Miedź Legnica

1

Wisła Płock

0

• Mecz kończy się zwycięstwem Miedzi Legnica. Niekoniecznie zasłużone, ale stało się faktem.

• Cezary Stefańczyk ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

• Rzut wolny dla Wisły w ostatniej minucie meczu. Ostatnia szansa na wyrównanie.

• Kolejny ewidentny błąd sędziego. Zagranie ręką pomogło Miedzi w zdobyciu bramki, ale sędzia nie użył gwizdka.Delegat będzie miał duży orzech do zgryzienia czy nie zawiesić tego sędziego na kolejne spotkania.

• Grzegorz Bartczak zdobywa bramkę dla Miedzi płaskim strzałem. 1:0.

• Za Damiana Piotrowskiego wchodzi Paweł Łysiak.

• Próba strzału Łuszkiewicza wysoko ponad bramką.

• Marcin Garuch jest ostatnim rezerwowym Miedzi. Zmienia Marka Gancarczyka.

• Mroziński ukarany żółtą kartką za nadmierną ostrość.

• Kolejny dobry kontratak Wisły. Dobre, długie podanie do Darmochwała, który wgrał w środek pola karnego piłkę, ale żaden z zawodników nie zdążył jej przeciąć i Smuga złapał piłkę.

• Dimitar Iliev ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

• Bardzo dobra okazja Wisły do zdobycia bramki. Świetna indywidualna akcja Ilieva, który wysunął piłkę na 16 metr do Mrozińskiego, ale były gracz Widzewa strzelił ponad bramką.

• Tadas Labukas zastępuje Ślusarskiego.

• Za Wojciecha Łuczaka wchodozi Piotr Mroziński.

• Szczęśliwe wybicie na rzut rożny obrońców Miedzi.

• Mateusz Cieślik wraca do gry.

• Rzut rożny dla Wisły po próbie kontrataku.

• Na boisku leży Mateusz Cieślik po ostrym wejściu Rogalskiego.

• Rzut rożny dla Miedzi.

• Mateusz Cieślik debiutuje w 1 lidze. Zastępuje Adriana Cierpkę.

• Za Jakuba Bąka wchodzi Piotr Darmochwał.

• Skandaliczne zagranie górą Ilieva do Kiełpina, ale bramkarz Wisły ratuje sytuacje wślizgiem na 25 metrów od bramki.

• Strzał Gancarczyka z lewej strony, ale bardzo niecelny.

• Wisła od początku drugiej połowy bardzo groźnie atakuje, ale Miedź jak na razie szczęśliwie się broni.

• Dobry, celny strzał Lebedyńskiego, jednak Smuga dobrze ustawiony.

• Bardzo kiepski występ sędziów jak na razie.

• Nieuznany gol dla Wisły. Po rzucie rożnym i strzale Lebedyńskiego sędzia odgwizduje spalonego Bąka, chociaż widać, że nie było spalonego.

• Dobra akcja Miedzi. Dośrodkowanie Łobodzińskiego spadało w sam środek pola karnego, ale Kiełpin na raty złapał piłkę.

• Adrian Cierpka ukarany żółtą kartką za uderzenie Jakuba Bąka w twarz

• Rozpoczyna Wisła!

• Pierwsza połowa kończy się wynikiem bezbramkowym.

• Łuszkiewicz próbował wymusić rzut karny, ale sędzia nie dał się nabrać.

• 2 minuty doliczone do czasu pierwszej połowy

• Wisła spróbowała rozwiązania dośrodkowania na krótki słupek, ale strzał Bąka wysoko ponad bramką.

• Jeszcze jeden rzut rożny.

• Błażej Telichowski potrzebuje pomocy medycznej po zderzeniu się z innym zawodnikiem gospodarzy. Ma rozciętą głowę, ale zaraz wróci na boisko

• Dobra akcja Wisły. Łuczak urwał się Telichowskiemu i płasko dośrodkował w środek pola karnego, ale obrońcy Miedzi na posterunku. Rzut rożny dla Wisły.

• Bardzo dobra okazja do zdobycia bramki dla Wisły. Po indywidualnej akcji i dośrodkowaniu Stefańczyka do piłki dochodzi Lebedyński. Pomylił się o centymetry.

• Po dośrodkowaniu Stefańczyka, Sielewski fauluje obrońcę Miedzi i okazja przepadła.

• Bardzo groźnie przeleciała piłka przez całe pole karne po dośrodkowaniu Ilieva. Rzut rożny dla Wisły.

• Strzał z bardzo daleka Łuczaka niecelny.

• Niesygnalizowany strzał Bąka z lewej strony minimalnie obok bramki.

• Dobra szansa do kontrataku dla Wisły, ale Bąk na spalonym.

• Stuprocentowa sytuacja Miedzi. Dośrodkowanie Łobodzińskiego prosto na głowę do Ślusarskiego, ale napastnik Miedzi nie trafia w światło bramki.

• Próba dośrodkowania Łobodzińskiego nieudana.

• Nieuznana bramka dla Miedzi! Po dośrodkowaniu Daniela odgwizdany spalony zawodnika Miedzi, który trafił do siatki Kiełpina.

• Przemysław Szymiński ukarany żółtą kartką za dyskusje z sędzią. Faul w bardzo groźnym miejscu dla bramkarza Wisły. Bardzo dobra okazja do zdobycia gola dla Miedzi.

• Strzał Keona Daniela z pierwszej piłki niecelny.

• Ależ uderzenie Łuszkiewicza! Pomocnik Miedzi podkręcił piłkę z prawej nogi w długi róg, ale pomylił się o centymetry!

• Dobra próba kontrataku Wisły, ale dośrodkowanie Piotrowskiego wyłapuje bramkarz gospodarzy.

• Rzut wolny w bocznym sektorze boiska. Dośrodkowuje Keon Daniel.

• Świetna okazja do zdobycia bramki dla Wisły. Po podaniu Lebedyńskiego, Piotrowski spróbował strzału pod poprzeczkę. Bramkarz Miedzi na posterunku i rzut rożny.

• Szymiński próbował uruchomić Bąka długim crossem, ale dobre wyjście Smuga.

• Pierwsza próba strzału Cierpki nieudana.

• Próba podania prostopadłego do Lebedyńskiego nieudana. Przy piłce Miedź

• Rozpoczynamy spotkanie!

• W Legnicy nie ma większych niespodzianek w składzie, ale za to w Płocku pojawienie się Łuczaka w środku pola najprawdopodobniej zamieniającego się z Ilievem to duża niespodzianka. Trener Kaczmarek miał do wyboru także Piotra Mrozińskiego, który mogłoby się wydawać bardziej pasuje na tą pozycję, ale kibice gości mają nadzieję, że będzie to dobre posunięcie.

• Obie drużyny na rozgrzewce.

• Mecz rozpocznie się o godz. 17:30. Gorąco zapraszam!

• Dziś debiut na ławce trenerskiej Miedzi Legnica ma bardzo znany trener w Polsce - Ryszard Tarasiewicz.

• Witamy na relacji LIVE z bardzo dobrze zapowiadającego się meczu 5 kolejki 1.ligi pomiędzy Miedzią Legnica, a Wisłą Płock. Sędzią głównym spotkania będzie Piotr Idzik.