Manchester United

2

Sunderland

0

• Koniec spotkania! 2:0 na Old Trafford, pewna wygrana United jednak wywalczona dopiero po stracie jednego z rywali. Ogromna dominacja na boisku i po raz kolejny nieprzekonująca skuteczność.

• Pantilimon bez wybitnego zagrożenia wybija piłkę na rożny. Widać, że Rumun się pogodził z wynikiem.

• Fellaini, broni Pantilimon! Dobija Valencia, znów broni bramkarz, piłka odbija się od Herrery i wpada do siatki, Hiszpan jednak na spalonym i gol nieuznany!

• 3 minuty jeszcze przed 21 zawodnikami na boisku.

• Valencia strzelał prosto w obrońcę przed nim.

• Fellaini wparował w pole karne do podania Rojo, jednak tylko lub aż korner.

• I może kapitan Manchesteru odpocząć - Mata zmienia go na boisku.

• Januzaj, wybija Pantilimon, Rooney dobija, goooooool!!

• Wrzutka Januzaja, dobrze wybija O'Shea, potem jednak Herrera niecelnie rozrzuca akcję z powrotem do Januzaja.

• Januzaj poczuł krew - wpadł w pole karne i zamiast podawać, uderzał prawą nogą. Niecelnie.

• Rojo wybija piłkę na połowę przeciwnika, tam z szansą kontry Blind, ale nie udało mu się perfekcyjnie skleić futbolówki.

• Zmiana - Fletcher za Johnsona.

• Żółta dla van Aanholta za wślizg w Januzaja.

• Blind uderza zza pola karnego, piłkę paruje Pantilimon, jednak po chwili łapie ją między nogi. Rojo nie odpuścił i wślizgiem chciał wykonać dobitkę. Doprowadziło to do lekkiego spięcia między dżentelmenami.

• Ależ zamieszali Valencia i Januzaj po prawej stronie pola karnego. Ostatecznie tylko korner.

• Uderzał... tzn. odbił piłkę głową Smalling. Bardzo powolne i zarazem niecelne to było.

• 9 korner dla United.

• Herrera w pole karne do Januzaja, tam jednak wzorowo strąca piłkę van Aanholt.

• Fellaini tym razem uderza nogą, ale posyła piłkę w drugą strefę miejsc siedzących.

• Rooney uderzał, jednak złapał piłkę Pantilimon.

• Januzaj strzela z ostrego kąta, ale Pantilimon paruje na aut.

• Sunderland z kontrą.

• Januzaj zamienia dośrodkowanie na woleja prawą nogą, jednak tym razem trafia w plecy defensora.

• United znów atakuje, mają jednego rywala mniej.

• Schodzi również Defoe, za niego Graham.

• Schodzi z asystą Falcao, za niego ten od długich piłek - Fellaini!

• Rooney potężnie w dolny, lewy róg. Nie myli Pantilimona, ale szans również mu nie daje!

• Do karnego podchodzi Rooney!

• Kuriozalna sytuacja! O'Shea faulował, Brown dostaje czerwień. Interweniują koledzy z Sunderlandu, to samo robią... koledzy z Manchesteru! Sędzia konsultuje się z technicznym, jednak decyzji nie zmienia!

• Karny dla Manchesteru! Falcao świetnie przyjmuje piłkę w polu karnym, składa się do strzału, ale powala go O'Shea na spółę z Wesem Brownem! Jest czerwień, ale dla kogo?

• United notorycznie przy piłce. Posiadanie rzędu 75% dla gospodarzy. Fellaini gotowy do wejścia - to w skrócie przebieg meczu.

• Rooney dorzuca, piłka wybita na 16. metr, tam dobija Januzaj z woleja, ale obok bramki.

• Valencia wystartował w pole karne, mijał kilku zawodników, ale każdy dołożył nogę do postępującej utraty równowagi Ekwadorczyka. Ten w końcu upadł, a sędzia słusznie gwizdnął wolny.

• Cattermole świetnie blokuje długie podanie do Rooneya i zapobiega kontrze United.

• Blind fauluje Jordi Gomeza przed polem karnym United. Szansa z dośrodkowania lub strzału dla Sunderlandu.

• Pantilimon pewnie wyłapuje dośrodkowanie z rzutu rożnego.

• Rozgrzewa się Fellaini, więc możemy niedługo spodziewać się standardowej taktyki United na ostatnie minuty meczu.

• Sędzia odgwizduje faul, będąc... plecami do akcji! Niesamowita wszechstronność Rogera Easta.

• Wielkie nieporozumienie Younga z Rojo, do którego poszła piłka na obieg, tymczasem Argentyńczyk został za plecami kolegi.

• Blind fauluje Gomeza. Wcześniej Falcao marnuje okazję na zagrożenie bramki Pantilimona.

• Ładna, dwójkowa akcja Rooneya i Blinda, w końcu jednak zbierają piłkę defensorzy.

• Smalling posłał potężną wkrętę w pole karne, tam nie poradził sobie z uderzeniem głową Falcao, a dobitka Rojo poleciała w trybuny.

• Kolejny korner z prawej strony dla United.

• Young i Januzaj zmienili się stronami na skrzydłach.

• Od razu korner dla United po akcji Januzaja. Nieudana jednak wrzutka.

• I zaczynamy drugą połowę!

• Mamy pierwszą zmianę. Adnan Januzaj otrzymuje pierwsze instrukcje od Ryana Giggsa i otrzymuje mowę motywacyjną od Andersa Lindegaarda, po czym wchodzi za di Marię.

• Mamy koniec pierwszej połowy. 0:0, dominacja na boisku United, jednak wciąż niemoc strzelecka.

• I Valencia ukarany żółtą kartką za kiepską interwencję w Adama Johnsona.

• Ależ niesamowicie zepsuł kontrę United di Maria! Mogła być bramka do szatni!

• Minuta doliczonego czasu.

• Wickham posyła piłkę w pole karne, jednak tam Rojo dobrze czyści zagrożenie.

• Spalony Larssona, szybka kontra United, ale Rooney kiepsko podawał.

• Fantastycznie Young zwiódł obrońców, ale jego dogranie w pole karne nie znalazło żadnego z kolegów.

• Zaatakował Evans, ale jego strzał poleciał prosto w obrońcę, po chwili próbował Herrera i Rooney, ale zrobiło się zbyt tłoczno. Goście z autu, ale znowu United przy piłce.

• Rooney i bramkarz wynosi piłkę nad poprzeczkę. Korner.

• Faulowany Herrera na 20. metrze przed bramką Pantilimona.

• Young! Niewiele obok bramki.

• Sunderland próbował zaatakować bramkę rywali, ale dobrze poradzili sobie z akcją obrońcy. United wraca do posiadania piłki.

• Di Maria wrzuca w pole karne, jednak piłka mija głowę Rooneya, a nie nadąża za akcją Young.

• Di Maria z wolnego. Standardowo, niecelnie.

• Di Maria nie mógł się zdecydować co zrobić z piłką, odbił ostatecznie w lewo, a Cattermole spóźnił się przez to z interwencją. Żółta dla tego pana.

• Tym razem Anglik wrzucał krócej, jednak piłka przeleciała obok wszystkich zgromadzonych w polu karnym.

• Van Aanholt blokuje akcję di Marii, rożny dla gospodarzy.

• YOUNG!! Ależ O'Shea fenomenalnie ratuje wślizgiem uderzenie skrzydłowego United!! Dobitka głową Herrery niestety niecelna!

• Piękna wrzutka z lewej strony do Wickhama, ten był przed obrońcą, ale nie zgrał się z futbolówką, efektem czego uderzył głową w górę, a resztę opanował już de Gea.

• Sunderland odzyskuje piłkę i próbuje skonstruować ofensywną akcję.

• Young wykonuje z prawej strony, ale zdecydowanie za mocno.

• Korner dla United.

• Leży na murawie Angel di Maria po starciu z van Aanholtem.

• Podanie na prawą stronę do Johnsona, ten schodzi do środka i tak długo zwleka z uderzeniem, że w końcu traci piłkę.

• Kontra Sunderlandu.

• United powróciło do konstruowania akcji.

• Defoe uderza na bramkę, ale pewnie łapie de Gea. Natomiast 3-osobowa defensywa United prezentuje wielkie dziury.

• Ostra walka o piłkę na 20 metrze przed bramką Pantilimona, wygrana ostatecznie przez zawodników Sunderlandu.

• Di Maria z dośrodkowaniem. Zgadnijcie gdzie poleciała piłka?

• Manchester pewnie dominuje z piłką na przedpolu rywala.

• Di Maria głęboko w pole karne, ale świetnie wygarnia to obrońca! Dobija Young, ale nieznacznie nad poprzeczką!

• Faulowany Herrera na połowie rywala.

• United z problemami, nie mogą gospodarze wyjść ze swojej połowy.

• Teraz Defoe zakręcił zza pola karnego, ale włożył w to zbyt wiele siły!

• Rusza Wickham na środek pola karnego, może podawać na czystą pozycję do Defoe, ale decyduje się strzelać i górą de Gea! Tylko rożny.

• Rusza prawą stronę Valencia i di Maria, ale Argentyńczyk gubi piłkę.

• Di Maria z rzutu rożnego do Rooneya, ten jednak obok słupka.

• Korner dla Czerwonych Diabłów.

• United szybko zdobywa piłkę.

• Goście przy piłce, mamy pierwszy gwizdek i startujemy!

• Według przedmeczowej grafiki... mamy 3-5-2 w drużynie United! Sunderland bez wielki rewelacji - 4-3-3 ze skutecznym Jermainem Defoe na środku.

• Zawodnicy już wychodzą na boisko, do startu niespełna 5 minut.

• Czas powoli rozsiąść się w fotelu i przygotować na, mamy nadzieję, emocje jakie powinny nam dostarczyć drużyny na Old Trafford. Pytanie najważniejsze przed meczem to formacja, jaką zdecyduje się grać dziś Louis van Gaal. 4-4-2 czy 4-3-3?

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Manchesteru United z Sunderlandem. Zanim jednak rozpoczniemy emocje na Old Trafford, zapraszam na ostatnie 10 minut spotkania WHU z Crystal Palace, gdzie dzieje się naprawdę wiele!