Mecz Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Lubią grę w delegacji

Jacek Czaplewski
Chrobry - Chojniczanka LIVE! Lubią delegacje
Chrobry - Chojniczanka LIVE! Lubią delegacje Monika Smól
Mecz Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Tym razem czeka nas pełna kolejka w Fortuna 1 Lidze. Zaczniemy m.in. na Dolnym Śląsku od spotkania drużyn z drugiej dziewiątki. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Chojniczanka odhaczy czwarty wyjazd. Bilans ma pozytywny. Wygrała i dwa razy zremisowała. Ostatnio w Nowym Sączu potrafiła podzielić się punktami z Sandecją (4:4). To był szalony mecz. Już przed przerwą padło pięć bramek. Wynik w 64 minucie ustalil Mateusz Kuzimski.

W tym samym czasie Chrobry odpoczywał. Jego spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec nie doszło do skutku. PZPN przystał bowiem na zmianę terminu z uwagi na powołanie Adriana Benedyczaka do kadry U-20.

W piątek Chrobry spróbuje zaskoczyć Chojniczankę jej byłym zawodnikiem. Umowę podpisał z nim pomocnik Damian Piotrowski, który w zeszłym sezonie w Chojnicach rozegrał 25 spotkań. Strzelił 5 goli. - Chciałem wrócić do domu, bo urodziła mi się córeczka i można powiedzieć, że moje życie zmieniło się bardzo mocno. Chcieliśmy z żoną osiąść na miejscu. Nie mogłem znaleźć klubu, liga ruszyła i każdy swoje kadry pobudował. Rozpocząłem więc treningi w drugim zespole, za które dziękuję trenerowi Jakubowi Wolnemu. Dzięki nim jestem na tyle przygotowany, by móc wejść w trening z pierwszą drużyną i nie mieć tylu zaległości - mówi Piotrowski w rozmowie z oficjalną stroną Chrobrego.

Z powodu kartek po stronie Chojniczanki zabraknie Jana Mudry i Krystiana Wachowiaka. Zawody w Głogowie poprowadzi sędzia Tomasz Wajda z Żywca. Początek o godzinie 18.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Chojniczanka - Chrobry 1:2 (1 liga, 16.03.2019)
Chrobry - Chojniczanka 2:0 (1 liga, 26.08.2018)

Mecz Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24. Rozpoczynamy o godzinie 18:00.

1. LIGA w GOL24

Coraz mniej czasu pozostaje do 1 stycznia. A to ważna data dla piłkarskich klubów, gdyż wtedy można rozpocząć negocjacje z zawodnikami, którym w połowie roku kończą się kontrakty. Sprawdźcie, którym piłkarzom Ekstraklasy kończą się umowy!

Komu wygasają kontrakty? Piłkarze Ekstraklasy do wzięcia za ...