3 1 połowa

Flota Świnoujście

2

• Za uwagę dziękuje Państwu Dominik Smagała.

• Koniec meczu w Łęcznej. Fantastyczne widowisko na stadionie przy al. Jana Pawła II. 7 bramek i niesamowite emocje. Piotr Rzepka udowadnia, że nawet bez Nildo jego zespół potrafi strzelać bramki. Łęczna ogrywa Flotę i wyprzedza ją w tabeli I. ligi.

• Uderzenia Kusiaka z rzutu wolnego nieznacznie mija bramkę Floty.

• Już nic złego gospodarzom w tym meczu nie może się przydarzyć. Łęcznianie spokojnie dowiozą zwycięstwo do końca meczu.

• Sędzią przedłuża spotkanie o 3 minuty.

• Z rzutu rożnego, wykonywanego przez Kusiaka, nic nie wyszło.

• Dobry strzał Tymosiaka, na rzut rożny paruje bramkarz Floty.

• Kolejna zmiana w ekipie Piotra Rzepki: z boiska schodzi Łuczak, w jego miejsce debiutujący Tomasz Tymosiak.

• Zmiana u gospodarzy: schodzi strzelec dwóch bramek, Michał Renusz, za niego wchodzi Kamil Oziemczuk.

• Drugi gol Renusza! Prusak wybija piłkę daleko do przodu, do piłki dopada Łuczak, podaje piłkę wzdłuż linii bramkowej. Do futbolówki dopada Renusz i strzela do pustej bramki. Wspaniała akcja!

• Dynamiczny kontratak Bogdanki. Szarżował Renusz, ale powstrzymali go obrońcy Floty.

• Dobry strzał Pesira po koronkowej akcji Bogdanki. Wesołowski popisuje się udaną interwencją.

• Gospodarze kontrolują przebieg gry.

• Bogdanka udowadnia dziś, że nawet pomimo nieobecności swojego najlepszego strzelca, Nildo, zespół nie ma problemów ze skutecznością.

• Tempo meczu nieco siadło. Na boisku dzieje się niewiele ciekawego.

• Bogdanka cofnęła się na własną połowę. Gospodarze czekają na szansę do kontrataku.

• Zmiana w ekipie Floty. Z boiska schodzi Niewiada, w jego miejsce pojawia się Nnamani.

• Uderzenie Ostalczyka. Mocny strzał zza pola karnego mija o około 5 metrów bramkę Bogdanki.

• Podopieczni Krzysztofa Pawlaka nie mają pomysłu na rozmontowanie defensywy Bogdanki.

• Bogdanka nie prezentuje się już tak dobrze jak w pierwszej części gry, ale łęcznianom nadal sprzyja szczęście.

• Wesołowski ukarany żółtą kartką za faul na Pesirze.

• Gol dla Bogdanki. Kapitan łęcznian pewnie wykonuje rzut karny! 4:2.

• Karny dla Bogdanki! Pesir faulowany przez bramkarza Floty. Jedenastkę wykonuje Nikitović.

• Zmiana u gospodarzy: schodzi Zuber, w jego miejsce Jacek Kusiak.

• Strzał Łuczaka z 40. metrów znacznie mija bramkę Floty.

• Piłkarze Floty budują atak pozycyjny.

• Strzał Arifovicia mija bramkę Prusaka w znacznej odległości.

• Aut na wysokości pola karnego Bogdanki. Flota w natarciu.

• Zamieszanie pod bramką Prusaka, ale ostatecznie gospodarze wybijają piłkę daleko od pola karnego.

• Rzut rożny dla gości wykonuje Ostalczyk.

• Arifović strzela swoją drugą bramkę w tym meczu.

• Gol dla Floty! Dobre dośrodkowanie w pole bramkowe i Arifović strzela do pustej bramki. 3:2 i ciągłe emocje!

• Gospodarze przejęli inicjatywę, zbliżyli się do pola karnego Floty.

• Strzał Arifivicia zablokowany przez obrońców Bogdanki.

• W drugiej połowie tempo jest nie mniejsze niż w pierwszej części gry.

• Bodziony dośrodkowuje, ale piłkę wybija Łuczak.

• Tym razem rzut rożny dla gości.

• Łuczak dośrodkowuje za mocno, obrońcy gości wybijają piłkę daleko od bramki.

• Dobra akcja prawą stroną Renusza. Rzut rożny dla Bogdanki.

• Zmiana w zespole Floty: na boisku nie pojawił się już Szlamberidze, w jego miejsce Marczew.

• Rozpoczyna się druga połowa meczu. Zaczynają goście.

• Koniec pierwszej połowy. Dobre, dynamiczne spotkanie w Łęcznej.

• Bardzo groźnie pod bramką Prusaka. Uderzenie Ostalczyka minimalnie mija długi róg bramki gospodarzy. Było blisko.

• Sędzia dolicza 1 minutę do regulaminowego czasu gry.

• Łęcznianie nadal kontrolują przebieg gry.

• Obrońcy Floty nie mają dziś najlepszego dnia.

• Gol dla Bogdanki. Łukasz Pielorz wykorzystuje ogromne zamieszanie pod bramką Wesołowskiego i umieszcza piłkę w siatce!

• Rzut wolny dla Bogdanki z bliskiej odległości od pola karnego gości. Dośrodkowuje Łuczak.

• Strzał głową Arifovicia w dużej odległości mija bramkę Prusaka.

• Dobra indywidualna akcja Renusza na lewej flance, ale zbyt mocne dośrodkowanie. Nic z tego.

• Nieudane dośrodkowanie, piłka mija pole karne.

• Rzut wolny niemal z narożnika boiska. Kolejna szansa dla Floty Świnoujście.

• Gol kontaktowy! Bramkę uderzeniem głową zdobywa Arifović. DObra, składna akcja Floty.

• Strzał Chyły zablokowany przez obrońców Bogdanki.

• Sergiusz Prusak wspaniale broni strzał Bodzionego! Ciągle 2:0!

• Rzut karny dla Floty. Sędzia dopatrzył się zagrania ręką Bartoszewicza.

• Kolejne uderzenie Renusza. Płaski strzał nieznacznie mija bramkę Wesołowskiego.

• Rzut wolny dla Bogdanki niemal z linii bocznej na wysokości pola karnego. Łuczak dośrodkowuje, ale w powietrzu królują obrońcy Floty.

• Zuber ukarany żółtą kartką za symulowanie faulu w polu karnym przeciwnika.

• Okres brzydszej gry. W szeregi obu drużyn wkradło się sporo niedokładności.

• Bogdanka ma inicjatywę, to gospodarze są aktywniejsi na boiku.

• Renusz dośrodkowywał w pole karne, ale obrońcy Floty minimalnie uprzedzili Pesira.

• Dobrze kontrowali gospodarze. Pesir uderzał, ale za słabo.

• Groźne pod bramką Prusaka. Podanie wzdłuż linii bramkowej mija napastników gości. Flota była bardzo blisko.

• Rzut rożny dla gości, ale Ostalczyk kopie za mocno. Piłka ląduje po linią boczną boiska.

• Fenomenalny początek Bogdanki, świetnie układa im się dzisiejszy mecz.

• Wspaniały gol dla Bogdanki. Łuczak dostaje prostopadłe podanie i uderza ponad wychodzącym bramkarzem Floty! Bramka "stadiony świata"!

• Z linii szesnastki uderzał Tomas Pesir, jednak jego strzał był zbyt słaby.

• Sporo niedokładności z obydwu stron. Piłkarze zbyt często podnoszą piłkę, starają się grać górą.

• Pesir podawał do Łuczaka, ale pomocnika gospodarzy wyprzedził jeden z obrońców Floty.

• Strzał zza linii pola karnego. Uderzał Renusz, ale piłka minęła w znacznej odległości bramkę Floty.

• Gospodarze oddali teraz inicjatywę piłkarzom ze Świnoujścia.

• Wyśmienity początek podopiecznych Piotra Rzepki.Renusz wykorzystał błąd obrony Floty.

• Gol dla Łęcznej. Wspaniałe rozpoczęcie meczu. Bramkę strzela Michał Renusz.

• Warto zaznaczyć, iż na stadionie stawiło się dziś więcej widzów niż zwykle.

• Obydwie drużyny rozpoczęły zachowawczo.

• Grę rozpoczęła Flota, goście przy piłce.

• Zapinamy pasy i rozpoczynamy wiosnę na boiskach I. ligi!

• Sędzia główny wyprowadza obydwie ekipy na plac gry.

• Gospodarze dzisiejszego meczu zajmują obecnie 7. miejsce w tabeli z 30 punktami na koncie. Flota plasuje się "oczko" wyżej, wyprzedzając Bogdankę zaledwie o 1 punkt.

• Jest to pierwszy mecz I. ligi po przerwie zimowej.

• Na liniach sędziemu głównemu pomagać będą Marcin Anisiewicz i Marcin Brenda. Sędzią technicznym jest dziś Artur Mądrzak.