Manchester City

3

Sunderland

2

• Druga połowa wynagrodziła nam swoją dość drętwą poprzedniczkę. Gra była ciekawsza, a szalone sześć minut, w trakcie których padły cztery gole, pewnie niejednego przyprawiło o porządny zawrót głowy. Trzy punkty zdobywa Manchester City, który kontynuuje serię meczów bez porażki. Z mojej strony to już wszystko, przed nami dzisiaj jeszcze jedno spotkanie, Tottenham - Chelsea, z którego relację live poprowadzi dla Was Kuba Seweryn. Za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• Jeszcze Navas dośrodkował z prawej strony boiska, ale po tym jak goście wybili piłkę arbiter zakończył ten mecz!

• Gospodarze uspokoili grę, trzymają piłkę daleko od własnej bramki. Tu już nic raczej się nie zmieni

• Alvarez faulował na własnej połowie Fernandinho

• I znowu Milner był blisko gola! Anglik przestrzelił po dośrodkowaniu Kolarova z lewej strony boiska!

• Pięć minut doliczył sędzia do drugiej połowy!

• James Milner! Dobre wejście w grę, Anglik minimalnie przestrzelił sprzed pola karnego!

• David Silva opuszcza teraz murawę, a w jego miejsce wchodzi James Milner

• Żółta kartka dla Wesa Browna za faul na Silvie

• Pantilimon! Kapitalna interwencja po strzale Fernandinho! Po chwili na bramkę uderzał też Frank Lampard, a po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny!

• Samir Nasri schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Aleksandar Kolarov

• Ładna kombinacja gospodarzy na wysokości pola karnego rywala, ale obrońcy powstrzymali ostatecznie Silvę

• To powinien być gol! Jesus Navas wyszedł sam na sam z Pantilimonem i przegrał ten pojedynek!

• Pantilimon! Po dośrodkowaniu Zabalety z prawej strony boiska mocny strzał oddał Lampard, ale Rumun był na posterunku!

• Alvarez starał się zagrać za linię obrony do Wickhama, jednak zrobił to za mocno. Piłkę złapał Caballero

• Vergini opuszcza boisko, a w jego miejsce wchodzi Coates

• Prawą stroną próbowali zaatakować goście, ale tam na spalonym po podaniu Giaccheriniego był Johnson

• Pantilimon! Fantastyczna interwencja po strzale Nasriego sprzed szesnastki!

• Ależ sześć minut meczu! Gael Clichy znów świetnie dośrodkował z lewej strony boiska, a tym razem głową do bramki trafił Frank Lampard! Czy Sunderland jeszcze odpowie?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Co tu się dzieje, Lampard na 3:2 dla City!

• Zabaleta ewidentnie faulował we własnym polu karnym Jonesa i arbiter nie miał wyjścia, musiał wskazać na wapno!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Adam Johnson pewnie i straty Czarnych Kotów odrobione!

• RZUT KARNY DLA SUNDERLANDU!

• Zmiana u gospodarzy, Lampard wchodzi za Joveticia

• Dwa gole strzelone głową. Najpierw z lewej strony dośrodkował Clichy, a akcję wykończył Jovetić, a następnie wrzutkę z rzutu rożnego na gola zamienił Rodwell, były piłkarz The Citizens!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Szybka odpowiedź Sunderlandu, Rodwell!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Jovetić podwaja prowadzenie gospodarzy!

• Pierwsza zmiana w meczu, Giaccherini wchodzi za Gomeza

• Gael Clichy dośrodkował z lewej strony boiska, Nasri wycofał piłkę przed pole karne, a tam czekał na nią Toure. Iworyjczyk popisał się fantastycznym strzałem i nie dał szans bramkarzowi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Yaya Toure, 1:0!

• Clichy dośrodkował z lewej strony boiska, ale poradzili sobie goście z tym zagrożeniem

• I już było ciekawie! Groźny strzał oddał Navas, a piłka nieznacznie minęła bramkę!

• Arbiter daje znak, zaczynamy drugą połowę

• Obie drużyny już wróciły na boisko, za chwilkę wrócimy do gry

• Przewagę w posiadaniu piłki i to zdecydowaną mają gospodarze, jednak nijak się to nie przekłada na liczbę stwarzanych sytuacji podbramkowych. Ogólnie to dośćprzeciętne widowisko i oby po przerwie uległo to zmianie

• A teraz właśnie ją zakończył

• Po dośrodkowaniu z narożnika boiska niecelny strzał głową oddał Jovetić. Tymczasem arbiter doliczył minutę do pierwszej połowy

• Navas dośrodkował z prawej strony boiska, a piłkę na rzut rożny wybił Gomez

• Silva oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany przez Rodwella

• Jordi Gomez dośrodkował z prawej strony boiska, a w polu karnym Wickhama uprzedził bramkarz The Citizens

• I było groźnie! Larsson oddał mocny strzał z tego rzutu wolnego, jednak Cabellero z trudem odbił piłkę na rzut rożny!

• Zabaleta faulował blisko własnej szesnastki Jordiego Gomeza i goście mogą mieć dobrą okazję do zdobycia gola

• Yaya Toure oddał strzał z dystansu, ale piłka poleciała w sam środek bramki i Pantilimon spokojnie ją złapał

• Na spalonym po długim zagraniu z głębi pola był Silva

• Nie może znaleźć sposobu na dobrą grę w obronie w wykonaniu gości Manchester City. Wciąż wymienia wiele podań, z których nic nie wynika

• Żółta kartka dla Sebastiana Larssona

• Kolejna wrzutka Navasa z prawej strony boiska, znów wybita przez obrońców

• Silva! Bardzo dobry strzał Hiszpana sprzed pola karnego, ale równie dobrze w bramce interweniował Pantilimon, który odbił tę piłkę!

• Ławka gości: Fletcher, Cabral, Altidore, Alvarez, Coates, Giaccherini, Mannone

• Po lewej stronie macie dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów. Za chwilkę dołączymy do nich ławki rezerwowych, tymczasem zachęcamy do zapoznania sie z zapowiedzią tego meczu, którą przygotował dla Was Filip Błajet

• Witamy! Już tylko kwadrans pozostał do rozpoczęcia kolejnego spotkania noworocznej kolejki Premier League. Manchester City kontra Sunderland, zapraszamy na relację live z tego spotkania