

Bayer Leverkusen

Herb klubu Bayer Leverkusen
20:45 Herb klubu Benfica Lizbona

Benfica Lizbona

Benfica Lizbona 0 : 2 Zenit St. Petersburg

Zenit St. Petersburg

Herb klubu Zenit St. Petersburg
Liga Mistrzów, Grupa D
20:45 Herb klubu Borussia Dortmund

Borussia Dortmund

Borussia Dortmund 2 : 0 Arsenal Londyn

Arsenal Londyn

Herb klubu Arsenal Londyn
20:45 Herb klubu Galatasaray Stambuł

Galatasaray Stambuł

Galatasaray Stambuł 1 : 1 Anderlecht Bruksela

Anderlecht Bruksela

Herb klubu Anderlecht Bruksela
środa, 17 września
III liga łódzko-mazowiecka, 9. kolejka
16:00 Herb klubu Warta Sieradz

Warta Sieradz

Warta Sieradz – : – ŁKS Łódź

ŁKS Łódź

Herb klubu ŁKS Łódź
Liga Mistrzów, Grupa E
20:45 Herb klubu AS Roma

AS Roma

AS Roma – : – CSKA Moskwa

CSKA Moskwa

Herb klubu CSKA Moskwa
20:45 Herb klubu Bayern Monachium

Bayern Monachium

Bayern Monachium – : – Manchester City

Manchester City

Herb klubu Manchester City
Liga Mistrzów, Grupa F
20:45 Herb klubu Ajax Amsterdam

Ajax Amsterdam

Ajax Amsterdam – : – Paris Saint-Germain

Paris Saint-Germain

Herb klubu Paris Saint-Germain
20:45 Herb klubu FC Barcelona

FC Barcelona

FC Barcelona – : – APOEL Nikozja

APOEL Nikozja

Herb klubu APOEL Nikozja
Liga Mistrzów, Grupa G
20:45 Herb klubu Chelsea Londyn

Chelsea Londyn

Chelsea Londyn – : – Schalke 04 Gelsenkirchen

Schalke 04 Gelsenkirchen

Herb klubu Schalke 04 Gelsenkirchen
20:45 Herb klubu NK Maribor

NK Maribor

NK Maribor – : – Sporting Lizbona

Sporting Lizbona

Herb klubu Sporting Lizbona
Liga Mistrzów, Grupa H
20:45 Herb klubu Athletic Bilbao

Athletic Bilbao

Athletic Bilbao – : – Szachtar Donieck

Szachtar Donieck

Herb klubu Szachtar Donieck
20:45 Herb klubu FC Porto

FC Porto

FC Porto – : – BATE Borysów

BATE Borysów

Herb klubu BATE Borysów
czwartek, 18 września
Liga Europy, Grupa C
19:00 Herb klubu Partizan Belgrad

Partizan Belgrad

Partizan Belgrad – : – Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur

Herb klubu Tottenham Hotspur
Liga Europy, Grupa L (Legia)
21:05 Herb klubu Legia Warszawa

Legia Warszawa

Legia Warszawa – : – KSC Lokeren

KSC Lokeren

Herb klubu KSC Lokeren
piątek, 19 września
T-Mobile Ekstraklasa, 9. kolejka
18:00 Herb klubu Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław – : – Korona Kielce

Korona Kielce

Herb klubu Korona Kielce
20:30 Herb klubu Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk – : – Pogoń Szczecin

Pogoń Szczecin

Herb klubu Pogoń Szczecin
sobota, 20 września
1. liga, 9. kolejka
14:45 Herb klubu Miedź Legnica

Miedź Legnica

Miedź Legnica – : – Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Herb klubu Termalica Bruk-Bet Nieciecza
15:30 Herb klubu Dolcan Ząbki

Dolcan Ząbki

Dolcan Ząbki – : – Bytovia Bytów

Bytovia Bytów

Herb klubu Bytovia Bytów
16:00 Herb klubu Widzew Łódź

Widzew Łódź

Widzew Łódź – : – Flota Świnoujście

Flota Świnoujście

Herb klubu Flota Świnoujście
16:30 Herb klubu GKS Tychy

GKS Tychy

GKS Tychy – : – Wisła Płock

Wisła Płock

Herb klubu Wisła Płock
17:30 Herb klubu Arka Gdynia

Arka Gdynia

Arka Gdynia – : – Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka Chojnice

Herb klubu Chojniczanka Chojnice
18:00 Herb klubu GKS Katowice

GKS Katowice

GKS Katowice – : – Pogoń Siedlce

Pogoń Siedlce

Herb klubu Pogoń Siedlce
T-Mobile Ekstraklasa, 9. kolejka
15:30 Herb klubu Piast Gliwice

Piast Gliwice

Piast Gliwice – : – Cracovia

Cracovia

Herb klubu Cracovia
18:00 Herb klubu Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podbeskidzie Bielsko-Biała – : – Górnik Zabrze

Górnik Zabrze

Herb klubu Górnik Zabrze
20:30 Herb klubu Lech Poznań

Lech Poznań

Lech Poznań – : – Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

Herb klubu Zawisza Bydgoszcz
Liga hiszpańska, 4. kolejka
16:00 Herb klubu Deportivo La Coruna

Deportivo La Coruna

Deportivo La Coruna – : – Real Madryt

Real Madryt

Herb klubu Real Madryt
niedziela, 21 września
1. liga, 9. kolejka
12:15 Herb klubu Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz – : – Wigry Suwałki

Wigry Suwałki

Herb klubu Wigry Suwałki
12:30 Herb klubu Chrobry Głogów

Chrobry Głogów

Chrobry Głogów – : – Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn

Herb klubu Stomil Olsztyn
15:30 Herb klubu Olimpia Grudziądz

Olimpia Grudziądz

Olimpia Grudziądz – : – Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin

Herb klubu Zagłębie Lubin
T-Mobile Ekstraklasa, 9. kolejka
15:30 Herb klubu Ruch Chorzów

Ruch Chorzów

Ruch Chorzów – : – GKS Bełchatów

GKS Bełchatów

Herb klubu GKS Bełchatów
18:00 Herb klubu Wisła Kraków

Wisła Kraków

Wisła Kraków – : – Legia Warszawa

Legia Warszawa

Herb klubu Legia Warszawa
III liga łódzko-mazowiecka, 10. kolejka
16:00 Herb klubu ŁKS Łódź

ŁKS Łódź

ŁKS Łódź – : – Polonia Warszawa

Polonia Warszawa

Herb klubu Polonia Warszawa
Liga angielska, 5. kolejka
17:00 Herb klubu Manchester City

Manchester City

Manchester City – : – Chelsea Londyn

Chelsea Londyn

Herb klubu Chelsea Londyn
Liga hiszpańska, 4. kolejka
21:00 Herb klubu Levante UD

Levante UD

Levante UD – : – FC Barcelona

FC Barcelona

Herb klubu FC Barcelona
poniedziałek, 22 września
T-Mobile Ekstraklasa, 9. kolejka
18:00 Herb klubu Górnik Łęczna

Górnik Łęczna

Górnik Łęczna – : – Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok

Herb klubu Jagiellonia Białystok
wtorek, 23 września
Liga hiszpańska, 5. kolejka
  Herb klubu Malaga CF

Malaga CF

Malaga CF – : – FC Barcelona

FC Barcelona

Herb klubu FC Barcelona
  Herb klubu Real Madryt

Real Madryt

Real Madryt – : – Elche CF

Elche CF

Herb klubu Elche CF
Puchar Polski, 1/16 finału
18:00 Herb klubu Górnik Zabrze

Górnik Zabrze

Górnik Zabrze – : – Korona Kielce

Korona Kielce

Herb klubu Korona Kielce
19:00 Herb klubu Wisła Puławy

Wisła Puławy

Wisła Puławy – : – Piast Gliwice

Piast Gliwice

Herb klubu Piast Gliwice
20:00 Herb klubu Widzew Łódź

Widzew Łódź

Widzew Łódź – : – Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław

Herb klubu Śląsk Wrocław
środa, 24 września
Puchar Polski, 1/16 finału
15:00 Herb klubu Dolcan Ząbki

Dolcan Ząbki

Dolcan Ząbki – : – Pogoń Szczecin

Pogoń Szczecin

Herb klubu Pogoń Szczecin
15:30 Herb klubu Gryf Wejherowo

Gryf Wejherowo

Gryf Wejherowo – : – Błękitni Stargard Szczeciński

Błękitni Stargard Szczeciński

Herb klubu Błękitni Stargard Szczeciński
16:00 Herb klubu Flota Świnoujście

Flota Świnoujście

Flota Świnoujście – : – GKS Bełchatów

GKS Bełchatów

Herb klubu GKS Bełchatów
16:00 Herb klubu Okocimski KS Brzesko

Okocimski KS Brzesko

Okocimski KS Brzesko – : – Cracovia

Cracovia

Herb klubu Cracovia
16:00 Herb klubu Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – : – Ruch Chorzów

Ruch Chorzów

Herb klubu Ruch Chorzów
16:00 Herb klubu Stal Rzeszów

Stal Rzeszów

Stal Rzeszów – : – Znicz Pruszków

Znicz Pruszków

Herb klubu Znicz Pruszków
16:00 Herb klubu Stal Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola – : – Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk

Herb klubu Lechia Gdańsk
17:45 Herb klubu Miedź Legnica

Miedź Legnica

Miedź Legnica – : – Legia Warszawa

Legia Warszawa

Herb klubu Legia Warszawa
18:00 Herb klubu Wisła Płock

Wisła Płock

Wisła Płock – : – GKS Tychy

GKS Tychy

Herb klubu GKS Tychy
18:00 Herb klubu Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz – : – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Herb klubu Podbeskidzie Bielsko-Biała
18:30 Herb klubu Energetyk ROW Rybnik

Energetyk ROW Rybnik

Energetyk ROW Rybnik – : – Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin

Herb klubu Zagłębie Lubin
20:45 Herb klubu Lech Poznań

Lech Poznań

Lech Poznań – : – Wisła Kraków

Wisła Kraków

Herb klubu Wisła Kraków
czwartek, 25 września
Puchar Polski, 1/16 finału
18:00 Herb klubu Chrobry Głogów

Chrobry Głogów

Chrobry Głogów – : – Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok

Herb klubu Jagiellonia Białystok
piątek, 26 września
T-Mobile Ekstraklasa, 10. kolejka
18:00 Herb klubu Korona Kielce

Korona Kielce

Korona Kielce – : – Piast Gliwice

Piast Gliwice

Herb klubu Piast Gliwice
20:30 Herb klubu Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław – : – Górnik Łęczna

Górnik Łęczna

Herb klubu Górnik Łęczna
sobota, 27 września
1. liga, 10. kolejka
15:00 Herb klubu Bytovia Bytów

Bytovia Bytów

Bytovia Bytów – : – Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz

Herb klubu Sandecja Nowy Sącz
15:00 Herb klubu Flota Świnoujście

Flota Świnoujście

Flota Świnoujście – : – Miedź Legnica

Miedź Legnica

Herb klubu Miedź Legnica
16:00 Herb klubu Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka Chojnice – : – Widzew Łódź

Widzew Łódź

Herb klubu Widzew Łódź
18:00 Herb klubu Chrobry Głogów

Chrobry Głogów

Chrobry Głogów – : – Olimpia Grudziądz

Olimpia Grudziądz

Herb klubu Olimpia Grudziądz
T-Mobile Ekstraklasa, 10. kolejka
15:30 Herb klubu Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz – : – Ruch Chorzów

Ruch Chorzów

Herb klubu Ruch Chorzów
18:00 Herb klubu GKS Bełchatów

GKS Bełchatów

GKS Bełchatów – : – Pogoń Szczecin

Pogoń Szczecin

Herb klubu Pogoń Szczecin
20:30 Herb klubu Legia Warszawa

Legia Warszawa

Legia Warszawa – : – Lech Poznań

Lech Poznań

Herb klubu Lech Poznań
niedziela, 28 września
1. liga, 10. kolejka
12:15 Herb klubu Wisła Płock

Wisła Płock

Wisła Płock – : – Arka Gdynia

Arka Gdynia

Herb klubu Arka Gdynia
12:30 Herb klubu Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn – : – Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Herb klubu Termalica Bruk-Bet Nieciecza
16:00 Herb klubu Pogoń Siedlce

Pogoń Siedlce

Pogoń Siedlce – : – Dolcan Ząbki

Dolcan Ząbki

Herb klubu Dolcan Ząbki
18:00 Herb klubu Wigry Suwałki

Wigry Suwałki

Wigry Suwałki – : – GKS Tychy

GKS Tychy

Herb klubu GKS Tychy
19:46 Herb klubu Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin – : – GKS Katowice

GKS Katowice

Herb klubu GKS Katowice
T-Mobile Ekstraklasa, 10. kolejka
15:30 Herb klubu Górnik Zabrze

Górnik Zabrze

Górnik Zabrze – : – Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk

Herb klubu Lechia Gdańsk
18:00 Herb klubu Cracovia

Cracovia

Cracovia – : – Wisła Kraków

Wisła Kraków

Herb klubu Wisła Kraków
poniedziałek, 29 września
T-Mobile Ekstraklasa, 10. kolejka
18:00 Herb klubu Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok – : – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Herb klubu Podbeskidzie Bielsko-Biała
wtorek, 30 września
Liga Mistrzów, Grupa E
18:00 Herb klubu CSKA Moskwa

CSKA Moskwa

CSKA Moskwa – : – Bayern Monachium

Bayern Monachium

Herb klubu Bayern Monachium
20:45 Herb klubu Manchester City

Manchester City

Manchester City – : – AS Roma

AS Roma

Herb klubu AS Roma
Liga Mistrzów, Grupa F
20:45 Herb klubu APOEL Nikozja

APOEL Nikozja

APOEL Nikozja – : – Ajax Amsterdam

Ajax Amsterdam

Herb klubu Ajax Amsterdam
20:45 Herb klubu Paris Saint-Germain

Paris Saint-Germain

Paris Saint-Germain – : – FC Barcelona

FC Barcelona

Herb klubu FC Barcelona
Liga Mistrzów, Grupa G
20:45 Herb klubu Schalke 04 Gelsenkirchen

Schalke 04 Gelsenkirchen

Schalke 04 Gelsenkirchen – : – NK Maribor

NK Maribor

Herb klubu NK Maribor
20:45 Herb klubu Sporting Lizbona

Sporting Lizbona

Sporting Lizbona – : – Chelsea Londyn

Chelsea Londyn

Herb klubu Chelsea Londyn
Liga Mistrzów, Grupa H
20:45 Herb klubu BATE Borysów

BATE Borysów

BATE Borysów – : – Athletic Bilbao

Athletic Bilbao

Herb klubu Athletic Bilbao
20:45 Herb klubu Szachtar Donieck

Szachtar Donieck

Szachtar Donieck – : – FC Porto

FC Porto

Herb klubu FC Porto
środa, 01 października
Liga Mistrzów, Grupa A
20:45 Herb klubu Atletico Madryt

Atletico Madryt

Atletico Madryt – : – Juventus Turyn

Juventus Turyn

Herb klubu Juventus Turyn
20:45 Herb klubu Malmoe FF

Malmoe FF

Malmoe FF – : – Olympiakos Pireus

Olympiakos Pireus

Herb klubu Olympiakos Pireus
Liga Mistrzów, Grupa B
20:45 Herb klubu FC Basel

FC Basel

FC Basel – : – Liverpool

Liverpool

Herb klubu Liverpool
20:45 Herb klubu Łudogorec Razgrad

Łudogorec Razgrad

Łudogorec Razgrad – : – Real Madryt

Real Madryt

Herb klubu Real Madryt
Liga Mistrzów, Grupa C
18:00 Herb klubu Zenit St. Petersburg

Zenit St. Petersburg

Zenit St. Petersburg – : – AS Monaco

AS Monaco

Herb klubu AS Monaco
20:45 Herb klubu Bayer Leverkusen

Bayer Leverkusen

Bayer Leverkusen – : – Benfica Lizbona

Benfica Lizbona

Herb klubu Benfica Lizbona
Liga Mistrzów, Grupa D
20:45 Herb klubu Anderlecht Bruksela

Anderlecht Bruksela

Anderlecht Bruksela – : – Borussia Dortmund

Borussia Dortmund

Herb klubu Borussia Dortmund
20:45 Herb klubu Arsenal Londyn

Arsenal Londyn

Arsenal Londyn – : – Galatasaray Stambuł

Galatasaray Stambuł

Herb klubu Galatasaray Stambuł
czwartek, 02 października
Liga Europy, Grupa L (Legia)
19:00 Herb klubu Trabzonspor

Trabzonspor

Trabzonspor – : – Legia Warszawa

Legia Warszawa

Herb klubu Legia Warszawa
piątek, 03 października
1. liga, 11. kolejka
18:00 Herb klubu Miedź Legnica

Miedź Legnica

Miedź Legnica – : – Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka Chojnice

Herb klubu Chojniczanka Chojnice
T-Mobile Ekstraklasa, 11. kolejka
18:00 Herb klubu Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podbeskidzie Bielsko-Biała – : – Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław

Herb klubu Śląsk Wrocław
20:30 Herb klubu Wisła Kraków

Wisła Kraków

Wisła Kraków – : – Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok

Herb klubu Jagiellonia Białystok
sobota, 04 października
1. liga, 11. kolejka
15:00 Herb klubu Dolcan Ząbki

Dolcan Ząbki

Dolcan Ząbki – : – Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin

Herb klubu Zagłębie Lubin
15:00 Herb klubu GKS Tychy

GKS Tychy

GKS Tychy – : – Bytovia Bytów

Bytovia Bytów

Herb klubu Bytovia Bytów
15:00 Herb klubu Widzew Łódź

Widzew Łódź

Widzew Łódź – : – Wisła Płock

Wisła Płock

Herb klubu Wisła Płock
15:30 Herb klubu Olimpia Grudziądz

Olimpia Grudziądz

Olimpia Grudziądz – : – Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn

Herb klubu Stomil Olsztyn
17:00 Herb klubu GKS Katowice

GKS Katowice

GKS Katowice – : – Chrobry Głogów

Chrobry Głogów

Herb klubu Chrobry Głogów
17:00 Herb klubu Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz – : – Pogoń Siedlce

Pogoń Siedlce

Herb klubu Pogoń Siedlce
17:30 Herb klubu Arka Gdynia

Arka Gdynia

Arka Gdynia – : – Wigry Suwałki

Wigry Suwałki

Herb klubu Wigry Suwałki
T-Mobile Ekstraklasa, 11. kolejka
15:30 Herb klubu Górnik Łęczna

Górnik Łęczna

Górnik Łęczna – : – Korona Kielce

Korona Kielce

Herb klubu Korona Kielce
18:00 Herb klubu Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk – : – Cracovia

Cracovia

Herb klubu Cracovia
20:30 Herb klubu Ruch Chorzów

Ruch Chorzów

Ruch Chorzów – : – Górnik Zabrze

Górnik Zabrze

Herb klubu Górnik Zabrze
niedziela, 05 października
1. liga, 11. kolejka
11:30 Herb klubu Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Termalica Bruk-Bet Nieciecza – : – Flota Świnoujście

Flota Świnoujście

Herb klubu Flota Świnoujście
T-Mobile Ekstraklasa, 11. kolejka
15:30 Herb klubu Piast Gliwice

Piast Gliwice

Piast Gliwice – : – Legia Warszawa

Legia Warszawa

Herb klubu Legia Warszawa
15:30 Herb klubu Pogoń Szczecin

Pogoń Szczecin

Pogoń Szczecin – : – Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

Herb klubu Zawisza Bydgoszcz
18:00 Herb klubu Lech Poznań

Lech Poznań

Lech Poznań – : – GKS Bełchatów

GKS Bełchatów

Herb klubu GKS Bełchatów
sobota, 11 października
1. liga, 12. kolejka
00:00 Herb klubu Bytovia Bytów

Bytovia Bytów

Bytovia Bytów – : – Arka Gdynia

Arka Gdynia

Herb klubu Arka Gdynia
00:00 Herb klubu Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka Chojnice – : – Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Herb klubu Termalica Bruk-Bet Nieciecza
00:00 Herb klubu Chrobry Głogów

Chrobry Głogów

Chrobry Głogów – : – Dolcan Ząbki

Dolcan Ząbki

Herb klubu Dolcan Ząbki
00:00 Herb klubu Olimpia Grudziądz

Olimpia Grudziądz

Olimpia Grudziądz – : – GKS Katowice

GKS Katowice

Herb klubu GKS Katowice
00:00 Herb klubu Pogoń Siedlce

Pogoń Siedlce

Pogoń Siedlce – : – GKS Tychy

GKS Tychy

Herb klubu GKS Tychy
00:00 Herb klubu Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn – : – Flota Świnoujście

Flota Świnoujście

Herb klubu Flota Świnoujście
00:00 Herb klubu Wigry Suwałki

Wigry Suwałki

Wigry Suwałki – : – Widzew Łódź

Widzew Łódź

Herb klubu Widzew Łódź
00:00 Herb klubu Wisła Płock

Wisła Płock

Wisła Płock – : – Miedź Legnica

Miedź Legnica

Herb klubu Miedź Legnica
00:00 Herb klubu Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin – : – Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz

Herb klubu Sandecja Nowy Sącz
Eliminacje Euro 2016, Grupa D
18:00 Herb klubu Szkocja

Szkocja

Szkocja – : – Gruzja

Gruzja

Herb klubu Gruzja
20:45 Herb klubu Polska

Polska

Polska – : – Niemcy

Niemcy

Herb klubu Niemcy
wtorek, 14 października
Eliminacje Euro 2016, Grupa D
20:45 Herb klubu Niemcy

Niemcy

Niemcy – : – Irlandia

Irlandia

Herb klubu Irlandia
20:45 Herb klubu Polska

Polska

Polska – : – Szkocja

Szkocja

Herb klubu Szkocja

Aplikacja mobilna Ekstraklasa.net LIVE!

RSS

Wydarzenia dnia

  • W piłkarskiej Lidze Mistrzów siedmiu wspaniałych z polskimi paszportami

    W piłkarskiej Lidze Mistrzów siedmiu wspaniałych z polskimi paszportami

    Autor: Kacper Rogacin / Polska The Times

    Data publikacji: 17.09.2014 12:20

    Liczba odwiedzin: 155

    Już od osiemnastu lat polskie kluby nie grają w Lidze Mistrzów, ale nasi piłkarze dwa razy ją wygrali... Z kolei Robert Lewandowski strzelił w niej już 17 goli. W tym sezonie zagrać w niej może siedmiu piłkarzy z polskimi paszportami. »

  • Na czym polega frekwencyjny fenomen niektórych meczów Ekstraklasy?

    Na czym polega frekwencyjny fenomen niektórych meczów Ekstraklasy?

    Autor: Bartosz Karcz / Gazeta Krakowska

    Data publikacji: 17.09.2014 11:06

    Liczba odwiedzin: 955

    Choć polska ekstraklasa nie ma najlepszej opinii jeśli chodzi o poziom sportowy, to są w niej wydarzenia, które kibice chcą oglądać. Mecze Wisły z Legią czy Lecha z Legią gromadzą po kilkadziesiąt tysięcy widzów na trybunach i elektryzują kibiców nie tylko w Krakowie, Poznaniu czy Warszawie. Żeby zapełnić stadion, musi być jednak spełnione kilka warunków. »

  • Środa z Ligą Mistrzów: W hicie dnia Bayern gra z "The Citizens" [ZAPOWIEDŹ]

    Środa z Ligą Mistrzów: W hicie dnia Bayern gra z "The Citizens" [ZAPOWIEDŹ]

    Autor: mgs

    Data publikacji: 17.09.2014 05:47

    Liczba odwiedzin: 288

    W środę kontynuujemy zmagania pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dziś walkę o awans do 1/8 finału rozpoczną kolejne wielkie europejskie marki, na czele z Bayernem Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie. Bawarczycy z hicie tej kolejki zagrają z Manchesterem City. »

  • Real rozbił Basel na inaugurację Ligi Mistrzów. Kolejny fenomenalny gol Bale'a (ZDJĘCIA)

    Real rozbił Basel na inaugurację Ligi Mistrzów. Kolejny fenomenalny gol Bale'a (ZDJĘCIA)

    Autor: Przemysław Drewniak

    Data publikacji: 16.09.2014 22:40

    Liczba odwiedzin: 464

    Real Madryt z przytupem rozpoczął zmagania w tegorocznej Lidze Mistrzów. Obrońcy trofeum nie mieli litości dla Szwajcarów z FC Basel i rozbili niżej notowanego rywala aż 5:1! »

  • Tevez zapewnił Juve zwycięstwo z Malmoe. Spokojny debiut Marciniaka (ZDJĘCIA)

    Tevez zapewnił Juve zwycięstwo z Malmoe. Spokojny debiut Marciniaka (ZDJĘCIA)

    Autor: Grzegorz Ignatowski

    Data publikacji: 16.09.2014 22:38

    Liczba odwiedzin: 382

    Juventus Turyn bez problemu i zgodnie z planem pokonał szwedzkie Malmoe FF 2:0. Oba gole padły po przerwie, a ich autorem był Argentyńczyk Carlos Tevez. W spotkaniu sędziował debiutujący w Lidze Mistrzów Szymon Marciniak. »

  • Warta Sieradz - ŁKS Łódź LIVE! Pierwszy ligowy sprawdzian Andrzeja Kretka

    Warta Sieradz - ŁKS Łódź LIVE! Pierwszy ligowy sprawdzian Andrzeja Kretka

    Autor: Monika W.

    Data publikacji: 16.09.2014 17:43

    Liczba odwiedzin: 241

    Po półtoratygodniowej przerwie, urozmaiconej fatalnym w wykonaniu łodzian meczem w okręgowym Pucharze Polski, biało-czerwono-biali wracają na ligowe boiska. W związku z przeniesieniem jednego ze spotkań, podopieczni Wojciecha Kretka nie zagrali w miniony weekend i dopiero teraz, w ramach dziewiątej kolejki i mając jeszcze przed sobą zaległy pojedynek, zmierzą się z Wartą Sieradz. Zapraszamy na relację LIVE z tego starcia w Ekstraklasa.net! »

Witryna korzysta z plików cookies oraz informacji zapisywanych i odczytywanych z localStorage, aby dopasować interesujące treści oraz reklamy. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki, w szczególności w zakresie cookies, oznacza, że pliki będą umieszczane na urządzeniu końcowym. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do cookies i localStorage używając ustawień przeglądarki lub używanego urządzenia. Szczegóły w „Polityce Prywatności”.

Zamknij