Magazyn 2. Ligi. Skróty meczów 25. kolejki w przerwie reprezentacyjnej. Dwa spotkanie przełożone, pięć zakończonych remisami

Jakub Jabłoński
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
Kolejna kolejka w 2. lidze minęła. Tym razem 25. seria gier przypadła nam na przerwę reprezentacyjną. Na tym etapie jednak wciąż graliśmy, a kluby nie pauzowały z tego powodu. No może z wyjątkiem czterech ekip, którym przełożono spotkanie. Poza dwoma meczami reszta się odbyła. Padło aż pięć remisów na siedem spotkań. Polecamy obszerny skrót z meczami 25. kolejki zaplecza Fortuna 1. Ligi.

Magazyn 25. kolejki 2. Ligi - graliśmy mimo przerwy reprezentacyjnej

Choć nie wszyscy wybiegli na boisko w ramach 25. kolejki w pierwotnym terminie. Dwa mecze zostały przełożono na późniejszy termin. Kotwica Kołobrzeg, która straciła ostatnio pozycję lidera tym samym swoją rywalizację z rezerwami Zagłębia Lubin musiała odłożyć w czasie.

Następnie podobny los spotkań rezerwy Lecha Poznań oraz GKS Jastrzębie z powodu powołań do kadr młodzieżowych.

W tych spotkaniach, które się odbyły jedynie w dwóch drużyny zdołały przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. W pozostałych pięciu padły remisy i śmiało możemy rzecz, że to była "remisowa kolejka". Tym samym Pogoń Siedlce triumfowała nad Olimpią Elbląg (1:0) po trafieniu Tomasza Walczaka w 88. minucie.

Kolejnym meczem w którym jedna z ekip zdołała zdobyć trzy punkty to rywalizacja Sandecji Nowy Sącz - ŁKS II Łódź. Rezerwy łódzkiego klubu po trafieniu samobójczym Mateusza Bartkówa i jego późniejszej czerwonej kartce wygrały to spotkanie.