Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 Flota Świnoujście

Sandecja Nowy Sącz

1

Flota Świnoujście

1

• Koniec spotkania. Sandecja remisuje z Flotą 1:1. Za śledzenie relacji dziękuje Marcin Rogowski. Do napisania za tydzień, gdy Sandecja podejmie u siebie Kolejarza Stróże

• Kalinowski ukarany żółtą kartką za faul na Eismannie

• Ależ akcja trójki Eismann, Wiśniewski, Aleksander. Czech podał do Bartka, ten miną obrońce Floty i płasko dośrodkował do Arka, któremu nie pozostało nic jak tylko wpakować piłkę do bramki

• Zawodnicy wrócili już na murawę i zaraz zaczynamy drugą cześć spotkania

• Póki co jesteśmy świadkami przeciętnego spotkania, gra toczy się głównie w środku boiska, a sytuacji do zdobycia gola mamy jak na lekarstwo. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie zawodnicy pokażą lepszą grę.

• Sędzia gwiżdże po raz ostatni w pierwszej połowie, która kończy się bezbramkowym remisem. Na ciąg dalszy relacji zapraszam za 15 minut

• Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy

• Strzał Burkhardta z dystansu, ale to był strzał "Panu Bogu w okno"