Manchester United

1

Chelsea Londyn

1

• Ależ emocje, ależ końcówka! To był doskonały mecz, który spełnił nasze oczekiwania! Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

• Żółta kartka dla Van Persiego za zdjęcie koszulki

• KONIEC! REMIS NA OLD TRAFFORD!

• Di Maria dośrodkował z rzutu wolnego, Fellaini oddał strzał głową, z którym poradził sobie bramkarz, ale z dobitką Van Persiego nie miał szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! VAN PERSIE, MAMY REMIS!!

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Ivanovicia za faul na Di Marii!

• James Wilson oddał teraz strzał po dośrodkowaniu w pole karnego, ale przeniósł piłkę nad bramkę

• Dwie niezłe akcje gospodarzy! Najpierw Courtois musiał nogami bronić strzał Van Persiego, następnie Januzaj przestrzelił sprzed pola karnego.

• A teraz Willian oddał mocny strzał sprzed pola karnego, ale nie trafił nawet w bramkę

• Ivanović! Świetnie przedarł się Serb z piłką w pole karne, ale następnie fatalnie przestrzelił!

• Żółta kartka dla Ivanovicia

• A Wilson za Matę

• Zmiany w obu zespołach. Mikel wchodzi za Oscara

• A teraz Serb faulował Argentyńczyka, właśnie na tej stronie boiska.

• Di Maria dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale trafił w mur

• Di Maria zastopowany na lewej stronie boiska przez Ivanovicia. Aut dla gospodarzy

• Żółta kartka dla Oscara za brzydki faul w środkowej strefie boiska na Smallingu

• A teraz długo, na własnej połowie, piłkę rozgrywają The Blues

• Willian oddał teraz potężny strzał z dystansu, ale zdołał poradzić sobie z nim De Gea

• Długo, spokojnie budują swoją akcję gospodarze.

• Fabregas znów spróbował prostopadłego podania, ale tym razem odczytał to Smalling

• Cesc Fabregas dośrodkował z rzutu rożnego, a Drogba kapitalną główką wpakował piłkę do bramki! A przed chwilą De Gea wygrał pojedynek sam na sam z Hazardem i wydawało się, że zagrożenie pod bramką United minęło!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! DIDIER DROGBA, 1:0 DLA CHELSEA!!

• Fellaini oddał teraz strzał sprzed pola karnego, ale piłka poleciała obok bramki

• Di Maria dośrodkował przed chwilą z rzutu rożnego, ale wybili piłkę obrońcy Chelsea.

• Żółta kartka za faul taktyczny dla Fabregasa

• Ależ kocioł pod bramką De Gei! Ivanović dograł piłkę z prawej strony boiska, Oscar podał jeszcze do Hazarda, ale tego zatrzymali obrońcy!

• Od samego wznowienia gry goście dłużej przebywają na połowie rywala, ale jak na razie nic z tego nie wynika

• Eden Hazard starał się zagrać prostopadłą piłkę do Williana, ale zrobił to niecelnie. Spokojnie futbolówkę złapał De Gea

• Phil Dowd gwiżdże i zaczynamy drugą połowę!

• Piłkarze obu zespołów już wrócili na boisko, za chwilkę wznowimy grę!

• W pierwszej połowie bramki nie padły, więc... Przypomnijmy sobie inny dreszczowiec sprzed dwóch lat w wykonaniu tych dwóch drużyn. Puchar Ligi Angielskiej:

• Statystyki pierwszej połowy:

• Posiadanie piłki: Manchester United 51%, Chelsea 49%
    • Strzały: Manchester United 9 (3), Chelsea 4 (1)
    • Faule: Manchester United 6, Chelsea 7
    • Rzuty rożne: Manchester United 0, Chelsea 6
  • To były niezwykle emocjonujące trzy kwadranse! Jedni i drudzy grali na wysokich obrotach, stworzyli sobie kilka okazji bramkowych, których jednak nie udało się wykorzystać. Brakowało tylko goli!

• I właśnie teraz arbiter zakończył pierwszą połowę!

• Dwie minuty doliczył arbiter do pierwszej połowy

• Di Maria zagrał na 14. metr do Maty, ale tan fatalnie przestrzelił

• Januzaj indywidualnie lewą stroną, ale tuż przed polem karnym faulował go Ivanović.

• I odpowiedź gospodarzy! Świetna kontra, Di Maria podał do Maty, ten na lewo do Januzaja, a strzał Belga był minimalnie niecelny!

• De Gea! Oscar podał z prawej strony tuż na granicę pola karnego do Drogby, a strzał tego drugiego genialnie obronił Hiszpan!

• Januzaj dośrodkował z lewej strony boiska, ale z własnej szesnastki piłkę wybił Terry

• Żółta kartka dla Maticia, za faul w środkowej strefie na Van Persiem

• Angel Di Maria oddał nawet strzał z tego rzutu wolnego, ale bramkarz interweniował bardzo spokojnie i pewnie

• A teraz dobra okazja do wrzutki dla gospodarzy, na prawej stronie boiska Matić faulował Rafaela

• Eden Hazard dośrodkował z tego rzutu wolnego, ale żaden z piłkarzy nie sięgnął piłki. Ivanović domagał się jeszcze rzutu karnego, ale o takim nie mogło być mowy

• D Maria dośrodkował z tego rzutu wolnego, ale bramkarz skutecznie piąstkował piłkę

• Fabregas faulował Januzaja na swojej prawej boiska.

• Van Persie, znowu był blisko! Tym razem próbował głową lobować bramkarza, ale ten nie dał się zaskoczyć!

• Courtois! Genialna prostopadła piłka od Januzaja, sam na sam z bramkarzem wyszedł Van Persie, ale przegrał on pojedynek z Belgiem!

• Żółta kartka dla Drogby za faul na Macie

• Fabregas dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, ale spokojnie złapał ją David De Gea

• Dużo niedokładności mamy teraz na boisku. Jedni i drudzy szybko tracą piłkę

• Chris Smalling oddał strzał głową po dośrodkowaniu Di Marii z rzutu wolnego, ale nie trafił nawet w bramkę

• Da Maria dośrodkował z prawej strony boiska, ale Cahill wybił piłkę z własnej szesnastki

• Spokojnie, długo wymieniają podania gospodarze

• Fabregas dośrodkował z prawej strony boiska, a choć Ivanović zdołał oddać strzał, to po obrońcy piłka wyszła na corner. Po chwili Drogba oddał strzał po wrzutce z rzutu rożnego, ale przestrzelił

• Hazard dośrodkował z rzutu wolnego, ale De Gea spokojnie chwycił piłkę

• Żółta kartka dla Rafaela, za taktyczny faul na Hazardzie

• Luke Shaw ładnie zaatakował lewą stroną boiska, ale tam świetnie zatrzymał go Ivanović

• A teraz dłużej przy piłce Czerwone Diabły, które spokojnie wymieniają teraz podania

• Shaw dośrodkował piłkę z lewej strony boiska, ale z szesnastki wybił ją Terry. Następnie sprzed pola karnego uderzył Di Maria, ale futbolówka poleciała daleko od bramki

• Troszkę dłużej wymieniają podania teraz goście, ale robią to głównie na własnej połowie

• Poklepali teraz goście, Hazard wdarł się z piłką w pole karne, ale tam odebrał mu ją Fellaini

• Di Maria! Cudowne zagranie Maty w pole karne The Blues, a niepilnowany Argentyńczyk przestrzelił!

• Ale kocioł zrobił się pod bramką gości! Januzaj zagrał piłkę z lewej strony, a Fellaini zaplątał się i przegrał pojedynek z Courtois!

• Błąd Rojo, który stracił piłkę przed własnym polu karnym i mieliśmy pierwszy strzał. Uderzenie Oscara zablokował jednak Smalling

• Goście wyżej zaczęli ten mecz, od razu próbując odebrać piłkę rywalowi na jego połowie

• Sędzia daje znak i ZACZYNAMY!

• Jose Mourinho i Louis van Gaal czule się wyściskali, ale to koniec uprzejmości, przynajmniej na 90 minut. Za chwilę na murawie będzie ogień.

• Piłkarze obu zespołów już powoli wychodzą na boisko! Pasy zapięte? Jak nie, to najwyższa pora, za chwilę startujemy!

• Podopieczni Mourinho nie przegrali 11 ostatnich meczów w Premier League. Czy Czerwone Diabły przerwą tę serię? Zapraszamy do typowania w komentarzach!

• Prawdziwym talizmanem i ogromną nadzieją dla gospodarzy jest obecność od początku Angela Di Marii. Argentyńczyk w barwach nowego zespołu zagrał pięciokrotnie, w czterech meczach notując asysty.

• Dzisiejszym faworytem są goście, którzy nie tylko znajdują się wyżej w tabeli, ale mają także świetny bilans ostatnich meczów przeciw United. Nie przegrali oni trzech ostatnich, tracąc przy tym tylko jedną bramkę

• W ostatnich dwóch sezonach Czerwone Diabły nie prezentują się najlepiej, ale ich mecze z Chelsea zawsze generowały ogromną dawkę emocji. Oto skrót spotkania z 2012. Stamford Bridge, końcowy wynik 3:3

• Ławka rezerwowych Manchesteru: Lindegaard, Blackett, Fletcher, Carrick, Herrera, A.Pereira, Wilson

• Ławka Chelsea: Cech, Zouma, Ake, Mikel, Baker, Salah, Schurrle

• Po lewej stronie macie dostępne wyjściowe jedenastki, a za chwilkę dorzucimy do nich ławki rezerwowych, a tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu, którą przygotował dla Was Grzesiek Ignatowski.

• Witamy! Zapraszamy na relację live z hitu angielskiej Premier League, Manchester United - Chelsea! Początek już za pół godziny!