• 3 punkty jadą do Płocka. Wisła wygrywa z Miedzią Legnica.

• Bardzo niecelny strzał Kakoko z rzutu wolnego.

• Faul Cezarego Stefańczyka blisko pola karnego. Groźna sytuacja dla Miedzi.

• Do regulaminowego czasu gry sędzia dolicza 4 minuty.

• Za Krzysztofa Janusa wchodzi Maciej Kostrzewa. Opaskę kapitana przejmuje Jacek Góralski.

• Kolejny rzut rożny dla Miedzi po zablokowanym strzale Kakoko.

• Rzut rożny dla Miedzi po akcji Łobodzińskiego.

• Za zmęczonego Ilieva wchodzi Piotr Ruszkul.

• Dobra wrzutka Łobodzińskiego i do piłki doszedł Wasilewski, jednak kolejny strzał niecelny.

• Za Tadasa Labukasa wchodzi Adam Wasilewski.

• Dobra akcja Miedzianki. Garuch próbował strzelić z lewej strony pola karnego, ale uderzenie niecelne.

• Bardzo groźna sytuacja dla Wisły. Po dośrodkowaniu Ilieva Przemysław Szymiński strzela z pierwszej piłki, ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną.

• Rzut rożny dla Wisły po dobrym ataku w kierunku bramki przez Krzywickiego.

• Bardzo dobra okazja do kontrataku dla Wisły, jednak "Krzywy" na spalonym.

• Za strzelca drugiej bramki dla gości wchodzi Marcin Krzywicki.

• Kolejna interwencja Kiełpina, która ratuje gości od straty bramki. Po prostopadłym podaniu Łobodzińskiego bardzo bliski do zdobycia bramki był Szczepaniak, ale na 11 metrze wyciągnął piłkę bramkarz gości.

• Bardzo groźna sytuacja Miedzi. Po zamieszaniu w polu karnym do piłki doszedł Garuch i strzelił celnie i bardzo silnie. Kiełpin jednak popisuje się świetną interwencją.

• Dobra kontra Miedzi. Po dobrym podaniu Bartczaka do Łobodzińskiego piłkę wybija Stępiński i rzut rożny będą wykonywać gospodarze.

• Bardzo silny strzał Kakoko po wystrzeleniu piłki z pola karnego przez Wiślaków, ale uderzenie bardzo niecelny.

• Następny rzut rożny dla Miedzi.

• Rzut rożny dla Miedzi.

• Na boisku leży Mikołaj Lebedyński, który zderzył się głowami z jednym z obrońców Miedzi.

• Dobra akcja Miedzi. Po dośrodkowaniu Łobodzińskiego , Kiełpin popełnił błąd ale naprawia go Radić

• Po dobrym rajdzie Kakoko rzut rozny z lewej strony dla Miedzi.

• Rzut rożny dla Miedzi z prawej strony boiska.

• Strzał głową Lebedyńskiego po dośrodkowaniu Stefańczyka niecelny.

• Rzut rożny dla Wisły.

• Sędzia gwiżdże na początek drugiej połowy. Rozpoczyna Wisła.

• Sędzia gwiżdże ostatni raz w pierwszej połowie. Wisła na wyjeździe prowadzi dwoma bramkami.

• Do regulaminowego czasu gry pierwszej połowy sędzia dolicza minutę.

• Próba lobu Piotra Wlazło i było to bardzo niebezpieczne dla bramkarza gości. Wybija jednak na rzut rożny.

• Groźna sytuacja dla Miedzi. Szczepaniak strzela bardzo nie celnie.

• Radosław Bartoszewicz schodzi z boiska, a zmienia go Yannick Kakoko.

• Radosław Bartoszewicz ukarany żółtą kartką za brzydki faul na Jacku Góralskim.

• Rzut rożny z prawej strony dla Wisły.

• Rzut rożny dla Miedzi po czystym wślizgu Stępińskiego.

• Bardzo dobre wykonanie rzutu rożnego przez Nafciarzy. Po dośrodkowaniu Stefańczyka, Szymiński doszedł do strzału ale świetnie broni Dawid Smug

• Rzut rożny dla Wisły po rajdzie Janusa.

• Rzut rożny dla Miedzi po świetnej akcji gospodarzy.

• Stuprocentowa sytuacja dla Miedzi. Dośrodkowanie Łobodzińskiego wykorzystał Szczepaniak. Strzał głową wydawać by się mogło, że soczysty, ale jednak powyżej poprzeczki.

• Dobre podanie prostopadłe Garucha, ale Labukas na spalonym

• Jeszcze jeden rzut rożny. Lebedyński blokuje strzał Lafrance.

• Rzut rożny dla Miedzi po rajdzie Garucha.

• Po dośrodkowaniu Garucha, Labukas strzela głową ale wysoko ponad bramką.

• Faul taktyczny Darmochwała po rajdzie Łobodzińskiego. Sędzia jednak nie pokazuje żółtej kartki.

• Bardzo groźna sytuacja Miedzi. Szymiński i Kiełpin minęli się z piłka po dośrodkowaniu ale żaden z zawodników z Legnicy nie zdążył zamknąć strzałem akcji.

• Dobry strzał Szczepaniaka. Płaski strzał z około 18 metra broni Kiełpin.

• Dobra akcja Miedzi. Wojciech Łobodziński dośrodkował z prawej strony i strzałem głową popisał się Szczepaniak. Jednak koło metra obok bramki.

• Bardzo dobra akcja Wisły. Długie podanie przejmuje Mikołaj Lebedyński. Dośrodkował dokładnie do Darmochwała, ale jego strzał wolejem został zablokowany.

• Dobra decyzja o strzale Łobodzińskiego, jednak wysoko ponad bramką.

• Wisła prowadzi już 0:2. Mikołaj Lebedyński bardzo dobrze wykorzystuje świetne dośrodkowanie Stefańczyka z rzutu rożnego.

• Bardzo dobry rajd Piotra Darmochwała i następny rzut rożny dla Wisły.

• Dobre dośrodkowanie Cezarego Stefańczyka ale strzał niecelny Szymińskiego.

• Krzysztof Janus strzela bardzo dokładnie w lewe okienko bramki i Wisła prowadzi w Legnicy.

• Czekamy na gwizdek sędziego.

• Sędzia gwiżdże rzut karny dla Wisły!

• Próba wyprowadzenia kontry przez Miedź zakończona przez sędziego. Piłka wyszła poza pole gry.

• Rozpoczynają gospodarze!

• W dzisiejszym meczu gospodarze na niebiesko, a Wisła na biało.

• Obie drużyny wychodzą na murawę

• Witamy na relacje LIVE z meczu 29 kolejki 1. Ligi pomiędzy Miedzią Legnica a Wisłą Płock. Faworytem są na pewno Nafciarze , ale czekamy na ciekawe widowisko. Zaczynamy za nieco ponad 10 minut.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA MIEDŹ LEGNICA - WISŁA PŁOCK

Widzew Łódź - Wisła Płock

Ciekawie zapowiada się starcie Miedzi Legnica z wiceliderem rozgrywek, Wisłą Płock. Gospodarze spotkania nie mają już szans na awans do Ekstraklasy, a w meczu tym będą chcieli zmazać plamę po słabym występie w ubiegłym tygodniu i porażce z Chojniczanką 0:3.

Legniczan czeka jednak bardzo trudne zadanie, bowiem zagrają z Wisłą, która dość niespodziewanie zajmuje drugie miejsce w tabeli i jest na najlepszej drodze, aby awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej. Płocczanie maja tylko punkt przewagi nad trzecia Termalicą, zatem żadna strata punktów nie wchodzi z grę.

W sobotę musimy się wznieść na wyżyny, żeby zdobyć punkty, bo Wisła to mocny rywal. Ale skoro spadliśmy do piwnicy, to teraz trzeba z niej wyjść – mówi trener Miedzi, Janusz Kudyba.