Łódzki Klub Sportowy miażdży rywala w ostatnim letnim sparingu!

Monika W.
Łodzianie już kilkukrotnie mierzyli się z Włókniarzem Moszczenica, zarówno w ramach rozgrywek czwartej ligi, jak i sparingach kwadrans_po
Najmniejszych szans nie dali podopieczni Wojciecha Robaszka swojemu byłemu rywalowi, Włókniarzowi Moszczenica! Po sobotnim festiwalu bramek zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie, Łódzki Klub Sportowy pokonał w ostatnim już meczu kontrolnym czwartoligowy zespół aż 8:1, z czego pięć goli gospodarze strzelili jeszcze przed przerwą.

Więcej informacji na temat sobotniego sparingu już niebawem na naszej stronie!

Spotkanie z moszczeniczanami było już ostatnim z siedmiu zaplanowanych na letni okres przygotowawczy przed inauguracją rozgrywek trzeciej ligi. Jeden z nich został odwołany, dwa łodzianie przegrali, jeden zremisowali, a w sobotę dopisali do swojego konta trzecie, jakże pokaźne zwycięstwo.