Metalist Charków

1

Trabzonspor

2

• Koniec spotkania! Metalist przegrał "u siebie" (w Lwowie) z Trabzonsporem. Turcy strzelili zwycięskiego gola w 94. minucie. Szkoda, bo z remisu bardziej cieszyliby się legioniści.

• Asystę zanotował rezerwowy Yatabare.

• GOOOOL!!! Niesamowite!! Papadopoulos strzela gola w 94. minucie! Trabzonspor wygra ten mecz.

• Ostatnia zmiana: Kulakov za Cleitona.

• Jeszcze żółta kartka dla Kobina.

• Z kolei w Trabzonie wchodzi Yusuf Erdogan. Zszedł Majeed Waris.

• Festiwal zmiana. Jaja upuszcza plac gry, wchodzi Pavlo Rebenok.

• Radchenko zastępuje Bolbata w zespole Metalista.

• Kartka dla Avraama Papadopoulosa.

• Salih Dursun schodzi z boiska. W jego miejsce Mehmet Ekici.

• Constant ukarany żółtą kartką.

• Ładna, zespołowa akcja miejscowych, asystę zanotował Vasyl Kobin.

• GOOOOL!!! Metalist wyrównał! strzelcem bramki Volodymyr Homenyuk!!

• Oscar Cardozo schodzi z boiska. W jego miejsce melduje się Mustapha Yatabare.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Gospodarze przegrywają, mimo iż stworzyli więcej klarownych sytuacji.

• Asystę zanotował Sefa Yilmaz.

• GOOOOL!! Kevin Costant otworzył wynik meczu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego! 1:0 dla Trabzonsporu.

• Pierwszy gwizdek, zaczynamy.

• Z kolei Metalist to niedawny rywal Ruchu Chorzów w walce o fazę grupową Ligi Europy. Dopiero w dogrywce, o awansie przesądzili Ukraińcy.

• Od czasu pojedynków Legii z Trabzonsporem, w tureckim zespole doszło do sporych zmian. Wymienioną dużą część kadry; odeszli m.in. Florent Malouda i Adrian Mierzejewski. Nowym trenerem zespołu został Vahid Halilhodżić, który na mundialu w Brazylii prowadził fenomenalnie grającą Algierię.

• Rezerwowi Trabzonspor: Fatih Ozturk, Yusuf Erdogan, Ishak Dogan, Ekici, Soner Aydogdu, Fatih Atik, Yatabare.

• Rezerwowi Metalist: Denchuk, Berezovchuk, Osman, Kulakov, Tkachuk, Radchenko, Rebenok.

• Witamy w relacji na żywo z drugiego meczu grup L (jak Legia), w którym Metalist Charków zmierzy się z Trabzonsporem. W tym miejscu poznacie składy i dowiecie się najważniejszych wydarzeń z tego spotkania.