• Rudniev 2:0! A kibice z tej radości aż ściągnęli koszulki!

• Piłka odbija się od słupka po strzale gości i wpada w ręce Buricia!

• Sędzia dolicza 4 minuty do drugiej połowy tego spotkania

• Faul Drewniaka i będzie jedna z ostatnich okazji dla Śląska

• Ostra nakładka Ślusarskiego na Mili w środkowym kole

• LEGIONISTA- kilkanaście stopni, lekki wiatr bez chmur. Ale wróćmy do meczu :)

• Djurdjević wybija piłkę na aut, cały Śląsk poza Kelemenem już na połowie gospodarzy!

• Trener Lecha prowadzi teraz bardzo żywą dyskusję z arbitrem technicznym ;)

• KTOS- i kibice gości i fani miejscowego zespołu dają radę :)

• Widać, że Ubiparip chce się dzisiaj pokazać z jak najlepszej strony, ale strzały wychodzą mu w tym meczu po prostu słabo

• W miejsce Sochy na boisko wchodzi Gikiewicz Łukasz

• Niecelne podanie Ubiparipa do Rudnieva i będzie zapowiada zmiana w zespole z Wrocławia

• Lech - Śląsk Kibice Śląsk w sektorze gości na stadionie Lecha

• Łukasz Gikiewicz wejdzie za chwilę na boisko

• Najmłodsi fani Lecha skaczą teraz z tymi nieco starszymi kolegami z tzw "kotła"

• Lech - Śląsk

• Odpowiadając na pytania jednej z osób śledzących relacje o zdjęcia. Oczywiście, że będą! Zawsze są :)- pozdrawiam :)

• Śląsk zamyka teraz Lecha na jego połowie boisk. W międzyczasie brzydki faul Sochy

• Do końca spotkania pozostaje zaledwie 15 minut. Czy Śląsk zdoła wyrównać? A może to Lech strzeli drugą, pieczętującą wygraną bramkę?

• Bardzo dobre uderzenie z dystansu Ubiparipa przenosi ponad bramką Kelemen

• Mateusz Możdżeń wchodzi na boisko w miejsce Huberta Wołąkiewicza. Czyżby uraz kapitana Lecha?

• W miejsce Pawelca na boisko wchodzi Mraz

• Śledzik- w drugiej połowie wydaje mi się, że częściej przy piłce jest Lech a co do strzałów celnych? Nie chce "strzelać" ;)

• Rudniev próbował ograć jednocześnie i Kelemena i jednego z obrońców Śląska, ale tym razem sprytniejsi byli zawodnicy z Wrocławia

• Minimalnie niecelne uderzenie Tonewa z lewej strony pola karnego! Bardzo dobrze Bułgar zszedł ze środka pola do lewej strony

• Ubiparip szukał dalekim podaniem Rudnieva, ale ten wzięty w kleszcze przez dwóch rywali stracił równowagę i upadł na murawę

• Bardzo dobrze gra dzisiaj para środkowych obrońców Lecha, doświadczony Arboleda z młodym Kamińskim współpracują ze sobą bez zarzutów. Gorzej wygląda ich współpraca z Buriciem

• bartek- naprawdę interwencja Buricia z 54 robi wrażenie!

• Jasmin Burić wznawia grę od własnej bramki po nieudanej akcji gości

• Mila faulowany przez Ślusarskiego, pomocnik klubu z Wrocławia chciał szybko wznowić grę, ale jego zapędy ostudził arbiter tego meczu

• W Lechu jak na razie dokonano dwóch zmian, z kolei Orest Lenczyk na razie wstrzymuje się z roszadami

• W miejsce Injaca na boisko wchodzi Djurdjević

• Odchodząc na chwilę od boiskowych wydarzeń na trybunach trwa kapitalna rywalizacja pomiędzy fanami obu ekip!

• Dobrze blokowany przed dwójkę obrońców Śląska Ślusarski nie miał szans dojść do podania od jednego ze swoich kolegów

• Śląsk nie przejął się stratą bramki i cały czas stara się naciskać Lecha, czego efektem była sytuacja Dudka sprzed chwili

• Ależ interwencja Buricia po strzale głową Dudka! Stadiony świata?! Nie! Wszechświata!

• Przepraszam bardzo za tą przerwę, ale próbowałem dojrzeć, który zawodnik strzelił bramkę samobójczą

• Pierwsza bramka Lecha w tym roku! Kto strzelcem bramki?! Celeban! Bramka Samobójcza!

• "do redaktora" myślę, że lepszy... Chociaż po 1 połowie odnoszę wrażenie, że sprawiedliwy byłby remis

• Panie Zdzisiu z Kielc proszę obserwować uważnie poczynania Pana Lenczyka to pewnie spełni się któreś z życzeń :)

• Tymczasem już bez plastronu rozgrzewa się Artjom Rudniev, więc Łotysza z rosyjskimi korzeniami na pewno po przerwie zobaczymy na boisku

• Barek- niestety nie mam do dyspozycji oficjalnych statystyk, ale zaraz postaram się gdzieś poszukać :)

• Hubcio- Waldemar Sobota sporo dzisiaj szarpie najczęściej prawym skrzydłem. Jednak jak to Sobota na boisku jest go wszędzie pełno! Na pewno obraz Waldemara Soboty zaniża zmarnowana sytuacja sam na sam z Buriciem

• Za mocne zagranie do Tonewa kończy pierwszą połowę spotkania i jak na razie w spotkaniu Lech Poznań- Śląsk Wrocław mamy wynik 0:0. Zapraszam ponownie za około 15 minut a kolegę "Do Redakcji" zapraszam do najbliższej tabletki po coś na uspokojenie :), dziękując jednocześnie wszystkim za miłe słowa i i konstruktywną krytykę

• Ale poczekajmy na oficjalny komunikat, który pojawi się w trakcie drugiej połowy

• "Polanie" kibiców gości około tysiąca, z kolei na całym obiekcie fanów jest moim zdaniem około 15 tysięcy

• Rozpoczyna się właśnie ostatnia minuta regulaminowych 45 pierwszej połowy tego spotkania

• Kapitalne dośrodkowanie Toneva minęło jednak wszystkich zawodników Lecha stojących w polu karnym. Chociaż przynajmniej dwóch a może nawet trzech było bardzo blisko zamknięcia tej akcji

• Więcej pracy mają dzisiaj masażyści Lecha niż niejeden piłkarz na boisku

• Dla Roka Elsnera za faul taktyczny w środku pola

• Ostro w środku pola, mamy rzut wolny dla gości. Wiem, że narzekam cały czas na brak sytuacji ale to staje się już niestety bardzo denerwujące

• Burić gra teraz pod słońce, w cieniu schowany jest Kelemen. Niejednokrotnie widzieliśmy jak nawet najlepsi bramkarze na świecie przez rażące ich promienia słoneczne popełniali ogromne babole

• Kibice Lecha robią teraz znany już w całej Europie a może i na świecie "Poznań" . Czyli obrócili się plecami do boiska, złapali się za barki i energicznie podskakują